• 18:27 – Символ 2019 року гачком своїми руками, покрокові інструкції і схеми виготовлення 
  • 18:21 – Трафарети на вікна до Нового року 2019: малюнки, схеми і шаблони 
  • 18:21 – Сценки на Новий рік 2019: прикольні, смішні, для дорослих і дітей 
  • 19:09 – Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри 

Гороскоп на 2019 рік для Коня

Коні примчали з Собачого року, і навіть не відразу помітили, що світом править Жовта Земляна Свиня. Але Свинка на вас не образиться, адже вона знає, що у Конячок є мета, і ви до нею прагнете, не звертаючи уваги на зміну влади, на погоду та на інші дрібниці. Але ось до діловим партнерам потрібно придивитися – в 2019 році Конячки стануть відомими, і навколо вас буде крутитися всякий народ, в тому числі і шахраї. Бити копитами конкурентів не обов'язково, у Желтенького Кабанчика з ними рохкання короткий – якщо не хочуть дружити, нехай нарікають на себе. Так що, кличте суперників в команду і будуйте свій бізнес без побоювання.
Гороскоп на 2019 рік для Коня

А в сфері любовних відносин не спостерігається навіть самого завалящого суперника – всі без розуму від милих і карколомних Конячок (інколи ви самі падаєте, розглядаючи себе в дзеркало). Але не растопчите шанувальників – серед них знайдеться кілька половинок на вибір. Тим більше, рік Жовтої Свині багатий на весільні церемонії – заплітайте квіточки в гриву, і вирушайте під вінець. Якщо вдома чекають лошата, і улюблений обранець сумно сидить біля віконця, біжіть галопом до родичів – в 2019 році сімейна атмосфера буде ідеальною. Лелеки теж прилетять – вони вже пригледіли кілька затишних качанів, і ось-ось совьют там гнізда.
До речі, про капусту – її у вас буде завались у всіх сенсах. Стрижіть купони і частіше довіряйте інтуїції – внутрішній голос ірже від нетерпіння, і підказує Коням, де живуть потрібні люди з вигідними пропозиціями. А коли доверху наповніть візок, влаштуйте благодійні акції – ви не збіднієте, а людям приємно (та й бездомні тварини будуть раді, якщо Конячки про них подбають). Від авантюр Свинка радить утриматися – в голові у Конячок твориться незрозуміло що, і від ваших ідей в обморок падають навіть друзі-мільярдери. Не скачіть в підпільне казино – у світі є багато інших розваг, більш безпечних.

Гороскоп на 2019 рік для Вогняних Коней


Рік народження 1966


Вогняні Конячки в 2019 році можуть блиснути талантами в будь-якій сфері – успіх забезпечений. Але є маленька проблемка – ви ласі на лестощі, і цим обов'язково скористаються шахраї. Не піднімайтеся на золоті гори – це міраж, вигаданий лицемірами і льстецами. Краще скачіть на угоди з зарубіжними партнерами – солідні грошові мішки вже дістали свої ручки, і мріють роздобути вас у свою дружну команду. І займіться, нарешті, творчістю – тримати перо і пензлика в копитах незручно, але Вогненні хлопці впораються (ви генії і таланти треба розвивати).
Над відносинами теж необхідно працювати – Жовта Земляна Свиня вбереже вас від сварок і розбіжностей, але додавати в спілкування романтику доведеться самостійно. Ваші Вогненні сердечка мріють про красивих і яскравих враженнях, однак і ваш обранець теж чекає якогось дива. Ось і перевірити на ділі – чи є користь від сімейних подорожей. Скачіть в гори, або летите до моря – в будь-якій поїздці Конячки забудуть про побут, і дізнаються коханого з нової сторони. Може, і з лелеками в дорозі зустрінетеся, онуки-лошата тихенько лягаются, і намагаються видертися з пакунків – ржите від щастя, ніхто не зурочить.
На ваше дружнє іржання неодмінно звернуть увагу грошики – вони люблять позитивних Вогняних Коней. Золота карета поблискує біля під'їзду, але запрягати вас ніхто не буде – для цієї мети знайдуться конячки з іншої стихії. Модні сідла на всякий випадок зі своїх Вогняних спинок не знімайте – раптом вам доведеться заскочити в гості до прем'єр-міністра, або президента, адже вони давно запрошували скуштувати свіжого вівса, і закордонного сіна без консервантів. Та віддайте стара скриня літнім родичам – бабуся його відреставрує, що очей не відірвати (ось, до речі, і підробіток для душі).

Гороскоп на 2019 рік для Водяних Коней


Роки народження 1942 і 2002


Перешкоди зруйновані, бар'єри зметені – Водяні Коні мчать за своєю мрією, перестрибуючи через переляканих конкурентів. Але ось попереду замаячило якусь Жовту цятку – це Свинка намагається вас зупинити. Мета досягнута, пора і відпочити – усаджуйтеся в свій крісельце, накажіть секретарці принести улюблений чай з жасмином, і підписуйте договір на співпрацю з новими діловими партнерами. А ви як думали – навіть невиправні трудяги повинні іноді розслаблятися. До речі, партнери у вас закордонні, і ваші Водяні очки, нарешті, побачать світ.
А Водяні сердечка стукають все швидше і швидше – багато Конячки зустрінуть Купідона. Ну, а далі, все як у казці – загс, лелеки і городик соток на 20. Тим Коням, які давно побудували стайню, посадили яблуньки і виростили жеребяток, Свинка наворожила веселу сімейне життя. Онуки вас обожнюють, підростають правнуки, дітки приносять щодня ласощі, і балують вас розповідями. Та й сусіди у вас просто чудові – за сіллю не ходять, дрилем не користуються, може, їх взагалі немає? Дійсно, Водяні Конячки в 2019 році будуть жити за містом у Власному будиночку.
Будиночок, та ще й Власний – звідки, дозвольте дізнатися, взяти грошей на таку розкіш? – жалібно іржуть Водяні Коні і в подиві чухають гриви. У Свині все під контролем – фінансова ситуація не гарна, а чудова. Головне, не ставити заробіток на перше місце, цього разу спрацює закон: які такі витрати і доходи. Водяні створення можуть витрачати в своє задоволення, і не думати про банкрутство і якомусь міфічному кризі (його немає, як і сусідів). А восени прокинеться совість у ваших боржників – сума набереться чимала, і ви зможете побудувати притулок для бездомних котиків (як і мріяли).

Гороскоп на 2019 рік для Дерев'яних Коней


Роки народження 1954 і 2014


Незалежні Дерев'яні Конячки в рік Жовтої Свині будуть потребувати підтримки оточуючих – не хвилюйтеся, нічого особливого, просто вам стане нудно, і захочеться протягнути копитце дружби всім людям. Мрія збудеться навесні 2019 року – ви отримаєте популярність, і ваші Дерев'яні спинки будуть впізнавати на вулицях. Але заручіться заступництвом Айболита Кабана, щоб ненароком не підхопити зіркову хворобу. До речі, про зірок – ви вже сияете, чому б не допомогти невідомим талантам? Дерев'яні Конячки можуть стати продюсерами – спробуйте, це весело.
Закохуватися теж весело, але Дерев'яні Конячки не бачать заходи – якщо вже роман, то запаморочливий, якщо стосунки, то міцні. Ваші половинки не знають, що й думати – шанувальники зовсім знахабніли, і спокійно заходять в гості, притаскивая то пиріг з вишнею, сіль, нібито взяту рік тому. Ну-ка, топните Дерев'яними копитами, та поржите грізно – нехай знають, що вас не зламати, адже сім'я на першому місці. У Дерев'яних лошат-п'ятирічок все набагато простіше – в дитячому садку вас обожнюють, і кожен день ви будете грати весілля, заплітаючи в гриву герань, зірвану в кабінеті у виховательки.
У фінансовій сфері ситуація не зовсім казкова, але магія все-таки присутня. Дерев'яні Конячки то в лотерею виграють, то тугий гаманець знайдуть, то ще яке-небудь маленьке, але приємне диво станеться. Не аналізуйте, а насолоджуйтеся шопінгом, а від непотрібних витрат Жовта Земляна Свиня вас втримає. Але іноді Дерев'яні кобилки і жеребці можуть дозволити собі надмірності – третя карета, п'яте сідло від модного дизайнера, сота позолочена підківка від відомого ювеліра. Не хвилюйтеся, вас ніхто не звинуватить у марнотратстві – всі заможні Коні так себе ведуть.

Гороскоп на 2019 рік для Земляних Коней


Рік народження 1978


Конячки здаються спокійними і врівноваженими, але це видимість – Земляна Свинка вас знає, як себе. Господиня року помітила, як Земляні Коні з незворушним виглядом перестрибують через голови конкурентів – ви, звичайно, молодці, але будьте поблажливими. У 2019 році у вас не залишилося жодного суперника, і ви давно стоїте на вершині слави, і гордо б'єте копитами. Пора і про команду подумати, адже складно працювати поодинці, і одночасно проводити переговори, підписувати контракти, і укладати угоди. А конкуренти у вас дуже симпатичні, так і друзі з них вийдуть чудові.
Добрий родич Земляний Кабан турбується про Земляних Кониках, і радить частіше вибиратися на світло, і відвідувати культурні заходи – Купідон втомився натякати, і вирішив перейти до активних дій. Прийшла пора, вони закохалися – це про вас, милі Конячки. Якщо не хочете пишного весілля, розпишіться на безлюдному острівці, лелеки і туди прилетять, головне, захотіти. Якщо весілля відгриміла багато років тому, і ви вже нянчите онуків, можна і про переїзд подумати – ви заслужили і вечір з коньяком біля каміна, і ранок з кави в альтанці (в тому будиночку, який ви бачили на різдвяній листівці).
Фінанси раптово перестали співати сумні романси, і Земляні Конячки відчули незрозуміле хвилювання – так завжди буває перед збагаченням. Отже, запам'ятовуйте, або записуйте: купіть новий гаманець, збрую і підкови. Підстрижіть гриви, і прикрасьте їх срібними або золотими шпильками – головний скарбник 2019 року чекає на вас у себе в офісі (не заблукаєте, це таке Жовте будівля з мордою Земляного Кабана на дверях). А далі на ваш розсуд – можете продовжувати пахати", як Коні, а можете вигідно вкластися, і насолодитися життям, розтринькуючи капаючі відсотки.

Гороскоп на 2019 рік для Металевих Коней


Роки народження 1930 і 1990


Металевим Конячкам в рік Свині живеться солодко – все так, ніякої помилки і друкарські помилки. Ви наберетеся сил для майбутніх кар'єрних стрибків, і зумієте обігнати нахабних конкурентів – нехай помилуються на ваші чарівні хвостики. Багато Коні відчують тягу до пізнання чогось незвіданого – це ваші таланти прокинулися, і вимагають реклами. Прославитися просто, а от втриматися на Олімпі нелегко – доведеться порозумітися з впливовими хлопцями, і сподобатися солідним покровителям. Зате справа буде до душі – Свиня довідалася про Металевих мріях, і неодмінно допоможе.
В любовній сфері допомоги чекати нізвідки – доведеться самостійно вирішувати проблеми, і відганяти обридлих поклонників, які ніби магнітом притягуються до Металевих спинок. А тут ще й реєстраторка повадилася в гості ходити – не лайте тітоньку, вона працює на Купідона, і виконує завдання: ощасливити будь-якою ціною. А Кабан дивується: хто вам вселив, що сімейне життя це щось типу фільму жахів? Разом з половинкою і щі сьорбати веселіше, і серіал дивитися цікавіше. А з прильотом лелек взагалі ідилія настане – нескінченне іржання маленьких лошат точно не дасть засумувати.
Від тупоту Металевих копит діамантовий пил летить – Жовтий Кабан спеціально для вас переробив скоромовку. Але скупатися під грошовим дощем Металевим Конячкам, на жаль, не вдасться – всі купюри потрібно відразу тягнути в банк, щоб вони не бовталися без роботи, і трудилися заради вашого якнайшвидшого збагачення. А коли у ваших Металевих гаманцях з'явиться перший мільйон, зателефонуйте однокласникам, які смикали за гриву, і обзивали вас жеребятами – почастуйте їх вином з власного льоху, і запропонуйте сигару, яку вам привіз знайомий Кубинський олігарх.
Гороскоп на 2019 рік для Коня
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають