• 18:27 – Символ 2019 року гачком своїми руками, покрокові інструкції і схеми виготовлення 
  • 18:21 – Трафарети на вікна до Нового року 2019: малюнки, схеми і шаблони 
  • 18:21 – Сценки на Новий рік 2019: прикольні, смішні, для дорослих і дітей 
  • 19:09 – Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри 

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон

В Собачий рік Скорпіони жили-поживали, і все у вас було добре. Правда, фінансова сфера підкидала сюрпризи і не завжди приємні – то густо, то, як кажуть, порожньо. Але Скорпіонів грошовими проблемами не налякаєш, адже у вашому рукаві завжди знайдеться козир, до того ж, Земляна Собака пішла з трону не мовчки, а з побажаннями: знаків води не ображати, і в усьому підтримувати.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон

І ось у лютому 2019 року коронували нову господиню року – Жовту Земляну Свиню. Першим ділом Хрюшка роздасть підопічним Плутона банківські картки, і домовиться з діловими людьми про співпрацю. А там вже, як хочете – займайтеся бізнесом, пробуйте себе у творчості, або відкривайте закордонну фірму з філіалами по всьому світу.
Скорпіони хлопці просунуті, і вже на початку весни ви приступите до втілення бажань. Природна хитрість допоможе обійти пастки конкурентів, а за допомогою інтуїції Скорпіони розберуться з фінансовими проблемами.
Підопічні Плутона обожнюють сперечатися, і в будь-якій дискусії ви здобували верх. Чи варто дивуватися, що в квітні і в травні 2019 року на столах Скорпіонів будуть лежати важливі документи, підписані місцевими авторитетами (не хвилюйтеся, не кримінальними).
З таким завзяттям вам би налагоджувати особисте життя, але тут Скорпіонів чекають труднощі. Ви створення непоступливі, і зірки зізнаються по секрету, що шанувальники побоюються Скорпіонів, і ходять зі скаргами до Купідону. Будьте ласкавіше, і не вимагайте від залицяльників неможливого.
Беріть приклад з Жовтого Кабанчика – він і фліртувати встигає, і забезпечує сім'ю, і з поросятками няньчиться. До речі, про поросят, тобто, про немовлят – лелеки в 2019 році поводяться дивно, якщо не сказати, неадекватно. То літають наввипередки, і підкидають згортки літнім Скорпіонам, щоб ті няньчилися з онучатами, то в'ють двоповерхову гніздо, і підкидають двійнят тим вихованцям Плутона, у яких вже семеро по лавках. Загалом, у період царювання Жовтої Свинки потрібно звернутися в центр планування сім'ї – там і навчать, і покажуть, і все підрахують.
Вільні Скорпіони будуть маятися – символи як знаки, а у вас весела холоста життя. Але головне, зробити маленький крок в сторону палацу одружень, а вже половинок вистачить на всіх. У літні місяці і Свиня буде добрішою, і Купідон активніше – в загальному, спалюйте візитки шанувальників, і розсилайте запрошення на весілля.
Липень і серпень будуть божевільними у весільну подорож летіти, то в закордонне відрядження мчати, то на ділянці метушитися, добудовуючи лазню, і зимову веранду. Здавалося б, ніяких грошей не напасешся, і навіть олігархи в подиві чухають потилиці. Заспокойтеся, Жовтий Кнур все передбачив – роботи оплачені, матеріали закуплені, залишилося зателефонувати дизайнеру.
Восени Скорпіони можуть дозволити собі тривалу відпустку – персонал у вас слухняний, домочадці згідливі, так і ділові партнери не проти позасмагати у вашій компанії. Тільки заради Бога, не беріть з собою наворочений ноутбук і новий телефон – на березі моря цими прибамбасами нікого не здивуєш.
У грудні 2019 року життя Скорпіонів стане не гарною, а ідеальною. Триметрова ялинка в новому будиночку не дістає до стелі, а під нею затишно згорнулася Жовта Свинка, і чекає, коли ви прийдете за прощальними подарунками.

Любовний прогноз для водних хлопців на 2019 рік


Свинка розжене і суперників, і настирливих шанувальників – Скорпіонам в 2019 році дістануться самі милі, красиві, виховані залицяльники.
Скорпіони 1 декади (24 жовтня-2 листопада). Особисте життя Скорпіонів тиша. Але головні сюрпризи Свинка залишила на осінні місяці – вихованці Плутона будуть конкурувати з вчителями першого вересня, адже всі букети подарують вам. Правда, в загс вас не заманиш, та й що там робити, якщо шанувальники і так у ваших ніжок (носите тапочки, щоб не відтоптати шанувальником вуха).
Скорпіони 2 декади (3 листопада-12 листопада). Викресліть з любовного списку набридливих залицяльників, і займіться пристроєм особистого життя. Купідон на рік Жовта Земляний Свині ваш кращий друг і вірний помічник, хоча водні створення і без нього справляються. Змайструєте чарівний лук зі стрілами, так і тренуйтеся на шанувальниках, заодно перевірити їх на міцність і моральну стійкість.
Скорпіони 3 декади (13 листопада-22 листопада). У рік Жовтого Кабанчика чарівним Скорпіонам доведеться придбати побільше перук – аж надто багато навколо нервових суперників, мріють вчепитися з ревнощів у ваші волосся. Але краще домовтеся з залицяльниками, щоб вони влаштовували романтичні побачення в темних кімнатах без всяких там свічок – тоді вас точно ніхто не розсекретить.

Бізнес гороскоп для підопічних Плутону на 2019 рік


На позолоченому ганку сиділи: Жовта Свинка, олігархи і Скорпіони. Це не дитяча лічилка, а реальність 2019 року, головне, знайти надійну охорону і не підпускати конкурентів.
Скорпіони 1 декади (24 жовтня-2 листопада). Поки боягузливі конкуренти підраховують копійки, Скорпіони мчать в кабріолеті в банк. Коли вас підведуть до обіцяних золотих горах, покличте ювеліра – нехай погризе злитки, щоб все було без обману. Але поруч з печерою з коштовностями доведеться включити інтуїцію – пароль: сім-Сім вже не працює, і потрібні нові кодові слова.
Скорпіони 2 декади (3 листопада-12 листопада). Якісь хлопці, може, і гинуть за метал, але тільки не вихованці Плутона – у Скорпіонів все рівно і стабільно. Але грошей ніколи не буває багато – чому б вам не відкрити нову справу?! Діставайте початковий капітал зі своєї потаємної тумбочки, набирайте команду, і біжіть в магазин – там якраз завезли костюми олігархів по вашій фігурі.
Скорпіони 3 декади (13 листопада-22 листопада). Визубрити правило грошових везунчиків: Не ділитися з конкурентами і партнерами фінансовими таємницями, і не вплутуватися в сумнівні авантюри. Хоча розумний ризик в рік Жовтої Свині доречний. Тим більше, у Скорпіонів непогано розвинене чуття: інтуїція і лотерейний квиток допоможе вибрати правильний, і до потрібного банку для вигідних вкладень приведе.

Сімейний гороскоп для Скорпіонів на 2019 рік


Не запирайтесь в чотирьох стінах – в рік Свині сімейне щастя досяжне, головне, частіше влаштовувати подорожі, і розважати домочадців культурними заходами.
Скорпіони 1 декади (24 жовтня-2 листопада). Ваші сусіди в рік Свині стануть схожі на інопланетян, адже вони позеленіють від заздрості – будинок у Скорпіонів повна чаша, стосунки з родичами ідеальні, ще й оселилися лелеки прямо на вашому балконі. Можна і переїхати за місто, щоб не дратувати мешканців. Бабуся якраз кличе вас до сільський будиночок – грошей вистачить і на ремонт, і на яблуневі саджанці.
Скорпіони 2 декади (3 листопада-12 листопада). Земляна Свинка розучилася хрюкати, і весь рік кричить: Гірко. Ще б, адже Скорпіони юрбами біжать в загс, і прагнуть швидше стати сімейними знаками зодіаку. Не забувайте про човен, яка іноді розбивається об побут – вчіться компромісу, і балуйте подружжя милими сюрпризами. І не прогавте ляскання крил – у списку лелек ви на першому місці.
Скорпіони 3 декади (13 листопада-22 листопада). Свиня виготовила кілька моделей сімейного щастя, і Скорпіони можуть вибирати. Ті, хто не хоче бруднити паспорт, порадіють цивільного шлюбу, а решту чекає товста тітонька з високою зачіскою. Але просторе житло будується для всіх підопічних Плутона – не забудьте запросити на новосілля лелек, і запровадити в городі побільше капусти.

Гороскоп здоров'я для водних хлопців на 2019 рік


Відмовтеся від небезпечних задоволень – Свиня і режим дня допоможе скласти, і спеціальну дієту підбере. Загалом – Скорпіонів чекає рік психічного і фізичного здоров'я.
Скорпіони 1 декади (24 жовтня-2 листопада). Не заїдайте проблеми різними смаколиками – пиріжки роздайте сусідам, а торти з шашликами віднесіть на роботу. У рік Жовтої Свині в холодильнику повинні жити помідори з огірками і яблука з грушами. І частіше вибирайтеся на природу – у річки і повітрям дихається легше, і рибку, багату кальцієм і фосфором можна наловити (для суглобів, кажуть, корисно).
Скорпіони 2 декади (3 листопада-12 листопада). Не перевантажуйте печінку рада Свинка дає всім Скорпіонам, адже в 2019 році що не день, то свято. А де свято, там і алкоголь – носіть з собою чай і пийте його замість пива, і корисно, і оригіналами уславитеся. І намагайтеся більше радіти – ваші нервові клітини мріють про нових, яскравих і красивих враження (без всяких стресів).
Скорпіони 3 декади (13 листопада-22 листопада). У 2019 році всюди ходять стрункі Свинки в білих халатах, і роздають запрошення на медогляд – ніяких відмовок, шукайте поліс, і поспішайте в лікарню. А поганим звичкам давно пора помахати ручкою – замість сигарет підопічні Плутона можуть придбати смачні льодяники (тільки не гризіть карамельки, щоб не стати пацієнтами злих стоматологів).

Гороскоп для маленьких Скорпіонів на 2019 рік


Водні пострелята в рік Свині поводяться на диво слухняно. Але батьки не повинні піддаватися чарам маляток Скорпіонів – ляскання оченятами це лише відволікаючий маневр.
Малюки Скорпіони 1 декади (24 жовтня-2 листопада). Ваші чада перевершать себе – на початку Свинячого року маленькі підопічні Плутона змайструють собі блискучі магічні ковпачки, і будуть пророкувати майбутнє. Тільки не купуйте Скорпіонам карти і чарівні кулі – інакше будинок перетвориться в чаклунський салон, на прийом до юних екстрасенсів запишуться вихователі з дитячого саду, з кухарками і няньками в додачу.
Крихти Скорпіони 2 декади (3 листопада-12 листопада). У 2019 році ваші дітки перетворяться в лицарів. Скорпіони почнуть захищати цуценят і котяток, плачуть немовлят і сумних дорослих. Все б добре, та тільки наряд у водних борців за справедливість буде відповідний – кольчуга, шолом, і дерев'яне спис. У разі непослуху героїв, доведеться обмежитися виховною бесідою – ремінь такої броні не страшний.
Карапузики Скорпіони 3 декади (13 листопада-22 листопада). Батькам доведеться купити енциклопедію для дорослих – рік Жовтого Свині ваші чомучки не замовкають ні на хвилину. Хоча на запитання, які задають Скорпіони, не відповідають навіть професори. Брехати не рекомендується – маленькі ходячі детектори брехні миттю розпізнають будь-яку фальш. Беріть діток з собою на ділові переговори – нехай виведуть на чисту воду.

Гороскоп Скорпіон по 2019 року народження


Гороскоп на 2019 рік Скорпіон-Щур


Всі надприродні події, які будуть відбуватися з вами в рік Свині, мають своє пояснення – Скорпіони-Щури стали улюбленцями фортуни. Те чудесне збагачення, то таємнича зустріч з впливовими покровителями – не міркували, а спокійно користуйтеся дарами. До речі, можете втілити в життя давню мрію і помандрувати – домочадці вже нагладили шнурки, і готові відправитися хоч на край світу.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон-Бик


Ріжки поліровані, шкірка блискуча, копитця новенькі – Скорпіони-Бички виглядають, як картинки. Ну, так і повинно бути у знаменитостей – у рік Свині ви будете красуватися на обкладинках модних журналів. Ще й запрошення на всякі світські заходи посиплються – не забувайте брати з собою домочадців, особливо літніх. І купіть глобус – вас чекають закордонні відрядження, і знання географії не зашкодить.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон-Тигр


Скорпіони-Бички гарчать, Свиня рохкає – жоден шахрай не наважиться до вас підійти. Але шанувальників можна підпустити ближче – в 2019 році залицяльники діють строго за сценарієм Купідона, і не стануть хитрістю заманити вас в палац одружень. Хоча, в любовній справі інтриги не потрібні – Бики давно дозріли для сімейного життя, так і лелеки вже пакують посилки, і летять на пошту з неспокійними немовлятами.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон-Кіт (Кролик)


Гуляйте самі по собі, і не забувайте заглядати в гості до Жовтої Свинці – вона хоче порадувати вас подаруночками у фінансовій сфері. Але відкрити справу нескладно, головне, знайти потрібних людей для співпраці і розібратися з конкуруючими фірмами – нагострив кігтики на всякий випадок. І вчіться витрачати гроші – Скорпіони-Котики заслужили багате життя, і в 2019 році з економією вам не по дорозі.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон-Дракон


У рік Земляного Кабана Скорпіони-Дракончики можуть забути про свою грізну казкову кличку – Гориничі не в моді, тим більше, вам і боротися ні з ким не доведеться. І наведіть лад в думках – три голови це, звичайно, здорово, але нескінченні дискусії зведуть з розуму. Літати в хмарах можна, і навіть потрібно – на небі заодно разузнаете про плани Купідона, і приготуйтеся до зустрічі зі своєю половинкою.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон-Змія


Скорпіони-Змійки, прислухайтеся – всюди лунають оплески. Це все для вас – ділові партнери аплодують в честь нового контракту, шанувальники відбивають долоні, вітаючи вас з черговою закоханістю, а домочадці радісно зустрічають лелек. Забудьте про скромність, і не уползайте в затишну нірку, адже Свинка вже замовила будівництво комфортабельного печерки з гаражем та сауною.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон-Кінь


І кобилки і жеребці Скорпіони в рік Свині переможуть у будь-яких змаганнях – Жовта Хрюшка зробила на вас ставку, а господиня року не помиляється. Але постарайтеся навести порядок в особистому житті – шанувальники вас обожнюють, однак вони втомилися чекати з моря погоди і мріють прати ваші шкарпетки, і готувати вечерю. У 2019 році у весільних магазинах з'явилися і стрічки для гриви, і підківки, прикрашені голубками.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон-Коза (Вівця)


Будьте пильні, і тримайте ріжки за вітром – Жовта Земляний Свинка надує і чарівні ситуації на любовному фронті, і казкові моменти у фінансовій сфері. А про поліпшення житлових умов Скорпіони-Кізки повинні турбуватися самі – у вашому новому палаці без карти і заблукати недовго. Не дарма ж бабуся ходить по кухні з компасом, а дітлахи приробили на самокати навігатори.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон-Мавпа


Прикрийте лапками свої задоволені посмішки, і не провокуйте заздрісників – в рік Свині Скорпіони-Мавпочки щодня отримують бонуси і подарунки. До речі, коли будете на зборах щасливчиків, не забудьте оголосити конкурс на самого багатого везунчика року. Можете не сумніватися, що головним олігархом станете ви – банани будуть доставлятися вагонами, апельсини бочками, а гроші скринями.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон-Півень


Хто голосніше всіх кукурікає, тим і Жовта Хрюшка прихильна – купіть рупор, щоб не мучити голосові зв'язки. До того ж, в 2019 році слід бути скромнішим – ваші геніальні персони і так обговорюють на всіх телевізійних каналах. І намагайтеся частіше оновлювати гардероб (і собі, і домочадцям) – магазини у Скорпіонів-Півників тепер свої, так що ніхто не заважає літати за покупками в будь-який час доби.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон-Собака


Замовте у Земляний цариці року нову будку – скільки можна тулитися в трикімнатному житлі, пора і про кімнаті для гостей подумати. Візитерів в 2019 році буде багато – то друзі на ваше весілля нагрянуть, то рідня приїде, щоб охрестити нового члена сім'ї. Про шанувальників окрема тема – ці хлопці вже зробили татуювання із зображенням Скорпіонів-Півників, і залицяльників видно за версту.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон-Свиня


У 2019 році ви не залишитеся без підтримки – поруч миготить то Земляний п'ятачок, то Жовтий хвостик. Хрюшка вирішила протегувати Скорпіонам-Свинкам, і буде ходити за вами і на ділові переговори, і на романтичні побачення. Має право, все-таки один знак, майже рідня. До речі, купіть скарбничку, та не звичайну, а величезну. Дріб'язком ви тепер називаєте не десятки і рублі, а п'ятитисячні купюри.
Гороскоп на 2019 рік Скорпіон
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають