• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Грошовий гороскоп на 2019 рік. Календар

Напевно, ніхто не буде сперечатися з твердженням, що однією з найбільш важливих сфер людського буття вважаються фінанси. Хтось може стверджувати, що за гроші можна купити все на світі. Швидше за все, так і є, але без цих шурхотить папірців життя стає сірим і безрадісним. Тому, обговорюючи найближчий період у житті росіян, непогано було б обговорити більш докладно саме цей бік їхнього буття. Отже, яким саме буде грошовий гороскоп на 2019 рік.

Овен


Мужні представники цього знака в період правління Свині можуть розслабитися – період обіцяє стати максимально комфортним у фінансовому плані. У перші 6 місяців можуть з'явитися якісь несподівані сюрпризи, завдяки чому матеріальне становище Овнів помітно покращиться. Найбільше пощастить тим, хто правильно підійшов до питання організації власної роботи – будь-які старання не завжди винагороджуються. Якщо тривати рухатися в тому ж напрямку і забути про активний відпочинок до кінця року, Новий рік можна відсвяткувати справді феєрично.
Грошовий гороскоп на 2019 рік. Календар

Трохи за іншим сценарієм буде проходити ситуація у чарівних Баранів. Вся проблема криється в їх невмінні правильного поєднання роботи і особистого життя. Відразу ж варто відзначити, що в період правління Свині у дам з'явиться чимало відмінних можливостей покращити матеріальну сферу свого буття, але лише деякі зможуть ними скористатися дійсно якісно. У цьому плані все буде залежати виключно від життєвих пріоритетів – якщо на першому місці сім'я, не сподівайтеся на грошову надбавку, а коли понад усе робота, прибуток виявиться істотною.

Телець


Всім чоловікам цього знака у наступному році доведеться багато і старанно працювати, а тому весь період пройде у вельми непоганий матеріальної стабільності. Ось тільки сподіватися отримати дійсно видатну «підтримку» від символу року можуть лише ті Тельці, хто без страху буде підлаштовуватися під будь-які життєві зміни. Всім іншим теж повеземо, але набагато менше. Щоб домогтися якихось звершень, доведеться бути більш уважними на роботі – прислухайтеся до порад досвідчених співробітників, і тоді в кінці року можливе підвищення.
Грошовий гороскоп на 2019 рік. Календар

Жінкам-Тельцям у сфері фінансів не буде так везти, як їх мужнім опонентам. Але, якщо згадати відому приказку про працю та рибку, лише постійні старання можуть окупитися. До речі, раніше літа ніяких видатних грошових надходжень у Тельців не намічається, хоча до того моменту всі дами будуть працювати, як бджілки. Не варто через це переживати – вже восени всі зусилля винагородяться, а деяким навіть вдасться вирішити наболіле житлове питання.

Близнюки


На початку описуваного періоду фінансова сфера життя у чоловіків-Близнюків не повинна відрізнятися особливою стабільністю. Деякі і зовсім будуть перебувати в досить жалюгідному стані. Не треба сумувати, а краще направити всю увагу на роботу. Якісно і вчасно виконаний працю окупитися матеріально. Виходить, що грошова сфера Близнюків повністю залежить від їхнього бажання працювати.
Грошовий гороскоп на 2019 рік. Календар

Дамам цього знака в рік Свині не варто сподіватися на райдужні перспективи. Правда, ваша праця заслуговує якогось винагороди, просто, набагато пізніше – тоді, коли помре остання надія. Щоб зайвий раз не нервувати, краще докласти максимум зусиль для чіткого виконання своїх безпосередніх обов'язків. Не варто сподіватися, що у подальшому таке старанність буде винагороджено по-царськи. Іноді все, що потрібно – трохи терпіння і часу. Фінансова сторона життя і правда стане краще, але от коли

Рак


Всім чоловікам, народженим під оголошеним зодіакальним знаком, в рік Свині слід бути більш обережними. Справа в тому, що в цей період у них намічається дійсно великий прибуток, і буде краще, якщо ці гроші не растратятся на всілякі розваги. Надалі може виявитися, що необдумані витрати стали причиною чималих проблем. Не потрібно намагатися всім довести власну щедрість, адже в результаті гаманець все одно спорожніє, а ті, хто намагався в ньому прописатися, зникнуть відразу. Якщо Раки помітять, що в найближчому їх і правда чекає істотна прибуток, краще відразу ж вкласти ці кошти в те, що залишиться з ними на все життя.
Грошовий гороскоп на 2019 рік. Календар

Жінкам-Ракам в 2019 році теж пощастить з грошима – їх буде багато. Відразу ж слід приготуватися до натовпу потребують друзів, вишикувалися до несподівано розбагатілим спокусниця, з проханням позичити. Щоб не залишитися до кінця періоду ні з чим, доведеться навчитися відмовляти. Справжні друзі зрозуміють ваші рішення. До того ж немає нічого поганого в тому, щоб самостійно розпоряджатися власними доходами.

Лев


У першому півріччі наступного періоду у чоловіків-Львів ніяких додаткових фінансів не передвіщається – життя буде проходити по вже накатаній колії. У другому півріччі намічаються позитивні зрушення – результат наполегливої праці на початку року. Дуже важливо не піддаватися смутку і не турбуватися із-за невдач на початку періоду правління Свині, інакше це буде позначатися на якості роботи. Прийшла пора проявити незвичайну завзятість, щоб заслужити бажане винагороду.
Грошовий гороскоп на 2019 рік. Календар

Дамам-Левам не варто навіть сподіватися обзавестися в 2019 році якимись більш істотними доходами, а тому слід заздалегідь запрограмувати себе на економію. Особливо важливо не піддаватися різним спокусам в першій половині року, інакше в подальшому не уникнути скрутній фінансовій ситуації. Слід зазначити, що такі моменти сильно позначаються на роздутому самолюбстві Львів. Краще вже трохи почекати і проявити терпіння, щоб з приходом літа розслабитися – саме тоді грошова сторона життя жінок-Львів трохи покращиться.

Діва


Чимало представників зазначеного знака вже з перших днів 2019 року буде перебувати в апатичному стані, що позначиться на якості їх праці. Щоб не нашкодити власній фінансової удачі, доведеться зібратися і перебороти нудьгу до першого весняного тепла. Не слід думати, що одразу після цього на Дів звалитися незліченне багатство – тільки наполеглива і постійна праця допоможуть досягти бажаного рівня багатства. Щоб гаманець на протягом всього року залишався повним, доведеться розумно розпоряджатися фінансами. Особливо важливо назавжди забути про ставки, казино та інших тоталізаторах.
Грошовий гороскоп на 2019 рік. Календар

Жінкам-Дівам 2019 рік в плані фінансів не обіцяє чогось видатного. Гроші будуть, навіть досить чимало, але щоб їх кількість постійно зростала, доведеться переглянути більшу частину «хотілок» і зупиниться на виконанні тільки найбільш важливих з них. Зірки рекомендують залишати свої банківські картки будинку, вирушаючи на прогулянку з дівчатками. Найкраще контролювати витрати за допомогою спеціального блокнота. Повірте, це дуже зручно і дієво.

Ваги


Раніше осені 2019 року на якісь суттєві доходи чоловікам оприлюдненого знаку не треба розраховувати. Надалі фінансова сторона Ваг почне налагоджуватися, і новорічні свята пройдуть напрочуд цікаво. Незчисленних скарбів не буде, але і особливих збитків теж не передвіщається. Насправді, стабільність у цій сфері Ваг повністю залежить від докладених ними зусиль. Загалом, достаток у чоловіків виявиться хорошим, а якщо проявити трохи більше старань, можна розраховувати і на більш суттєві «бонуси».
Грошовий гороскоп на 2019 рік. Календар

Аналогічна ситуація чекає в 2019 році і дам-Ваг. Їх фінансові доходи протягом оприлюдненого періоду виявляться нерівномірними. До речі, хороша новина – в цей час на спокусників очікують несподівані грошові надходження, які є оплатою за старання в минулому році. Не потрібно відразу ж розслаблятися і забувати про працю, адже матеріальна стабільність не буває вічною у тих, хто піддається ліні. Та й без додаткових надбавок фінансова сфера буття дуже скоро стане плачевною. Ще одне – слід утриматися від бажання обзавестися тим, без чого можна чудово прожити до 2020 року.

Скорпіон


Щоб в майбутньому році чоловік-Скорпіон відчув суттєву надбавку у фінансовому плані, йому доведеться намагатися в два рази більше, ніж зазвичай. При цьому мова йде зовсім не про те, щоб ночувати на роботі і забути про сон – просто іноді слід приділити своїх обов'язків трохи більше вільного часу, і, проявивши трохи кмітливості, досягти бажаних матеріальних висот. Найважливіше, щоб конкуренти не опинилися попереду, інакше подальша боротьба не буде мати ніякого сенсу. Але вроджене чуття Скорпіонів допоможе їм вловити обман і в підсумку стане заставою грошової надбавки.
Грошовий гороскоп на 2019 рік. Календар

Жінкам-Скорпіонам 2019 рік не обіцяє ніяких матеріальних висот, але і катастрофи конкретних планів теж не намічається. Багато в чому все буде залежати від того, як саме спокусниці вміють розпоряджатися власними фінансами. Якщо перестати витрачати гроші на те, без чого можна обійтися, бюджет залишиться цілком пристойним до самого кінця періоду. Фінансова стабільність обіцяє тим жінкам, хто вперто йде до своєї мети, не звертати уваги на провокації колег «по цеху».

Стрілець


Чоловікам оприлюдненого представника зодіакального слід підготуватися до того, що в майбутньому році фінансова сторона їх життя буде не зовсім такою, як хочеться. У першому півріччі очікується дохід від проектів минулого періоду, а також не виключені преміальні виплати. Уже влітку ситуація покращиться, а тому цілком можливі суттєві матеріальні надходження. Найкращим періодом у грошовому плані стане осінь – пора «пожинати плоди своєї наполегливої праці. Ближче до новорічних свят Стрільців можуть порадувати несподіваним бонусом.
Грошовий гороскоп на 2019 рік. Календар

Фінансова сторона буття жінок-Стрільців у 2019 році виявиться практично такий же, як і у чоловіків. До літа сподіватися на якісь суттєві надходження безглуздо, але вже восени намічаються позитивні зрушення. За великим рахунком такий стан справ буде обумовлено несподіваною роботою – складною, але фінансово прибутковою. Під кінець року дами і зовсім можуть розраховувати на досить непоганий грошовий бонус, при цьому їм не доведеться прикладати якихось істотних зусиль для його отримання.

Козеріг


Матеріальна сторона життя чоловіків-Козерогів у майбутньому році обіцяє стати стабільною – грошей буде ставати все більше з кожним наступним місяцем. Найбільше в цьому плані почне везти тим, хто працює з цінними паперами, нерухомістю або інвестиціями. Виходить, що рік Свині виявиться досить непоганим для багатьох бізнесменів. Правда, на прибуток, та ще зростаючу, варто сподіватися лише тим, хто буде докладати для цього всіх зусиль. Гроші не люблять безвідповідальних і ледачих осіб.
Грошовий гороскоп на 2019 рік. Календар

У жінок-Козерогів матеріальна сторона буття з приходом 2019 року практично не зміниться. Якщо в майбутньому не передвіщається якогось підвищення, доходи залишаться такими ж. Спочатку року можлива невелика прибуток. Не потрібно відразу ж витрачати гроші на всякі дрібнички, адже тоді дуже скоро Козероги виявляться з порожнім гаманцем і списком невиконаних справ. Прийшла пора навчитися адекватно оцінювати власні матеріальні можливості і намагатися не стрибати вище голови.

Водолій


Перше півріччя періоду Свині виявиться для чоловіків-Водоліїв не надто вдалим в плані прибутку. Не варто сумувати – гроші з'являться, і загальна їх кількість навіть виявиться цілком приємним, тільки самі надходження будуть періодичними. Головного ж доходу слід чекати ближче до осені, але і він виявиться нерівномірним. Загальний підсумок 2019 року – нестачі в коштах не буде, адже всі старання Водоліїв повністю окупляться.
Грошовий гороскоп на 2019 рік. Календар

Жінкам-Водоліям можна зітхнути з полегшенням – їх матеріальна сфера в майбутньому році буде такою ж безхмарною, як і у чоловіків. Просто, в перші 6 місяців не варто очікувати глобальних надбавок – гроші будуть, але їх загальна кількість виявиться не таким райдужним, як би того хотілося дамам. Вже влітку всім тим, хто зміг якісно виконати намічені цілі, вдасться досхочу насолодитися заслуженою нагородою. До речі, не варто сильно сподіватися на просування по кар'єрних сходах – у грошовому еквіваленті така постановка питання виявиться дріб'язкової.

Риби


Для чоловіків-Риб настав час змін в плані місця роботи, якщо таке не приносить бажаного рівня достатку. Саме в 2019 році такий сміливий крок обов'язково стане успішним. Не потрібно боятися змін, адже на цей раз вони стануть початком кращого життя. Деякі можуть побоюватися втратити «насиджене місце», а після не знайти нічого більш гідного. Дорогі мої, не треба шукати «підводних каменів» там, де тільки вершини. Свиня постарається зробити все можливе, щоб у Риб цей період проходив максимально безпечно, так як символ року живить до них особливу симпатію. А щоб домогтися гарної фінансової стабільності, важливо лише правильно вибрати нову роботу.
Грошовий гороскоп на 2019 рік. Календар

Жінок-Риб в майбутньому році очікує таке ж безхмарне майбутнє в плані фінансової стабільності, як і чоловіків. У будь-якому випадку без копійки в кишені не залишиться ніхто. Домогтися більш райдужних висот допоможе вроджена цілеспрямованість і наполегливість. Щоб зберегти гаманець тугим до закінчення описуваного періоду, краще відмовитися від нерозумних витрат. Настав час розпрощатися з хвилинними поривами, щоб перед новорічними святами придбати те, до чого Риби давно вже прагнули.
Будь календар і докладний грошовий гороскоп на 2019 рік стануть в нагоді всім знакам зодіаку без винятку. До того ж наступні 12 місяців, що пройшли під початком завершального символу східного гороскопу, обіцяють бути стабільними в плані фінансів.
Грошовий гороскоп на 2019 рік. Календар
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають