• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Гороскоп на 2019 рік для Скорпіонів. Чоловік. Жінка

Щодня сотні тисяч людей по всьому світу звертаються до гороскопів, щоб дізнатися, що саме їх чекає в найближчому або віддаленому майбутньому. Деякі довіряють таким прогнозам беззастережно, тоді як інші не розуміють, як можна читати подібні тексти. У будь-якому випадку астрологія вивчає не тільки положення зірок на небосхилі, але їх вплив на людські думки, дії і навіть характер. Вірити в це чи ні – справа кожного особисто, але краще бути обізнаним, ніж навіть не здогадуватися про можливості чогось хорошого або поганого. Отже, настала пора поговорити про те, що очікує в майбутньому році Скорпіонів.

Основні характеристики знака


Представники згаданого сузір'я з'явилися на світ у період з 24 жовтня по 22 листопада під проводом стихії Води і Плутона. Всіх Скорпіонів можна розділити на два види: енергійні особистості з жорстким характером і чутливі натури з величезною цікавістю до всього навколишнього. Загальні риси у таких людей теж є – підозрілість і обережність до незнайомців. Заслужити їх довіру неймовірно складно, так як Скорпіони, ніби локатори, відразу ж можуть розпізнати брехню.
Найбільш відповідними сферами діяльності вважаються: мистецтво і медицина. Отже, з Скорпіонів виходять відмінні артисти, лікарі та громадські діячі.
Гороскоп на 2019 рік для Скорпіонів. Чоловік. Жінка

Гороскоп на 2019 рік для Скорпіонів


У 2019 році під проводом Свині всі представники цього знака зодіаку відчують небувалий підйом. З'явиться можливість досягти бажаних висот у кар'єрі, тим більше що Скорпіони не перед чим не зупиняться, щоб досягти наміченої мети. Не варто переживати з-за можливих невдач – в майбутньому році їх просто не буде. Це зовсім не означає, що досягти бажаного вийде легко. Шлях буде складним і тернистим, але приємним.
Безліч сфер буття стануть краще, при цьому настільки, що деякі Скорпіони почнуть сприймати подібні зміни зі страхом. У деяких моментах не варто поспішати – нехай все йде своєю чергою. Краще зайвий раз подумати і безліч раз зважити всі за і проти, ніж в підсумку виявитися «біля розбитого корита». Не варто сваритися з заздрісниками, адже вони завжди будуть десь поруч, а розхитану нервову систему потім доведеться довго відновлювати.

Чоловікам


Всі мужні представники описуваного зодіакального знака вважаються природженими борцями. Це сильні, впевнені, вольові особистості, які завжди знають собі ціну. Все і завжди розуміють з півслова, незалежні, дуже порядні і можуть похвалитися незвичайним розумом. У вченні їм легко, немов риба у воді, на роботі їх цінують і ставлять в приклад, а в родині немає більш терпимих і люблячих партнерів. Володіють прихованим честолюбством, а тому вважають, що можна використовувати будь-які цілі, заради досягнення наміченої мети. Крім усього іншого, дуже обережні в словах, діях і рішеннях, іноді виявляють замкнутість. З боку може здатися, що Скорпіони дуже загадкові.
2019 рік стане для усіх чоловіків цього знака досить успішним часом для вирішення багатьох проблем. Самі зірки обіцяють вподобу Скорпіонам. Правда, не завжди вдасться «підкорювати світ» правильними методами або робити це чесно, але підсумкова мета варта того, щоб за неї поборотися. У цьому допоможе вроджена обережність Скорпіонів, так як зайва відвертість тільки нашкодить.
Гороскоп на 2019 рік для Скорпіонів. Чоловік. Жінка

Жінкам


Всі дами, народженим під описуваним знаком, володіють чудовим розумом. Їм легко дається навчання, так як всі нові знання засвоюються в лічені хвилини. До речі, жінки-Скорпіони просто обожнюють все те, що приховане від людей. Вони розуміють, що розумніший за багатьох інших, а тому можуть показувати власну перевагу, ведучи себе з оточуючими зухвало. Їм легко досягти бажаного, використовуючи будь-які доступні методи.
2019 рік стане для жінок-Скорпіонів насиченим приємними сюрпризами. При цьому не потрібно буде якось намагатися, щоб домогтися бажаного – удача зробить все сама. Приготуйтеся до 12 місяців позитивних емоцій. Щоб не упустити момент і залишатися на хвилі радості все це час, потрібно перебувати в постійному русі. Не слід ховатися в собі, коли самі зірки прихильні Скорпіонам. Так вже склалося, що удача завжди на стороні діяльних особистостей.

Гороскоп про кохання


В деяких моментах чоловікам-Скорпіонам доведеться стримувати власні емоції заради збереження відносини. Правда, така поведінка може здатися неправильним їх супутницям. Щоб не спровокувати зайві проблеми, потрібно просто навчитися «випускати пар»: якщо хочеться покричати або кому-то скрутити шию, сходіть в тир або запишіться на бокс. Всі холості представники водяного знака на протязі всього 2019 року будуть насолоджуватися жіночою увагою. Є можливість закрутити кілька непоганих романів. Правда, жоден з них не закінчитися чимось більш серйозним.
Жінки-Скорпіони проведуть рік Свині за тим же принципом. Зірки настійно рекомендують залишати все негативні емоції на роботі, і не намагатися позбавитися від них в сім'ї. Тільки так вдасться зберегти стосунки і не втратити люблячого обранця. Одиноким Скорпионшам в майбутньому році не позбудеться свого статусу. Романи, звичайно ж, будуть, навіть вельми тривалі, але нічого серйозного з них все одно не вийде. Не варто засмучуватися – в майбутньому все обов'язково сложитмся вдало.
Гороскоп на 2019 рік для Скорпіонів. Чоловік. Жінка

Гороскоп про гроші


Щоб чоловікам-Скорпіонам досягти бажаного рівня матеріального забезпечення в 2019 році, доведеться докласти вдвічі, а то і втричі більше зусиль, ніж раніше. Ніхто не каже, що доведеться геть забути про сон або відпочинку, але іноді потрібно буде попрацювати понаднормово. Найважливіше-не дати випередити себе набридливим конкурентам, інакше всі гроші дістануться більш смекалистой стороні. Правда, Скорпіонів не так просто обдурити, як може здатися з боку, бо якщо постійно бути напоготові, все складеться вдало.
Жінкам-Скорпіонам не варто розраховувати на «золоті гори», але все ж майбутні доходи виявляться стабільними. Точне матеріальне становище буде залежати від уміння дам правильно розпоряджатися надходженнями. Якщо відкласти всі нетермінові покупки, підсумкового бюджету виявиться цілком достатньо для нормального існування. На фінансову прибуток слід розраховувати лише тим, хто вміє правильно використовувати власні навички і при цьому ніяк не реагує на провокацію з боку конкурентів.

Гороскоп кар'єри


Всім чоловікам-скорпіонам варто підготуватися до чогось дійсно приємного – 2019 рік Свині обіцяє порадувати довгоочікуваним просуванням по кар'єрних сходах. Звичайно ж, такий результат виявиться можливий непросто так, а тільки завдяки наполегливій і якісному виконанню обов'язків. Чекає важка боротьба з колегами, і повірте, багато хто захоче використовуватися заради власної вигоди не зовсім чесні методи. Не показуйте, що чужі досягнення засмучують, інакше емоції стануть дієвим зброєю в руках «супротивника». Настане час серйозної сутички, де кожен крок Скорпіонів повинен бути ретельно обмірковане. Така стратегія сподобається керівництву.
Жінки-Скорпіони ніколи не були такими рішучими, як чоловіки, а тому наступного року їх можуть залучити в добре продуману авантюру. Порада: щоб залишитися на своєму місці, не варто брати участь в інтригах. Навіть у тому випадку, коли ситуація стане контрольованою та колективу просто потрібен буде той, хто зможе спробувати зупинити «трагедію», краще постояти осторонь. Подібну позицію обов'язково помітить і підтримає начальство. Тільки так вдасться опинитися на наступному щаблі кар'єрних сходів. В іншому випадку доведеться шукати нову роботу.
Гороскоп на 2019 рік для Скорпіонів. Чоловік. Жінка

Гороскоп здоров'я


Фізично чоловіки-Скорпіони вважаються дуже витривалими, і в 2019 році в цьому плані нічого не поміняється. От тільки їх психічний стан буде трохи кульгати. Щоб не допустити появи негативного самопочуття, потрібно лише постійно контролювати власні емоції. У вільний час слід зайнятися улюбленим видом спорту, і ні в якому разі не згадувати про тяжку для шлунка їжі. Довгоочікуваний відпустку слід запланувати не влітку, а восени – більш сприятливий для цього період. Напрямок при цьому не має особливого значення, будь то море, гори чи пустеля.
Жінкам-Скорпіонам потрібно уважно стежити за своїм харчуванням, частіше займатися спортом і відпочивати на свіжому повітрі. Тільки ці, зовсім нескладні кроки, допоможуть перебороти нудьгу і не допустити приходу депресії. Протягом усього року жодних проблем зі здоров'ям не передвіщається, хоча невеликі нездужання все ж будуть спостерігатися. Не переживайте – вони швидко пройдуть. Відпустку краще планувати на кінець літа, при цьому абсолютно не важливо, де саме він буде проходити. Найголовніше зміна обстановки і нові, радісні емоції.

Відомі особистості Скорпіони • Христофор Колумб, іспанський мореплавець, який відкрив Америку (27 жовтня).

 • Михайло Ломоносов – російський хімік, вчений-дослідник (8 листопада).

 • Індіра Ганді, прем'єр-міністр Індії (19 листопада).

 • Астрід Ліндґрен – шведська письменниця (4 листопада).

 • Федір Достоєвський – російський письменник і мислитель (11 листопада).

 • Пабло Пікассо, іспанський художник, дизайнер (25 жовтня).

 • Майя Плісецька – радянська і російська балерина, актриса, письменниця (20 листопада).

 • Людмила Гурченко – Народна артистка СРСР, акторка театру і кіно (12 листопада).

 • Ельдар Рязанов – радянський і російський режисер, поет, сценарист (18 листопада).

 • Ален Делон, французький актор, режисер, сценарист (8 листопада).

 • Софі Марсо – французька актриса (17 листопада).

 • Лоліта Мілявська – російська естрадна співачка (14 листопада).

 • Білл Гейтс – американський підприємець (28 жовтня).

 • Леонардо Ді Капріо – американський актор (11 листопада).

 • Марія Антуанетта – французька королева (2 листопада).
 • Гороскоп на 2019 рік для Скорпіонів. Чоловік. Жінка
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають