• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Гороскоп на 2019 рік для Стрільця: жінки і чоловіки

Типові представники знаку зодіаку «Стрілець» це товариські, активні і яскраві особистості. Вони просто сповнені ентузіазмом і оптимізмом. Природа нагородила їх чарівністю і цілеспрямованістю. Як правило, Стрільців супроводжують удача і успіх. 2019 рік, символом якого є Жовта Свиня, не стане винятком.

Що чекає чоловіків-Стрільців у 2019


Господиня року прихильна до всіх знаків зодіаку, які готові докласти зусиль для досягнення поставлених цілей. Нагорода за пророблену торік роботу не обійде стороною і Стрільців. В цілому, 2019 буде успішним для цього знаку у всіх відносинах. Приємні сюрпризи протягом усього року будуть очікувати Стрільців, як в особистому житті, так і в професійній діяльності. Зірки радять не розслаблятися і продовжувати активний рух вперед до наміченої мети.
Гороскоп на 2019 рік для Стрільця: жінки і чоловіки

Багато Стрільці в 2019 році серйозно задумаються про поповнення в родині. Фінансове становище у другій половині року буде досить стабільним, і з'явитися шанс здійснити давно задумане.
Рік Свині для представників сильної статі знака Стрілець буде нелегким, особливо в першій його половині. Доведеться чимало потрудитися, щоб досягти бажаного результату. Це стосується і кар'єрного зростання, і любовних відносин. Невичерпний оптимізм та працьовитість Стрільця допоможуть не упустити удачу і вже до літа насолодитися результатами. Головне, не приймати серйозних рішень зопалу і не впадати в паніку у важких ситуаціях. Наполегливість і впевненість Стрільців особливо знадобляться їм протягом цього року.

Любовний гороскоп


Чоловіки-Стрільці це сильні і самодостатні особистості. Іноді їм властиве бажання керувати і підкоряти. Для того щоб зберегти гармонію в родині, Стрільцям протягом всього 2019 року варто більше прислухатися до своєї другої половини і максимально більше часу приділяти домочадцям. Це можуть бути тихі сімейні вечері або ж спільні активні заняття спортом, подорожі.

У самотніх чоловіків-Стрільців у 2019 році є всі шанси зустріти свою другу половинку. Як завжди, своїм шармом вони привертають до себе увагу жіночого оточення. В першій половині року, їх очікують службові або курортні романи, які, швидше за все, не призведуть до серйозних стосунків. Ближче до осені кожного Стрільця, перебуває у пошуку, чекають несподівані знайомства і можливість знайти свою любов.

Фінанси. Кар'єра


Гороскоп на 2019 рік для Стрільця: жінки і чоловіки
2019 рік для чоловіків-Стрільців у фінансовому плані буде нестабільним. Початок року обіцяє матеріальне благополуччя, але вже до середини можливі непередбачені труднощі. Доведеться багато і напружено працювати, щоб ближче до осені 2019 все налагодилося. В кінці року Стрільців чекають премії та різноманітні заохочення, які будуть гідною нагородою за докладені зусилля. 2019 рік несприятливий для зміни місця роботи або виду діяльності, є ризик надовго залишитися не при справах.

Рік Жовтої Свині не обіцяє чоловікам-Стрільцям кар'єрного зростання, однак буде багато можливостей довести керівництву свою значущість, що, безсумнівно, відіграє роль в майбутні призначення. Представникам знаку, що мають власну справу, слід бути обережніше. Поспіхом прийняті рішення можуть мати сумні наслідки. У 2019 році можливі несподівані повороти в конкурентній боротьбі.

Здоров'я


2019 рік не принесе Стрільцям-чоловікам серйозних проблем зі здоров'ям. Це не означає, що не варто приділяти уваги своєму самопочуттю. Постійне напруження і стреси, пов'язані з роботою, можуть привести до порушень сну і перевтоми. Щоб уникнути недуг, необхідно якомога більше часу приділяти піших прогулянок, спорту. У першій половині року є ризик інфекційних захворювань та дрібних побутових травм.

Що очікує жінок-Стрільців у 2019


Любов, сім'я


Гороскоп на 2019 рік для Стрільця: жінки і чоловіки
Представниць прекрасної статі, народжених під вогненним знаком Стрільця, відрізняють рішучість і впертість. Вони люблять покладатися на власні сили і приймати рішення самостійно. Незважаючи на всі ці якості, жінки-Стрільці також потребують підтримки і розуміння. У 2019 рік представниць знака в сімейному житті чекають стабільність і рівновагу. Друга половина протягом усього періоду буде проявляти турботу, і радувати приємними сюрпризами. Зірки радять відповідати взаємністю, іноді відволікаючись від справ і приділяючи час рідним. Діти порадують своїми успіхами і досягненнями. Також 2019 рік сприятливий для налагодження родинних відносин та вирішення всіх спорів.
Самотніх жінок-Стрільців рік Свині обіцяє порадувати вирішальною зустріччю, яка переросте у серйозні стосунки.

Фінанси та кар'єра


2019 рік для жінок-Стрільців, як і для чоловіків цього знаку, буде нестабільний у плані фінансів. В першій декаді матеріальне благополуччя. Можливі прибутку будуть меншими від очікуваних. Ближче до кінця року фінансовий стан значно покращиться. Велику роль зіграє розумне розпорядження коштами, яке властиво жінкам цього знака. Незважаючи на нестримне прагнення до всього прекрасного, вони вміють ретельно розраховувати свої можливості, а при необхідності економити.
У 2019 для Стрільців-жінок цілком можливо просування по кар'єрних сходах. Є всі шанси проявити себе на службі і завоювати прихильність начальства і колег. Головне не упустити потрібний момент. Особливу увагу варто приділити роботі, пов'язаної з документами, навіть незначні промахи можуть істотно нашкодити кар'єрі. Для Стрільців бізнес-вумен 2019 рік обіцяє бути вдалим. Угоди, укладені в цей період, будуть успішними і принесуть стабільний дохід у майбутньому.

Здоров'я


Дамам Стрільцям в 2019 році потрібно намагатися уникати перенапруження, яке в результаті може призвести до нервових розладів, безсоння і навіть депресії. При нездужанні краще скористатися рецептами народної медицини. Заспокійливі трав'яні чаї та відвари допоможуть позбутися від порушень сну і нервового напруження. В найскладніші моменти допоможуть розслабитися зустрічі з подругами і відвідування салонів краси. Під час відпустки варто забути про всі проблеми, пов'язані з професійною діяльністю і повністю присвятити час собі і родині.
Гороскоп на 2019 рік для Стрільця: жінки і чоловіки
У нашому матеріалі ми розберемо, який символ 2019 року за Східним календарем .
Тут ми більш детально розповімо про те, як можна прикрасити будинок до Нового року.
Які обов'язкові іспити будуть в 2019 році? Детальніше про це тут .
2019 рік сприятливий період для зачаття і народження дітей. Багатьох Стрільців чекає поповнення, тому при плануванні сім'ї, варто подбати про правильний спосіб життя заздалегідь. Діти, народжені в цьому році, в майбутньому проявлять себе як творчі особистості. Їх професії будуть пов'язані з інтелектуальними сферами діяльності. Вони цілком зможуть досягти успіхів у таких професіях, як:

 • економісти;

 • письменники;

 • юристи;

 • військові;

 • вчені. • Благополуччя Стрільців у 2019 році буде прямо залежати від їх цілеспрямованість та бажання досягти успіху. Головною зброєю представників цього знака є їх оптимізм і життєлюбство. Стрільці люблять бути в центрі уваги. Їх магнетизм і привабливість допоможуть у 2019 році подолати складні періоди. А здатність швидко орієнтуватися в будь-якій ситуації дозволять обійти багато неприємності. Гідною нагородою за фізичне і розумове напруження в 2019 стануть стабільність і фінансовий успіх до кінця року.
  Гороскоп на 2019 рік для Стрільця: жінки і чоловіки
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають