• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Гороскоп на 2019 рік для Водолія. Чоловік. Жінка

Здавна люди спостерігають за тим, як по небосхилу в нічний час пересуваються мільярди далеких зірок і планет. Ще древні мудреці помітили зв'язок між цим процесом і подіями, що відбуваються на Землі. Більшість воліє не довіряти подібним прогнозам, хоча зараз є ціла наука, що займається трактуванням залежно положення небесних світил на життя людей. Гороскопи, які складаються для кожного окремого представника зодіакального кола, можуть складатися на якийсь проміжок часу. Частіше це день, тиждень, місяць або рік. Саме останній, більш тривалий період освітлення зоряних ознак і буде використовуватися для прояснення ситуації з Водоліями. Що ж чекає представників цього знака в 2019 році?

Загальна характеристика знака


Всі Водолії з'являються на світ з 21 січня по 20 лютого під заступництвом стихії Повітря і одразу двох планет: Урана і Сатурна. Це дуже мрійливі, вразливі, емоційні і добрі люди. Вони одразу привертають до себе увагу оточуючих за рахунок вродженої людяності і турботи. Дуже серйозно ставляться до проблем близьких, і намагаються зробити все можливе, щоб допомогти їх вирішити. Намагаються нікому і ніколи не розповідати про власні проблеми, щоб не обтяжувати рідних додатковими труднощами.
Найбільш сприятливими сферами діяльності вважаються: література, мистецтво і наука. Тому, з Водоліїв виходять чудові письменники, вчені та поети.

Гороскоп на 2019 рік для Водолія


В майбутньому періоді люди, народжені під оголошеним знаком, зіткнуться з однією невеликою проблемою: вони будуть намагатися зробити кілька справ одночасно і у них, на жаль, нічого не вийде. Зірки настійно рекомендують зосередити увагу на одній задачі, намагаючись виконати її якісно. Маючи попереду конкретну мету і намагаючись зробити все можливе для її досягнення, є всі шанси отримати позитивний результат. Важливе уточнення: ніколи не покладайтеся на підтримку з боку – працюйте самостійно. Природжена активність і здатність всі і завжди доводити до кінця, допоможуть досягти бажаного легко і без особливих проблем.
У майбутньому році у Водоліїв з'явиться чимало нових знайомств. Мова йде не тільки про любовні звершення, але і про діловій сфері буття. Виходить, що рік Свині принесе Водоліям цілу гору вдалих можливостей, просочених удачею. Не потрібно забувати про обережність: через постійну зайнятість не залишиться часу на повноцінний відпочинок, а тому можна упустити щось дуже важливе.
Гороскоп на 2019 рік для Водолія. Чоловік. Жінка

Чоловікам


Всі мужні представники описуваного знака не переносять рутини. Головна мета їхнього життя – постійно вдосконалювати і робити все найкращим чином. Іноді страждають через власну невпевненість, хоча часто це відчуття змінюється рішучістю і небувалим ентузіазмом. Володіють розвиненим почуттям відповідальності, часто використовуване до близьких та рідних. Чоловіки-Водолії все і завжди роблять на власний розсуд, бувають дуже впертими та ексцентричними.
У майбутньому році всіх представників цього знака повітряного чекає нечувана удача. Завдяки непоганому старту, є ймовірність досягти бажаного успіху відразу в декількох сферах буття. До самого літа 2019 року життя буде проходити чудово, після чого може настати етап невеликих труднощів. Чоловікам-Водоліям не складе великої праці всі їх подолати, а тому ніяких конфліктів вдома і на роботі не передвіщається.
Гороскоп на 2019 рік для Водолія. Чоловік. Жінка

Жінкам


Всі дами, народжені під знаком Водолія, є дуже впертими натурами з прекрасним інтелектом. Розумові здібності разюче виділяють цих особистостей на тлі однолітків, а тому їх часто недолюблюють. Навчання дається Водоліям легко. Найпростіше їм вивчати точні науки. Із-за якості завжди доводити власну правоту, нерідко вступають у суперечки стосовно наукових тез. Не менш примітні якості – чуйність і чуйність. Їм легко постійно дивувати другу половинку, зберігаючи при цьому якусь загадковість.
У 2019 році доведеться зібратися і не приймати спонтанних рішень. Прийшла пора знайти однодумців, так в деякі моменти без підтримки буде дуже складно. Весь період обіцяє бути дуже плідним і надзвичайно активним. Практично у всіх жінок-Водоліїв з'являться реальні шанси досягти того, про що давно мріяла. Не стоїть на шляху до мети забувати про друзів, адже тільки завдяки їх підтримці вдасться подолати всі життєві перешкоди без суттєвих втрат.

Гороскоп про кохання


«Зайнятим» чоловікам-Водоліям у наступному році доведеться трохи притримати різкий характер і стежити за власними словами. В іншому випадку можна дуже легко і сильно образити близьких людей, не заслуговують такого ставлення. Протягом усіх 12 місяців збережеться можливість конфлікту з обраницею. Змінити хід подій на краще допоможуть поступки з боку Водоліїв. Набагато простіше будуть себе почувати вільні представники знаку – можливий цікавий і пристрасний роман, який почнеться зовсім спонтанно.
Заміжнім жінкам-Водоліям варто приготуватися до нового, цікавого розвитку романтичних відносин. Це допоможе зміцнити існуючі відносини і зробити їх ще більш довговічними. Все, що потрібно від самих дам – зробити перший крок і постаратися подарувати своєму обранцю як можна більше тепла, любові і турботи. Самотні-Водолії в рік Свині можуть розраховувати на разючу зміну звичного способу життя. Вже навесні намічається приємне знайомство, яке переросло у міцну і люблячий союз.
Гороскоп на 2019 рік для Водолія. Чоловік. Жінка

Гороскоп про гроші


Протягом першого півріччя 2019 року Свині чоловікам-Водоліям не варто сподіватися на істотний прибуток. Засмучуватися не потрібно, так як фінансові надходження будуть, просто, зовсім не в такій кількості, як хочеться. Більш відчутні матеріальні положення намічаються на літо, правда, гроші будуть приходити нерівномірно. В кінці року ні у одного чоловіка описуваного знака не повернеться язик сказати, що цей період був невдалим у фінансовому плані. При належному старанні на роботі, підсумкового доходу вистачить для реалізації багатьох мрій.
Фінансова сторона буття дам-Водоліїв в 2019 році буде проходити не так радісно. Як і у чоловіків, у першому півріччі не слід розраховувати на більший прибуток. Помітного поліпшення варто очікувати тільки під кінець літа. Більше можливостей отримати непогану матеріальну «поблажку» у тих Водоліїв, хто весь цей час викладався на всі 100% в роботі. Тим же, хто зумів домогтися просування по службі, і зовсім не про що переживати – тепер фінансова сторона життя буде однією з найкращих і стабільних.

Гороскоп кар'єри


До першого потепління практично всі чоловіки-Водолії будуть зайняті реалізацією власних планів і проектів. Подібне положення справ, звичайно ж, не упустить з уваги керівництво і як мінімум збільшить Водоліям зарплату. Більш позитивне майбутнє – зміна посади на ту, де оклад трохи суттєвіше. Дуже важливо в цей момент зловити удачу за «хвіст» і по максимуму використати цей момент для реалізації інших кар'єрних звершень. Невелика порада: будь-яке керівництво цінує не тих, хто багато обіцяє, а дієвих осіб, що приносять прибуток компанії.
Дамам-Водоліям 2019 рік обіцяє нову, більш перспективну і вигідна з фінансової точки зору роботу. Зрозуміло, що така можливість не звалитися зі стелі – удача посміхнеться тільки тим, хто шукає. До речі, якщо жінки вже мають «тепленьке містечко» і бояться його втратити, не варто – пропонована посада набагато краще. Запорука успіху на новій посаді – раціональний розподіл часу і своєчасний відпочинок. До речі, краще не зриватися через дрібниці на колегах, інакше любові і розуміння в колективі не буде ніколи.
Гороскоп на 2019 рік для Водолія. Чоловік. Жінка

Гороскоп здоров'я


Чоловікам-Водоліям в майбутньому році не варто сподіватися на довгоочікуваний відпустку, хоча часу для цього буде достатньо. Намагайтеся використовувати для розслаблення будь-яку вільну хвилинку, інакше виснажений постійними переробками організм може дати збій. Краще за все гуляти на свіжому повітрі, проводити час в компанії друзів і більше спати. У періоди відпочинку не дозволяйте собі думати про роботу, інакше належного ефекту релакс не принесе. Настав час відмовитися від шкідливих звичок, особливо паління, і перейти на більш «здоровий» раціон харчування.
У 2019 році жінкам-Водоліям не рекомендується ігнорувати погане самопочуття і різкий занепад сил, інакше серйозних проблем зі здоров'ям не уникнути. Будь-які робочі моменти, особливо негативні, потрібно залишати в офісі, не обмірковуючи всі сторони тієї чи іншої ситуації за вечерею або переглядом фільму. Вчіться розслаблятися, щоб позбутися від тривалого стресу. Не відмовляйтеся від зустрічей з друзями, сходіть на вечірку або просто організуйте спільний похід в кіно. Далеко їхати від дому не варто, хоча заміський відпочинок на свіжому повітрі буде дуже корисним.

Знамениті особистості Водолії • Галілео Галілей – італійський фізик, астроном, математик, філософ (15 лютого).

 • Вольфганг Моцарт – австрійський композитор, скрипаль, органіст і диригент (27 січня).

 • Вірджинія Вулф – британська письменниця (25 січня).

 • Йоко Оно Леннон – авангардна художниця, дружина Джона Леннона (18 лютого).

 • Дмитро Менделєєв – російський учений, хімік, фізик, геолог, педагог, енциклопедист (27 січня).

 • Федір Шаляпін – російський оперний співак (13 лютого).

 • Ванга – болгарська віщунка і ясновидиця (31 січня).

 • Нана Іоселіані – грузинська шахістка (12 лютого).

 • Борис Єльцин – перший президент Росії (1 лютого).

 • Лев Ландау – радянський фізик-теоретик, лауреат Нобелівської премії (9 січня).

 • Міна Суварі – американська актриса (13 лютого).

 • Шакіра – колумбійська співачка (2 лютого).

 • Аркадій Укупник – російський співак, композитор і продюсер групи «Кармен» (18 лютого).

 • Марат Сафін – російський тенісист (27 січня).

 • Джастін Тімберлейк – американський співак, композитор, танцюрист, продюсер (31 січня).
 • Гороскоп на 2019 рік для Водолія. Чоловік. Жінка
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають