• 15:36 – Новий рік 2019 по фен-шуй. Організація та подарунки 
  • 22:47 – Як вибрати штучну і живу ялинку на Новий рік 2019 
  • 22:46 – Де зустріти Новий рік 2019: кращі ідеї 
  • 22:17 – Як назвати дівчинку в 2019 році — популярні та рідкісні імена 

Гороскоп на 2019 рік для Терезів. Чоловік. Жінка

Більшість сучасних жителів думає, що астрологія займається виключно пророкуванням майбутнього. Насправді ж, мова йде про вивчення пересування небесних світил, які і впливають на все, що відбувається в житті людей. Саме на підставі зоряного прогнозу можна повідати не тільки про майбутнє людини, але навіть визначити його характер, переваги, недоліки та найбільш підходящого супутника. Цікаво? У такому разі прийшла пора поговорити про те, що чекає найближчим часом Ваг.

Загальна характеристика знака


Всі представники цього зодіакального сузір'я з'явилися на світ з 24 вересня по 23 жовтня під заступництвом Венери і стихії Повітря. Люди-Ваги дуже добрі і чуйні, але іноді з-за власної егоїстичності не можуть зрозуміти проблем оточуючих. Часто бувають примхливими. Все життя мріють про великій і світлій любові, не люблять сваритися. Не можуть виносити критику на власну адресу і довго ображаються на тих, хто посмів засумніватися в правильності їх дій. Якщо потрібно, можуть піти на конфлікт, але потім переживають з-за ситуації, що склалася. Швидко відходять після сварок, адже по натурі Ваги швидше миротворці, ніж воїни.
Найсприятливішими сферами діяльності вважаються: юриспруденція, творчість чи мистецтво. Отже, з Ваг виходять відмінні артисти, адвокати, художники, адміністратори або дизайнери.
Гороскоп на 2019 рік для Терезів. Чоловік. Жінка

Гороскоп на 2019 рік для Терезів


Майбутній період під проводом Свині стане для Терезів дуже цікавим і насиченим різними приємними подіями. Швидше за все, настане черга тих змін, на які вони так довго сподівалися. Щоправда, зірки поспішають попередити, що слід уважно придивлятися до наданим долею можливостям. Якщо упустити шанс на щастя, більше його може і не бути. Допоможе розібратися в будь-яких ситуація позитивна енергетика Венери – Ваги буквально будуть її відчувати. Не варто вірити у власну удачу, так як мова йде зовсім не про неї. Зірки лише очистять шлях представників цього знака від різних перешкод, але для досягнення успіху доведеться трішки попрацювати.
Не потрібно цілком і повністю віддаватися якомусь одному захопленню або заняття, адже якщо не тримати руку «на пульсі» подій, можна втратити любов. Настав час робити те, що здається правильно для самих Терезів, не звертаючи уваги на осуд з боку.

Чоловікам


Сильна половина людства, народжена під початком описуваного знака, має неосяжним великодушністю, співчуттям і неабиякими інтелектуальними здібностями. До всього іншого, Ваги дуже добродушні і веселі особистості, вважаються серед друзів справжньою душею компанії. Такі чоловіки не люблять складнощів, а тому у відносинах із протилежною підлогою завжди ввічливі і галантні. У хлопців-Ваг стільки вродженого шарму і чарівності, що вистачило б на кількох людей.
У 2019 році у чоловіків, народжених в період «правління» оприлюдненого представника зодіакального, усе повинно складатися найкращим чином. Зірки обіцяють, що їм буде везти абсолютно у всьому. Правда, такого результату варто чекати лише при одному невеликому умови: не варто растаивать від лестощів і поспішати заводити нові знайомства – наміри деяких особистостей можуть виявитися далеко не гарними. Деяким просто захочеться поживитися за чужий рахунок удачливості. Прийшла пора довіряти лише тим, у кому впевнений на всі 100%. У будь-якому випадку завжди треба дослухатися до здорового глузду.
Гороскоп на 2019 рік для Терезів. Чоловік. Жінка

Жінкам


Жінки, народжені під сузір'ям Терезів, вважаються дуже товариськими і комунікабельними. Зовсім не зазнають складних ситуацій, при цьому цінують дисципліну і акуратність. Легко погоджуються на компроміси, а тому у сварках завжди визнають неправоту. Незважаючи на напускную рішучість, жінки-Терези дуже соромливі. Боятися образити оточуючих, а тому можуть довго дружити навіть із тими, хто їм зовсім не подобається.
У 2019 році описуваних дам чекає прекрасний час для втілення всіх планів в реальність. Найбільше це стосується творчості. У всіх представниць прекрасної половини людства буде достатньо сил, щоб здійснити те, що задумано. Все що потрібно, аби побачити можливість і постаратися встигнути нею скористатися. Швидше за все, зміни в кращу сторону відбудуться абсолютно несподівано. Не варто відразу ж намагатися зробити все, що давно хотілося – удача теж не може бути безмежною.

Гороскоп про кохання


У чоловіків-Терезів в 2019 році сфера романтичних відносин буде проходити досить напружено. Мова йде не тільки про сімейні представників знаку, але і про неодружених хлопців. Для досягнення жаданої гармонії доведеться постійно намагатися знайти межу між почуттями і здоровим глуздом, з-за чого почне проявлятися нестриманість. Постарайтеся не влаштовувати скандали через дрібниці і не намагатися щодня з'ясовувати стосунки. Краще зайвий раз прислухатися до думки обраниці, ніж сидіти з надутими щоками.
Заміжні жінки-Терези теж зіштовхнуться з нерозумінням в сім'ї. Щоб не допустити серйозного конфлікту, потрібно лише сховати емоції «коробочку». Саме у дам вийти впорається з цим завданням набагато краще, ніж у чоловіків, адже ті вважаються більш емоційними. Знаєте, як досягти потрібного ефекту? Простіше простого: за час сварок потрібно просто мовчати. У самотніх Ваг вже влітку з'явитися реальний шанс зустрінеться з любов'ю всього життя. Не варто намагатися налагодити романтичну сферу життя раніше зазначеного терміну, адже всі старання закінчаться розставанням і подальшою депресією.
Гороскоп на 2019 рік для Терезів. Чоловік. Жінка

Гороскоп про гроші


У чоловіків-Терезів реальні доходи в 2019 році з'являться лише після настання осені. До того моменту не варто робити якихось довгострокових планів, що потребують істотного грошового вливання. Відразу ж слід уточнити, що Свиня не готує для людей цього знаку золотих гір. Вдалість в плані фінансів залежить від старань самих Ваг, тому при належних зусиллях результат буде видно тільки в другому півріччі. Очікуються непогані бонуси незадовго до початку новорічних свят.
Аналогічним чином йдуть справи і у жінок-Терезів. Фінансові доходи протягом 2019 року будуть непоганими, але нерівномірно розподіленими по всьому періоду. Поповнення фінансів повністю залежить від якості і кількості виконаної роботи в першому півріччі. Невелика порада: якщо взяти себе в руки, і на кілька місяців витіснити лінь зі своєї свідомості, можна досягти непоганих «грошових висот». До речі, щоб фінанси примножувалися, слід відмовитися від занадто дорогих покупок, без яких у майбутньому році можна спокійно обійтися.

Гороскоп кар'єри


У 2019 році чоловікам-Терезам доведеться зіткнутися з двоїстим становищем на роботі. З одного боку, вдасться з головою зануритися з звичну діяльність, але з іншого почнуть заважати характерні для представників зазначеного знака емоції. Щоб досягти бажаної мети, варто спробувати знайти рівновагу і вхопиться за момент. В іншому випадку про просування по кар'єрних сходах доведеться забути до наступного року. Виходить, що мало просто добре старатися – доведеться не упустити можливість опинитися на тій ступені майбуття, де давно хотілося бути.
Тим дамам-Терезам, хто давно замислювався змінити звичне місце діяльності або просто перебував у пошуках роботи, невимовно пощастить. Не варто боятися подавати резюме в те місце, що сподобалося найбільше – керівництва обов'язково схвалить вашу кандидатуру. Звичайно ж, спочатку «творчого» шляху буде дуже складно, але через кілька місяців Терези зможуть адаптуватися. Тим же, хто міцно тримається за посаду, доведеться доводити власну незамінність з-за нежданої конкуренції.
Гороскоп на 2019 рік для Терезів. Чоловік. Жінка

Гороскоп здоров'я


Так вже склалося «історично», що всі чоловіки-Терези дуже емоційні особистості. Із-за постійної напруги є можливість відчути негатив, що виходить з оточення описуваних особистостей. Все це позначиться на психіці, чого ні в якому разі не можна ігнорувати. Дозволяйте себе невеликі перерви, займаючись спортом або відпочиваючи з друзями. Прийшла пора переглянути раціон харчування, інакше не уникнути проблем з ШКТ. Щоб зарядитися позитивними емоціями, варто лише частіше бувати вдома з рідними людьми.
Аналогічна ситуація складеться в 2019 році і з жінками-Вагами. Весь період буде переповнений різними емоціями, і якщо не навчиться з ними впоратися, доведеться лікувати розхитану нервову систему. Уникнути депресії допоможе медитація, похід у косметичний салон і читання книг. Замість інтернету і телевізора, краще проводити вільний час за гулянням на свіжому повітрі, веденням щоденника або відпочинком за містом. Слід ненадовго відмовитися від гучних вечірок, інакше загальне веселощі може лише посилити раздирающее душу почуття самотності. Вже краще записати в спортзал або поплавати в басейні.

Відомі особистості Ваги  • Фрідріх Ніцше – німецький мислитель (15 жовтня).

  • Микола Реріх – російський письменник, педагог, археолог (9 жовтня).

  • Сара Бернар – французька актриса (22 жовтня).

  • Бріджит Бардо – французька актриса (28 вересня).

  • Володимир Путін – чинний президент Росії (7 жовтня).

  • Оскар Уайльд – британський письменник і драматург (16 жовтня).

  • Елеонора Рузвельт – американка, дружина президента США Франкліна Рузвельта (11 жовтня).

  • Маргарет Тетчер – 71-й прем'єр-міністр Великобританії, баронеса (13 жовтня).

  • Сергій Єсенін – російський поет (3 жовтня).

  • Уілл Сміт, американський актор (25 вересня).

  • Алісія Сільверстоун – американська фотомодель і актриса (4 жовтня).

  • Чулпан Хаматова – громадський діяч, російська актриса театру і кіно (1 жовтня).

  • Джон Леннон – британський музикант (9 жовтня).

  • Михайло Лермонтов – російський поет (15 жовтня).

  • Джузеппе Верді – італійський композитор.
  • Гороскоп на 2019 рік для Терезів. Чоловік. Жінка
    • Коментують
    • Сьогодні
    • Читають