• 18:27 – Символ 2019 року гачком своїми руками, покрокові інструкції і схеми виготовлення 
  • 18:21 – Трафарети на вікна до Нового року 2019: малюнки, схеми і шаблони 
  • 18:21 – Сценки на Новий рік 2019: прикольні, смішні, для дорослих і дітей 
  • 19:09 – Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри 

Гороскоп на 2019 рік Ваги

У рік Собаки чарівні Ваги розважалися, майже не знали проблем, і проводи веселого Земляного Цуценяти можуть затягнутися. Весь січень 2019 року за повітряними знаками будуть носитися Жовті болонки, такси і дворняжки і пропонувати фінансову допомогу, підтримку у любовних справах, в загальному, у Терезів жодного разу не з'явиться приводу для смутку.
Гороскоп на 2019 рік Ваги

Але 5 лютого 2019 року всі собачки дружно перетворяться в симпатичних поросят – настане рік Жовтої Земляний Свині. Шкірка жовта, стихія земля – все, як у господині минулого року. До того ж Свинка — істота домашня і, як собачка, прагне до затишку, порядку і стабільності.
Вихованці Венери будуть частими гостями на всіляких світських заходах, вами почнуть захоплюватися високопоставлені особи – можливо, вже в березні 2019 Ваги сяйнуть талантами у сфері творчості, і вразять світ своїми незвичайними і геніальними шедеврами.
Квітень запам'ятається яскравими подіями в особистому житті. Деякі Ваги порадіють знайомства з Купідоном, а там і до весілля недалеко. Над палацом одружень завжди кружляють лелеки – рік Жовтого Кабанчика пташки зі згортками літають, як божевільні, і приносять немовлят навіть тим парам, які давно зневірилися поняньчитися.
Сімейні знаки повітря насолодяться теплим спілкуванням з родичами – Ваги навіть налагодять відносини з ріднею з боку партнера. Тещі або свекрухи будуть обожнювати підопічних Венери, а всякі зовиці і дівера почнуть завалювати вас подарунками.
Для повного щастя Терезам не вистачає самої малості – грошей. Покликати на допомогу Свинку справа нехитра, головне – утримати царицю 2019 року поряд з собою.
З червня і до самої осені Ваги будуть відчувати себе такими собі марнотратників життя – ось вам виграш у лотерею, ось солідна посада з пристойним окладом. До того ж, добрий Жовтий Кнур притягне у своєму п'ятачку кілька вигідних підробітків – витрачайте, скільки вашої повітряної душі завгодно, але не забувайте обсипати монетами оточуючих, і займатися благодійністю.
Ваги народ спокійний та добродушний – ці якості принаджують злих конкурентів. У вересні поруч з Вагами можуть з'явитися підлабузники і шахраї. Причин для паніки немає – Свиня подивиться-подивиться, так як хрюкнет, і нехороших хлопців вітром здує. Вітерець, до речі, буде попутним – летіть-но, любі вихованці Венери у відпустку.
У рік Земляного Свинки Ваг буде тягнути до пригод – і тут не обійтися поїздкою в Грецію чи Туреччину. Вам подавай екзотику – Свиня прорила тунель і в джунглі і пустелі, і навіть під кригу – влітку Ваги будуть кидатися сніжками, сидячи в заметі на Північному полюсі, а взимку повітряні хлопці зможуть відпочити в шалашике, зробленому з пальмових гілок на березі моря.
Ви тільки не забудьте сфотографуватися – Свині потрібні знімки для звіту, адже вона пообіцяла минулорічної царівну року, що у Терезів все буде чітко, красиво і гармонійно.
В кінці осені, і в грудні 2019 року повітряні створення зможуть, нарешті, дізнатися – що їдять на сніданок мільйонери. Адже і ви потрапите в число багатіїв – про це будуть знати тільки обрані, так що, не хвилюйтеся – красти золоті іграшки з ялинки ніхто не стане, і ви проводите Жовту Земляну Свинку з шиком і розмахом.

Любовний прогноз для повітряних знаків на 2019 рік


Купідон просочує стріли не тільки любовним зіллям, але і ревнивим відваром – запишіть шанувальників в бібліотеку, хай перечитають п'єсу про Отелло, і перестануть вас підозрювати.
Ваги 1 декади (24 вересня-3 жовтня). Беріть ініціативу в свої міцні руки, і відносини з шанувальниками заграють новими фарбами. Не вірите? А ви поцікавтеся у Жовтій Земляний Свині, що саме вона припасла для вас на 2019 рік. Знайомства будуть щоденними, і одне іншого романтичніше. В загс краще йти восени – і краєвид гарний, і у весільному вбранні вихованцям Венери буде жарко.
Ваги 2 декади (4 жовтня-13 жовтня). Половинка бродить поруч, і Терезам залишилося купити бінокль, можна і театральний – зустріч в культурному місці, що може бути романтичніше?! Для серйозних відносин підходять літні місяці, а навесні 2019 року можна насолодитися холостий життям, з парубоцькими вечірками або дівичниками. Якщо народження діточок не входить у ваші плани, не гуляйте по капустяним грядок.
Ваги 3 декади (14 жовтня-23 жовтня). Свиня втомилася попереджувально хрюкати, але Ваги як наступали на знайомі граблі, так і продовжують наступати. Заспокойтеся і займіться пристроєм особисте життя – шанувальники навіть в загс вас проводять, якщо дізнаються, що ви закохалися. Половинка може зустрітися де завгодно, але Купідон воліє затишну атмосферу – ходіть частіше в кафе, там і знайдете щастя.

Бізнес-гороскоп для Терезів на 2019 рік


Поглядайте по сторонам, адже в рік Свині для Ваг відкриються будь-які двері. Де сміливий підхід, там і грошові нагороди – костюм мільйонера майже готовий.
Ваги 1 декади (24 вересня-3 жовтня). Сходинок у службової драбини багато, і хтось все життя дереться вгору, і не може обігнати колег – це не про вас, в рік Свині Ваги отримають посаду по грошах, і навіть до душі. Подбайте заздалегідь про місце для зберігання капіталів. Гаманець – вчорашній день, матрац – старовину, а от солідний рахунок, або вигідне вкладення – це прямий шлях до олігархи.
Ваги 2 декади (4 жовтня-13 жовтня). Грошовий дощик – хто з вас не мріяв під нього потрапити? І ось, відбулося - на рік Жовтого Кабана зоряні синоптики поробили щоденні зливи з купюр, і щомісячний град із золотих монет. Правда, фінансові опади будуть не скрізь, тому Терезам слід подумати про переїзд – погоджуйтеся на службові відрядження, і не бійтеся нових місць.
Ваги 3 декади (14 жовтня-23 жовтня). Досить затягувати свій пасок – настав час розваг і розваг. Однак чайовими краще не розкидатися – віддайте «зайві» гроші бідним та бездомним, а швейцари та офіціанти в дорогих готелях і ресторанах і так не збідніють. І пам'ятайте, що грошова удача потребує годівлі – частіше купуйте лотерейні квитки, нехай фортуна знає, що ви їй довіряєте.

Сімейний гороскоп для підопічних Венери на 2019 рік


Поки інші знаки зодіаку переморгуються і фліртують, Ваги встигнуть влаштувати особисте життя – Свиня схвально хрюкає, і носить симпатичні гілочки для сімейного гніздечка.
Ваги 1 декади (24 вересня-3 жовтня). У рік Свині Ваги стануть геніями ремонту. Особняк в сільській місцевості майже добудований, залишилося прикріпити антену – бабуся не погодиться на переїзд без телевізора. Так, і не забудьте про Інтернет – лелеки приносять немовлят разом з телефонами, і спадкоємці захочуть зареєструватися у соціальних мережах раніше, ніж ви придумаєте їм імена.
Ваги 2 декади (4 жовтня-13 жовтня). У 2019 році у ваших родичів зростуть запити. Старші домочадці мріють про підлогах з підігрівом, обранець не може жити без романтики, а діти хочуть подорожувати. Загалом – просіть у Свині нову картку, і витрачайте гроші на улюблене сімейство. І купіть вудки – друзі давно розслабляються з допомогою рибалки, пора і вам відпочити від турбот.
Ваги 3 декади (14 жовтня-23 жовтня). Випробування на міцність залишилися позаду, і в рік Кабанчика Ваги відчують себе найщасливішими знаками зодіаку. Але гармонія в сім'ї не привід забувати про далеких родичів – розсилайте запрошення, нехай кидають городи і їдуть до вас у гості. Кімнат вистачить всім, не дарма ж Свиня найняла бригаду поросят, з корочками дизайнерів, архітекторів і будівельників.

Гороскоп здоров'я для Ваг на 2019 рік


Свиня насушили трав і наморозила ягідок – все для Ваг, лише б ви були здорові і посміхалися. Ну, а спортивні вправи на вашій совісті – женіть лінь, в 2019 році неробство не в моді.
Ваги 1 декади (24 вересня-3 жовтня). Щоранку ви робите зарядку, потім обливаєтеся холодною водою і готуєте корисний сніданок – а де ж бадьорість?! У рік Свині все не так просто – потрібно ще поберегти нерви. Перестаньте реагувати на погоду і неприємних людей – філософія банальна, але дієва. І звичайно, вітаміни – діставайте капусту з льоху, поки вона зовсім не заквасилась.
Ваги 2 декади (4 жовтня-13 жовтня). Самолікуванням хай займаються лікарі з Інтернету, а ви в рік Земляного Свинки збігайте-но на медогляд. Булочки, печиво, торти і цукерки віддайте Хрюшке – Жовта господиня року любить поласувати солодощами. Купіть блендер, і на столі у Терезів з'явиться і бананове пюре, і яблучний сік і йогурт з полуниці та малини – смачно, корисно, і економно.
Ваги 3 декади (14 жовтня-23 жовтня). Свиня очолила групу психологічного тренінгу – запишіться, розвантаження в 2019 році вихованцям Венери не зашкодить. А то справді – сусіди бісять, колеги нервують, бос дістає. Вже навесні ви станете тихі-тихі, спокійні-преспокойные – але на всяк випадок купіть небиткий посуд, щоб пошвиряться в особливо шкідливих особин.

Гороскоп для діточок Ваг на 2019 рік


Маленькі вихованці Венери на своїй хвилі – пустуни-Ваги влаштують рік неслухняності, а батькам і вихователям залишиться лише підкоритися неминучого.
Шибеники Ваги 1 декади (24 вересня-3 жовтня). Цирк поїхав, а маленькі клоуни Ваги залишилися. Батьки забудуть про спокійне життя – сьогодні повітряні пострелята навчаються жонглювати чашками, а завтра вони скличуть сусідських дітей, щоб похвалитися мовцем котом. Дорослі в паніці – кіт дійсно говорить, він ще й співає, і навіть танцює (проти ваших пустунів не попреш, ось домашній вихованець і здався без бою).
Непосиди Ваги 2 декади (4 жовтня-13 жовтня). У рік Земляний Свині батьки маляток Ваг не напасутся шампунів і гелів для душу – повітряні хлопці несподівано вирішать, що вони водоплавні створення. Для економії води запишіть своїх лебедів і качок в басейн – і сімейному бюджету добре, і здоров'ю непосид користь. А там і медалі в будинку з'являться – наполегливі і наполегливі чада неодмінно стануть чемпіонами.
Бешкетники Ваги 3 декади (14 жовтня-23 жовтня). Не скупіться на похвалу – в 2019 році ваші розбійники пустують тільки з шкідливості і з бажання привернути увагу. А заслуг у маленьких Ваг багато – то посуд самі після ляльок помиють, то в гаражі порядок наведуть і розставлять по місцях свої самоскиди і пожежні машини. До речі, про іграшки – пора навідатися в магазин, і побалувати юних вихованців Венери новими дрібничками.

Гороскоп Ваги по 2019 року народження


Гороскоп на 2019 рік Терези-Щури


У рік Свині ви легко проникне в будь-яку шпаринку – вас бояться конкуренти і досвідчені "акули бізнесу". Признавайтесь, ви оволоділи технікою гіпнозу, або навчилися проходити крізь стіни? І не беріть участь в азартних іграх – вагон грошей у вас вже є, а маленький візок з капіталами залиште друзям і родичам. З приводу шанувальників у Жовтій Свинки претензій немає – залицяльники як на підбір, а з ними дядько Купідон.

Гороскоп на 2019 рік Ваги-Бики


Можете мукати, або бити копитами – все одно нічого не зміниться, і ви як були улюбленцями Свині, так і залишитеся ними. Так що, закутывайтесь у свою дорогу шубу, ховайте в кишені гаманці з баксами, і їдьте на бал – там нині всі олігархи, але без вас нудьга і зневіра. Зустріч з лелеками запланована на літо – як раз встигнете переїхати в село, і купити корову (діти люблять бринзу на сніданок).

Гороскоп на 2019 рік Терези-Тигри


Ваги-Тигренята в 2019 році майстри на всі руки. Ви і гвоздик у стіну улюбленого офісу заб'єте, щоб повісити власний портрет, і підлогу в своєму кабінеті помиєте, і навіть комп'ютер відремонтуєте, якщо раптом хтось із персоналу захворіє. Може, пора направити таланти в потрібне русло – відкрийте фірму «Тигри на годину». Тут вам і гроші, і вільний графік – буде час зустріти половинку, і влаштувати романтичний банкет.

Гороскоп на 2019 рік Терези-Коти (Кролики)


У рік Жовтої Свинки Терезам-Котикам вдасться потримати в руках велику суму грошей. А хочете, щоб купюри виявилися у вашому особистому користуванні? Ні, грабувати нікого не доведеться, потрібно лише придбати лотерейний квиток, або взяти участь у конкурсі – не сумнівайтеся, і фортуна буде поруч. А для щастя в особистому житті достатньо купити нову шкурку – шанувальники вже товпляться в приймальні у Купідона.

Гороскоп на 2019 рік Терези-Дракони


Виходьте зі сплячки – рік Земляного Свині потрібно проявити активність. Літати Ваги-Дракончики будуть не тільки в ділові відрядження – на сьомому небі роздають безкоштовні квитки в красиву, гармонійну і щасливе життя. Про свій вогнедишний талант Терезам доведеться згадати лише одного разу – на нову солідну посаду занадто багато претендентів, а добрих слів дурні конкуренти не розуміють.

Гороскоп на 2019 рік Терези-Змії


Ваги-Змійки виповзуть з зони ризику, і стануть насолоджуватися життям – зірки дослівно цитують Свиню, і в захваті аплодують. Будьте щирими і відвертими – хамелеони в 2019 році не у справ. Змійки, які мріють про сімейне життя, можуть вирушати у подорож – половинка зустрінеться в літаку, в поїзді, або в автобусі. А вже лелеки від вас взагалі не відстають – будете у відпустці, купіть їм пакунків за оптовою ціною.

Гороскоп на 2019 рік Терези-Коні


Можете іржати, або мовчки жувати смачне сіно – в рік Свині дозволено все. А про модних подковках подбає бос – не дарма ж начальник підморгує вам в перервах. Конячки-Ваги легко допрыгнут до верхньої сходинки кар'єрних сходів, завдяки своїй геніальності – навіть на голови колег наступати не треба. А спотикатися на любовному фронті доведеться часто – шанувальники так і валяться перед вашими стрункими копитцями.

Гороскоп на 2019 рік Терези-Кози (Вівці)


Йдуть Ваги-Кізки рогаті за конкурентами-хлопцями – суперники вирішили: раз вже ви такі дипломати, то можна понаглеть. Пару раз грізно проблеете, і всі недобрі створення розбіжаться, тільки їх і бачили. До речі, до вашого затишного будиночка в 2019 році доведеться спустити пару кімнат – Купідон втомився носитися по світу, і вирішив перепочити. Користуйтеся моментом, і просіть у стрілка альбом з фотографіями половинок.

Гороскоп на 2019 рік Терези-Мавпи


Мавпочки-Ваги можуть жартувати і корчити пики – Свиня вас обожнює, і простить за будь-які витівки. Але для сімейного життя потрібен серйозний настрій – реєстраторка в загсі не потерпить грайливого нареченого, або веселу наречену. Ще призначить дату весілля через півроку – а гості вже зібралися, та й дорогий ресторан викуплений. У лелек теж все за планом – восени 2019 року в пологовому будинку з'являться симпатичні немовлята, схожі на вас.

Гороскоп на 2019 рік Терези-Півні


Наряжайтесь в яскраві вбрання – в рік Свині вам наслідує вся еліта. Адже головне, не що надіти, а як себе подати – у Терезів-Півників з цим проблем не спостерігається. На ділову вечерю в кедах краще не ходити – партнери зустрічають по одягу. А от коли влаштуєте прийом у себе в особняку в честь нового призначення, можете чудити по повній програмі – навіщо дотримуватися умовності в особистому басейні, наповненому шампанським?

Гороскоп на 2019 рік Терези-Собаки


У рік Свині непогано задуматися про благоустрій ділянки біля будки – справді, скільки можна бігати за овочами та фруктами на ринок?! Гектарів навколо багато, хоч садіть виноград, хоч картоплю, хоч авокадо – новий садівник майстер своєї справи. А витрачатися на охоронця не доведеться – Ваги-Собачки і самі з вусами, тобто з хвостами. Всі місцеві злодюжки обходять вашу триповерхову будочку за кілометр.

Гороскоп на 2019 рік Терези-Свині


Чого бажаєте, милі Ваги-Свинки? Ось вам добрий домовик, щоб стежив за порядком у палаці, от вам золота картка, а ось і пір'їнка від лелеки, який натякнув про швидке прильоту. У 2019 році ваша Жовта родичка готова поступитися трон, лише б ви ні в чому не потребували. Але навіщо вам царське крісло, якщо у вас є своє – шефу давно пора на пенсію, і ви єдині кандидати на цю чудову посаду.
Гороскоп на 2019 рік Ваги
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають