• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Гороскоп на 2019 рік для Козерога. Чоловік. Жінка

Ті, хто хоч раз у своєму житті стикався з гороскопами, не проти дізнатися, про що, власне, йдеться. Це невелика, коротка характеристика майбуття, що проводиться за рахунок вивчення точного розташування планет і зірок на небосхилі. Саме від місця розташування цих об'єктів в певний проміжок часу і залежать майбутні події кожної людини на планеті. З цієї причини дуже часто астрологів ще називають пророками. Насправді, ніхто нікого не змушує вірити в те, що публікується в гороскопах, але краще вже бути попередженим, ніж перебувати в постійному невіданні. Давайте ж поговоримо про те, що чекає в майбутньому році Козерогів.

Загальна характеристика знака


Всі представники знаку з'явилися на світ у проміжку між 21 грудня та 20 січня під проводом Сатурна і стихії Землі. Згідно трактування зірок, не існує більш витривалого і сміливого знака у всьому зодіакальному кругообігу. Козероги вирізняються хорошою пам'яттю і швидким розумом. Всі вони люблять працювати, завжди дуже вперті, але при необхідності вміють проявляти терпіння. Якщо поставити перед собою мету, Козероги покладуть всю життя для її досягнення. Їм характерні спонтанні рішення, а тому все і завжди вирішується після ретельних роздумів. Не виносять різноманітності – найважливіше стабільність. По натурі Козероги дуже соромливі і емоційні, але завжди приховують ці якості від сторонніх.
Найбільш сприятливими сферами діяльності можна назвати: економіку і політику. Виходить, що з Козерогів виходять відмінні інженери, економісти або адміністратори.
Гороскоп на 2019 рік для Козерога. Чоловік. Жінка

Гороскоп на 2019 рік для Козерога


Для всіх, хто народився під описуваним знаком зодіаку, 2019 рік Свині виявиться одним з найбільш продуктивних у їх життя. Ось тільки вершини так просто не підкоряються, а тому для досягнення бажаного доведеться гарненько попрацювати. Можливі помилки та неправильні рішення, але тільки завдяки вродженому завзятості Козерогів у них все обов'язково вийде. Дуже важливо не втратити по дорозі до мети рішучості, інакше від початкового рівня працездатності залишиться лише нагадування.
Не потрібно намагатися «спихнути» свою роботу на когось іншого, так як відповідальність за її виконання все рано лежить на Козерогах. Якщо не боятися перешкод і наполегливо рухатися по наміченому раніше шляхи, удача обов'язково посміхнеться. До речі, є можливість, що збулися давні мрії. І ще одне – для здійснення планів доведеться максимально серйозно ставитися до справи.

Чоловікам


Всі представники сильної статі, які народилися під знаком Козерога, вважаються дуже консервативними й дуже розумними. У них хороша пам'ять, бо вони всі і завжди пам'ятають. Не переносять ризиків, з-за чого кожне прийняте рішення обмірковується не один день. Більшість з них дуже сором'язливі натури, хоча Козероги вміло маскують цю рису характеру за складним характером. Мислять, немов їм набагато більше років, ніж насправді, при цьому чоловікам-Козерогам не займати гордості. Багато речей приймає дуже близько до серця, не помічаючи іноді прихованою іронією.
У 2019 році хлопців-Козерогів чекає багато чого хорошого і багатообіцяючого. Взимку життя буде проходити по накатаній стежці – також рівно і гладко. Ситуація разюче зміниться до літа. Все довкола заграє зовсім новими фарбами, і звичні речі раптом виявляться набагато цікавіше і радісніше. Такий стан буде супроводжувати Козерогів до самого закінчення періоду. Як у романтичних відносинах роботі є можливість хорошого розвитку ситуації. Якщо не втратити унікальний шанс, 2019 рік стане для чоловіків-Козерогів дійсно дуже щасливим.
Гороскоп на 2019 рік для Козерога. Чоловік. Жінка

Жінкам


Всі дами, що ставляться до описуваного знаку, натури дуже наполегливі, працьовиті та відповідальні. Вони честолюбні, але нерідко наслідують тим, хто їм дійсно дуже подобатися. Знають свої цілі і наполегливо просуваються до їх реалізації протягом усього життя. Всіма силами хочуть домогтися розташування оточуючих, і коли це не виходить, сильно засмучуються. Жінкам-Козерогам притаманна вроджена пунктуальність, бо вони ніколи не запізняться на побачення.
2019 рік стане для таких особистостей чудовим часом для досягнення деяких планів. Завдяки гарному заряду енергії на початку року і правильної реакції на різні події, більша їх кількість виявиться позитивним. Весь рік буде сповнений приємними емоціями, щастям і невичерпним натхненням. Не бійтеся робити те, що хочеться, і ніколи не звертайте уваги на думку оточуючих.

Гороскоп про кохання


Всім хлопцям в майбутньому році невимовно пощастить – їх чекають приємні зміни в особистому житті. Багатьом вдасться створити сім'ю і бути при цьому максимально щасливими. Ті, хто давно перебуває у шлюбі, зможуть насолодитися новими приємними злетами щодо другої половинки. Любов спалахне з новою силою, а пристрасть до партнера виявиться такою всепоглинаючої, що доведеться ненадовго втекти від усього світу. Одиноким чоловікам-Козерогам Свиня підготувала приємний сюрприз – кілька бурхливих романів, вскруживших голову ще на початку 2019 року. Весь період вважається найбільш сприятливим для зустрічі тієї самої, єдиної.
Не менш яскравим рік виявиться Свині і для прекрасної половини людства, народженої під знаком Козерога. Ніяких труднощів у відносинах не передбачається. Весь період буде наповнений турботою, любов'ю, ніжністю і всепоглинаючою пристрастю. Невеликий рада: приділяйте своїй половинці трошки більше вільного часу, і по можливості влаштовуйте романтичні зустрічі наодинці. Самотні дами зможуть почати новий роман, у якого є всі шанси перерости в тривалі і стабільні відносини.
Гороскоп на 2019 рік для Козерога. Чоловік. Жінка

Гороскоп про гроші


Для чоловіків-Козерогів 2019 рік виявиться стабільним у фінансовому плані. Насправді, більше грошей, ніж є, у них не з'явиться, але вони нікуди не зникнуть. Є можливість непогано заробити тим, хто займається продажем нерухомості, або ж інвестиціями. Виходить, що у бізнесменів-Козерогів майбутній рік пройде дуже вдало. На непоганий прибуток слід розраховувати лише після певних зусиль, докладених для досягнення бажаного збагачення. Для цього доведеться справлятися з усіма обов'язками самостійно, не намагаючись перекласти їх на колег.
Не менш стабільними виявляться майбутні 12 місяців і в житті жінок-Козерогів. Не потрібно сподіватися на неждана підвищення доходів, якщо незабаром не планується зміна посади. На початку 2019 року є всі шанси отримати невелику надбавку до зарплати – не поспішайте все витратити за перші 2 години, адже потім доведеться сидіти з порожнім гаманцем до наступної получки. Краще заздалегідь оцінити власні фінансові можливості і включити режим економії.

Гороскоп кар'єри


Вже навесні або влітку 2019 року у чоловіків-Козерогів з'явиться реальний шанс просунутися кар'єрними сходами. Настає найкращий час, щоб реалізувати найзаповітніші творчі задумки. Не менш сприятливий час для укладання контрактів або підписання успішних договорів. Щоб досягти бажаних висот, потрібно не упустити шанс. Зірки кажуть, що чоловікам-Козерогам слід уважно стежити за дотриманням субординації. Прийшла пора проявити дружні стосунки до колег і керівництва, адже одиначкам рідко коли вдається досягти наміченої мети.
У жінок-Козерогів на наступний рік в плані кар'єри буде відбуватися стрибкоподібно. У першій половині року нічого конкретного не зміниться, тоді як влітку у жінок з'явиться реальний шанс отримати досить непоганий, і, що головне, грошову посаду. Завдяки природженому чарівності Козерогів, у них є всі шанси з високо піднятою головою підкорювати нові щаблі кар'єрних сходів, при цьому робити це легко і з посмішкою на губах. Ті, у кого немає постійного місця роботи, знайде, нарешті, непогану посаду. Начальство виявиться осудним, колектив – дружнім, а зарплата вельми непоганий, як для початківця фахівця.
Гороскоп на 2019 рік для Козерога. Чоловік. Жінка

Гороскоп здоров'я


У майбутньому році ніяких проблем зі здоров'ям у чоловіків-Козерогів не передвіщається. Звичайно ж, з-за постійної напруги на роботі можуть виникнути невеликі нездужання, але здоровий сон і невеликий відпочинок зможе повернути звичне самопочуття. Насправді, хлопцям цього знаку слід навчитися більше часу проводити за правильним відпочинком: рибалка з друзями, поїздка за місто, пікнік в лісі або просто улюблений кави в найближчому кафе. Відпустку краще запланувати на пізню осінь, інакше доведеться попрощатися з відмінною можливістю по роботі. До речі, не потрібно вибирати для поїздки дорогі закордонні курорти – відпочинок в найближчому селі принесе більше розслаблення і заспокоєння душі.
Дамам-Козерогам варто приділити підвищену увагу власному здоров'ю в 2019 році. Швидше за все, велика частина нездужань буде безпосередньо пов'язана з постійними навантаженнями на роботі і сидячим способом життя. Прийшла пора урізноманітнити звичний раціон правильною їжею. Відпустку краще планувати на другу половину року, так як в першій все може обернутися ще більше розхитаними нервами. Оптимальний варіант – серпень. До того моменту можна просто організовувати поїздки з друзями за місто.

Відомі особистості Козероги • Ісаак Ньютон, англійський фізик, астроном, математик (4 січня).

 • Іоганн Кеплер – німецький астроном, математик, астролог (27 грудня).

 • Жанна д'арк – національна героїня Франція, головнокомандувач військами в період Столітньої війни (6 січня).

 • Шаде Аду – англійська співачка, продюсер, лідер гурту «Sade» (16 січня).

 • Микола Жуковський – відомий російський вчений (17 січня).

 • Джон Толкієн – англійський письменник, філолог (3 січня).

 • Тамара Гвардцителі – грузинська та російська співачка, композитор (18 січня).

 • Галина Уланова – російська балерина (26 грудня).

 • Аристотель Онассіс – грецький судновласник, мільярдер (15 січня).

 • Айзек Азімов – американський письменник-фантаст (2 січня).

 • Рената Литвинова – російська актриса, режисер, сценарист, телеведуча (12 січня).

 • Марлен Дітріх – американська актриса і співачка (27 грудня).

 • Адріано Челентано – італійський актор, режисер, співак, телеведучий, композитор (6 січня).

 • Сергій Бодров-молодший – російський сценарист і актор (27 грудня).

 • Інгеборга Дапкунайте – актриса кіно і театру (20 січня).
 • Гороскоп на 2019 рік для Козерога. Чоловік. Жінка
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають