• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Гороскоп на 2019 рік для Риб. Чоловік. Жінка

Всі люди рано чи пізно стикаються з гороскопами, при цьому мало хто в них дійсно вірить. Насправді, такі невеликі прогнози складаються на тлі вивчення пересування зірок і планет по небу. Саме від їх положення і залежить вирішення тієї чи іншої ситуації в житті кожної людини. Наприклад, у момент народження конкретної особистості на її характер, темперамент і емоції має вплив певне зодіакальне сузір'я. Подальша ж життя кожного з нас залежить від пересування планет.
Щоб зрозуміти, чого саме варто чекати від 2019 році всім тим, хто народився під знаком Риб, варто оголосити для них докладний астрологічний прогноз.

Загальна характеристика знака


Представники згаданого представника зодіакального народилися в період з 20 лютого по 20 березня під проводом стихії Води і впливом відразу двох планет – Нептуна і Юпітера. Всі Риби володіють яскравою індивідуальністю, і унікальним настроєм, залежних від місячних циклів. Їм по душі все красиве, найбільше цінують комфорт. У повню такі особистості відчувають величезний приплив життєвих сил, а тому прагнуть реалізувати всі плани, тоді як з молодиком до них приходить апатія. У період дорослішання Риби вважаються дуже тонкими і чутливими натурами. Надалі вони стають відмінними батьками.
Найбільш сприятливими сферами діяльності вважаються: медицина, творчість, мистецтво, педагогіка. Отже, з Риб виходять відмінні вчителі, актори, музиканти, лікарі, письменники та художники.
Гороскоп на 2019 рік для Риб. Чоловік. Жінка

Гороскоп на 2019 рік для Риб


Для людей, народжених під проводом згаданого знака, рік Свині виявиться надзвичайно активним і плідним. Щоб надалі переступити на більш високий рівень власного розвитку в наступні 12 місяців доведеться здійснити ряд важливих кроків. Весь цей час буде проходити трохи розмірено, але досить плідно. Правда, для цього доведеться правильно використовувати власні здібності. Можливо, прийшла пора змінити засиджені місце діяльності на більш цікаве і творче. Не бійтеся змін, так як вони дозволять досягти бажаного в найкоротші терміни. Все що потрібно – віра у власні сили і повна самовіддача. В будь-якому випадку варто запам'ятати, що нічого не зрушиться з «мертвої точки», якщо не докласти для цього неабиякі зусилля. Виходить, що успіх Риб повністю залежить від них самих.

Чоловікам


Вся сильна половина людства, народжена під цим знаком, готова в будь-яку хвилину прийти на допомогу, якщо така може знадобитися. Не люблять засмучувати близьких людей, тому завжди говорять те, що хочуть почути інші. Коли самі засмучуються, ніколи не показують цього, намагаючись самостійно в усьому розібратися. Ніхто достеменно не може сказати, що лежить на серці чоловіків-Риб, так як вони мало розповідають про особисте. Спокійно переносять самотність, насолоджуючись можливістю побути наодинці з власними думками. Більшість часто замикається в собі, вибираючи замість дружніх зустрічей власний «ілюзорний світ».
У 2019 році чоловікам-Рибам доведеться переживати чимало різних подій, при цьому всі вони будуть стосуватися як злетів, так і несподіваних падінь. Перша частина періоду може здатися занадто легкою, адже сама удача буде ходити по п'ятах. Не варто розслаблятися, адже вже з літа все кардинально змінитися і почнуться труднощі. Переживати не варто: працездатність Риб допоможе їм спрямувати свої навички в потрібному напрямку і вирішити всі проблеми. За це доля обдарує їх несподіваним, але приємним сюрпризом якраз напередодні новорічних свят.
Гороскоп на 2019 рік для Риб. Чоловік. Жінка

Жінкам


Жінки-Риби дуже чутливі й емоційні натури. Їм важко переживати власні невдачі, а з-за бурхливого океану емоцій часто бувають незібраними. Більшість з них відчуває потяг до гуманітарних наук. У деяких досить непогані акторські здібності, але вони зовсім не вірять у власний талант, а тому бояться комусь відкритися через уразливості. Найчастіше такі жінки дуже дбайливі, милі до неможливості і мрійливі. Їм простіше створювати власну, прекрасну всесвіт і знаходиться там більшу частину життя, ніж спостерігати за реальним світом.
У 2019 році доведеться переглянути пройдену життя і реально оцінити власні шанси на майбутнє. Саме від правильно прийнятих рішення на цьому етапі залежать подальші звершення багатьох Риб. Варто відзначити, що чим продуктивніше і насиченішим виявиться цей період, тим більше успіхів варто очікувати незабаром. Насправді, не варто думати, що якщо раніше Риби переживали суцільні розчарування, то тепер все буде зовсім по-іншому. Прийшла пора зрозуміти, що тільки від прикладених людиною зусиль залежить підсумковий результат. Найбільш сприятливий період для початку нового витка життя – весна.

Гороскоп про кохання


У романтичній сфері рік Свині для чоловіків-Риб пройде не так райдужно, як хотілося б. З-за постійних проблем на роботі є вірогідність виникнення непорозумінь з боку партнерки. Така ситуація буде спостерігатися в першій половині 2019 року. Щоб уникнути подібного розвитку ситуації, необхідно навчитися всі робочі моменти і труднощі залишати в офісі, не намагатися виплеснути обурення будинку. У холостих представників знаку з'явиться шанс зробити пропозицію коханій дівчині і вже до кінця року стати щасливим чоловіком. До речі, якщо раніше на такий крок було страшно зважитися, то тепер все пройде гладко.
Варто нагадати, що самі по собі жінки-Риби дуже нестримані в емоційному плані. Якщо продовжувати вести себе подібним чином в описуваному періоді, є можливість і зовсім залишитися без пари. Краще навчитися стримувати обурення і не катувати зігнати на рідних невдоволеність. Аналогічний порада стосується і самотніх дам-Риб, особливо тих, хто буде намагатися зав'язати нові романтичні відносини. Якщо хочете, щоб вподобаний людина не втік після першої сварки, намагайтеся тримати емоції під контролем.
Гороскоп на 2019 рік для Риб. Чоловік. Жінка

Гороскоп про гроші


Зірки говорять про те, що в 2019 році чоловікам-Рибам доведеться змиритися з тим, що ніяких помітних грошових надходжень у них не передвіщається. Вся проблема в не дуже перспективною нинішній роботі, тому якщо хочеться щось змінити в матеріальному плані, прийшла пора діяти. Не варто боятися змін, адже в році Свині подібні діяння 100% принесуть хороший результат. Нарешті у Риб з'явиться можливість вибратися з тієї боргової ями, де вони зараз знаходяться, і отримати гідну оплату виконуваної роботи. Для цього доведеться уважно подумати над вибором черговий посади. Завдяки вродженій прозорливості зробити правильний вибір не складе великої праці.
2019 рік виявиться для жінок-Риб досить стабільним в матеріальному плані. Правда, істотного збільшення фінансів теж не буде, чому провиною власна лінь. Щоб кардинально змінити життя і добитися чогось більш суттєвого, доведеться забути про відпочинок і гарненько потрудитися. Допоможе в цьому цілеспрямованість Риб і їх завзятість. Зірки рекомендують в майбутньому році не витрачати гроші на те, що може почекати до більш стабільного в матеріальному плані часу. Краще тримати подібні пориви під контролем, інакше доведеться позичати, щоб хоч якось звести кінці з кінцями.

Гороскоп кар'єри


У майбутньому році чоловікам-Рибам доведеться згадати про наполегливість, щоб досягти бажаних просувань у плані кар'єри. Прийшла пора активних дій, і тільки від цілеспрямованості представників цього знака залежить підсумковий результат. Чудові здібності і непоганий потенціал Риб відзначити начальство, і вже до кінця 2019 року можна розраховувати на більш високооплачувану посаду. Дуже важливо бути постійно напоготові, адже конкуренти так і чекають, щоб зайняти «тепленьке містечко».
Дамам-Рибам слід підготуватися до нежданному сюрпризу долі: всі минулі досягнення нарешті будуть оцінені по заслугах, а тому не виключено просування по кар'єрних сходах. Не варто думати, що тепер можна розслабитися і насолоджуватися життям – настала черга довести, що зайнята посада дісталася не тільки за красиві очі і милу посмішку. Для цього доведеться якісно і вчасно справлятися з усіма обов'язками, а також виявляти дружелюбність до колег. Не варто довіряти пліткам і реагувати на різного роду провокації – краще зберігати нейтралітет. Тільки так вдасться зберегти нинішній пост і працювати над подальшим кар'єрним ростом.
Гороскоп на 2019 рік для Риб. Чоловік. Жінка

Гороскоп здоров'я


Найбільшою проблемою всіх чоловіків-Риб в 2019 році буде стрес. Не варто дозволяти оточуючим доводити себе до того стану, коли все, що хочеться – назавжди покинути цю планету. Для цього доведеться вчасно розслаблятися: читати, займатися улюбленим видом спорту, бігати вранці. Одним словом, робити все те, що допоможе не тільки підняти настрій, але і відновити життєвий заряд енергії. Відпустку краще провести так, щоб потім було соромно про нього згадати. Вирушайте ближче до моря, в яку-небудь екзотичну країну і захопіть з собою друзів.
Жінкам-Рибам слід більш дбайливо ставитися до власного здоров'я. Прийшла пора зрозуміти, що змучений вічними стресами організм буквально волає від обурення і вимагає хоч який-небудь перепочинку. Для початку доведеться переглянути звичний раціон, виключивши з нього всю шкідливу і важку для шлунка їжу. Не потрібно забувати про відпустку – проведіть його так, щоб душа наповнилася позитивними емоціями, а тіло розслабилося. По приїзді доведеться згадати про фізичних навантаженнях, щоб тримати організм в тонусі.

Відомі особистості Риби • Антоніо Россіні – італійський композитор, віолончеліст (29 лютого).

 • Микола Римський-Корсаков – російський композитор, музичний критик, диригент (6 березня).

 • Валентина Терешкова – перша жінка-космонавт (6 березня).

 • Тетяна Догілєва – Народна артистка Росії (27 лютого).

 • Альберт Ейнштейн – Лауреат Нобелівської премії з фізики (14 березня).

 • Михайло Горбачов – президент СРСР (2 березня).

 • Ірина Алфьорова – російська актриса (13 березня).

 • Лайза Мінелі – американська актриса, володарка премії «Оскар» (12 березня).

 • Юрій Гагарін – перша людина, що опинився в космосі (9 березня).

 • Люк Бессон – французький кінорежисер, продюсер (18 березня).

 • Надія Бабкіна – російська естрадна співачка (17 березня).

 • Джованна Антонеллі – бразильська телеведуча, модель, продюсер (18 березня).

 • Біллі Кристал – американський комік, письменник, актор (14 березня).

 • Йозеф Менгеле – німецький лікар, який проводив досліди під час Другої світової війни (16 березня).

 • Урсула Андресс – секс-символ XX століття у Франції (19 березня).
 • Гороскоп на 2019 рік для Риб. Чоловік. Жінка
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають