• 18:27 – Символ 2019 року гачком своїми руками, покрокові інструкції і схеми виготовлення 
 • 18:21 – Трафарети на вікна до Нового року 2019: малюнки, схеми і шаблони 
 • 18:21 – Сценки на Новий рік 2019: прикольні, смішні, для дорослих і дітей 
 • 19:09 – Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри 

Гороскоп на 2019 рік для Дракона: жінки і чоловіки

Людям завжди цікаво чекати, що готує їм наступний рік. Поради астрологів підкажуть, чого варто уникати, на що звернути увагу, а чим варто зайнятися серйозно, щоб уникнути невдач у коханні, кар'єрі та здоров'я.

Загальна характеристика знака


Люди, які народилися в 191619281940195219641976198820002012 роках, народилися в рік Дракона.
Всі Дракони — люди емоційні, вразливі, досить сприйнятливі. Однак, у них велика сила володіння собою, тому, що вони вміють стримувати найбурхливіші і негативні емоції. Вміння тримати себе в руках і внутрішнє благородство допомагає Драконам бути інтелігентними, дуже приємними у спілкуванні людьми.
Гороскоп на 2019 рік для Дракона: жінки і чоловіки

Дракон тактовний, намагається уникати скандалів, боїться образити словом чи ділом, любить дружнє спілкування, тому що люди цього знака завжди бажані гості в будь-якій компанії.
Однак, не варто випробовувати Дракона на міцність його нервів. В якийсь час він може не впоратися з собою, і тоді гнів його буде жахливий. До того ж, Дракони вразливі і схильні плекати свої образи досить довго.
У роботі, як і в побуті, Дракони дуже вимогливі до себе. Поширюються ці вимоги і на оточуючих. Вміння правильно зважувати свої сили забезпечує людям цього знака стабільний дохід і вкрай рідкісні невдачі в бізнесі. Однак, і різкий зліт у комерційних справах для нього велика рідкість — дуже продумані люди цього знака і на ризик не підуть навіть, якщо цей ризик обіцяє нечуваний прибуток. Але якщо Дракон впевнений у своїх силах, то буде відстоювати свої ідеї до кінця.
Люди — Дракони самолюбні і не терплять жодної критики в свою адресу. Вони її просто не сприймають.
Ще однією яскравою рисою всіх Драконів є незалежність і свободолюбивость.
В цілому ж, астрологи вважають, що один з найуспішніших знаків.

Особистісні характеристики представників Дракона


Це яскраві, харизматичні, чарівні люди.
Представники цього знаку володіють міцним здоров'ям, є прихильниками здорового способу життя та негативно ставляться до всіх шкідливим звичкам. Це зовсім не означає, що Дракони не курять і ненавидять алкоголь. Вони можуть мати такі звички, але все життя кидати курити «з понеділка», купувати тренажери і обіцяти собі не їсти після 6. І все ж, більшість представників цього знака намагаються стежити за своїм здоров'ям, тому їх можна побачити на бігових доріжках, лижних трасах і в тренажерних залах.
Це красиві люди, які можуть досягати вершин. Варто тільки подивитися на перелік відомих осіб, які народилися під цим знаком, як стане ясно, що представники знака Дракона — люди з вкрай потужним потенціалом, як духовно, так і фізично.

Гороскоп на 2019 рік для жінки — Дракона


Любов і сім'я


Гороскоп на 2019 рік для Дракона: жінки і чоловіки
Жінки цього знаку красиві, дуже привабливі і знають, як потрібно звертатися з протилежною статтю. Рік 2019 стане для них яскравим і насиченим в плані особистого життя.
В цей рік жінка — Дракон зможе підкорити навіть найстійкіші чоловічі серця. Вона буде блищати на всіх прийомах, раутах і урочистостях. Це може запаморочити голову, чого слід побоюватися. Не варто розтрачувати себе на швидкоплинні романи, тому що душевних сил може не вистачити на самого головного в житті Людини. А в цей рік велика ймовірність зустрічі незаміжніх Дракончиків зі своєю половинкою.
В сім'ї представниці цього знака зовсім не прагнуть довести свою перевагу партнерові, завжди є трепетними матерями і турботливими дружинами. Цей рік не виняток. Їм все вдаватиметься, однак, не випливає з-за цього все звалювати на свої плечі.

Здоров'я


Дракони дуже терплячі. Вони здатні тягнути на собі багато обов'язків, причому, найбільш відповідальні та важкі, тільки дрібниці вони можуть комусь довірити. Жінкам цього знака необхідно відучити себе від такої звички.
З-за втоми і напруги дуже ймовірний нервовий зрив, що позначиться і на здоров'я внутрішніх органів — можуть постраждати органи травлення, можливе безсоння, депресія та інші неприємні речі.
Категорично не можна доводити себе до такого стану. Необхідно більше відпочивати, звернути увагу на свій стан, а при найменших нервових навантаженнях давати собі час для відновлення сил.

Кар'єра


У 2019 році Жовтої Свині Дракона будуть випробовувати на міцність з самого початку року до березня місяця. Жінкам —Драконам в цей час необхідно проявити свої найкращі якості, якщо вони дорожать своєю роботою. Їх терпіння, працьовитість і розумові ресурси неодмінно дадуть позитивні результати, але значно пізніше.
Є ймовірність втрати посади і роботи, але не варто зневірятися. На новому місці Дракон доб'ється більш високої оцінки своїх здібностей, причому, за дуже короткі терміни.

Гороскоп на 2019 рік для чоловіків — Драконів


Любов і сім'я


Чоловіки —Дракони завжди користуються авторитетом у чоловіків і любов'ю у жінок. Вони розумні, успішні, у них прекрасне почуття гумору і галантне поводження. Їм наслідують, на них хочуть бути схожими у будь-якій компанії чоловік — Дракон є осередком гарного настрою.
Такі чоловіки не можуть не викликати у дам захоплення. Завоювати чергову красуню для Дракона перешкодою не є. Однак, в рік Жовтої Свині у Дракона будуть деякі складності. Свиня - символ сім'ї, тому вона вітає тільки міцні і серйозні відносини. Саме тому в 2019 році Дракона — ловеласа не будуть траплятися незначні зустрічі. Легкі інтрижки і романи «на день» будуть приречені на повний провал в самому початку або їх не буде зовсім.
Зате величезна ймовірність нових серйозних стосунків, які призведуть до створення сім'ї.
Гороскоп на 2019 рік для Дракона: жінки і чоловіки
Жовта Свиня — тварина ґрунтовне, яке віддає перевагу надійність і впевненість у завтрашньому дні. Тому, удача сімейних Драконів буде посміхатися в цьому році тільки тим парам, у яких шлюб оформлений за всіма правилами. Люди, що живуть «цивільним» шлюбом в цьому році можуть відчути серйозний дискомфорт. У них можуть виникнути проблеми на ґрунті документів, проблемою може стати відсутність Свідоцтва про шлюб і, навіть можуть статися розбіжності в парі, які призведуть до розставання.
Зате це саме той рік, коли Драконам краще всього оформляти свої відносини. Тому, якщо чоловік — Дракон проживає зі своєю обраницею в незаконному шлюбі, саме час його оформити.
Для сімейних Дракончиків цей рік буде найбільш вдалим. Вони відчують прилив нових почуттів, відкриють у своїй половинці несподівані якості, які призведуть до зміцнення сім'ї.
В цей рік Драконам чоловічої статі слід частіше проводить час з сім'єю, особливо вітається спільний відпочинок з близькими і далекі подорожі. Дуже гарні будуть зустрічі з іншими родичами.

Здоров'я


Якщо в сім'ї буде повне благополуччя, тоді Дракон — чоловік може без праці уникнути всіх проблем зі здоров'ям. Спільні поїздки і прогулянки заспокоять нервову систему, знімуть напругу і перенаправляють всі емоції лише у позитивне русло.
Єдине, чого варто побоюватися, так це переїдання. Слідкуйте за тим, щоб під час зустрічей з родичами і друзями рясний стіл не запруджував шлунок.
А ось Драконам —холостякам доведеться туго. Їм може здатися, що невдачі в легковажних любовних іграх, це падіння їх привабливості. Гордовитим Драконам таке пережити нелегко, тому можливі нервові зриви, стреси і депресії. А такий «букет» розладів може дуже негативно вплинути на стан всього організму. Безсоння, слабкість, проблеми з шлунком — ось, чим може загрожувати рік 2019 для холостяків цього знака. Боротися з цим можна і потрібно — слід заспокоїтися, не втрачати впевненості у собі потужну харизму Дракона не здатне знищить ніщо, знайти красу в домашньому або спортивному відпочинку і готувати себе до сімейного життя. З появою сім'ї все прийде в норму.
Гороскоп на 2019 рік для Дракона: жінки і чоловіки
У нашій статті ми розповімо про гороскоп для Півня на 2019 рік .
Тут ми докладніше розглянемо найбільш сприятливі дні для весілля в 2019 році.
Як самостійно прикрасити будинок до Нового року? Детальніше про це ми розповімо тут .

Кар'єра


На відміну від Драконів — жінок, а у чоловіків роботі буде все стабільно і добре.
Правда, слід виконувати деякі правила:

 • активно проявляти ініціативу (озвучувати нові ідеї, створювати цікаві проекти);

 • освоювати нові навички, відвідувати курси і семінари по підвищенню професійних якостей;

 • не варто прогнозувати невдачі, в цьому році вони не завадять нових напрямків у роботі;

 • від роботи не можна ухилятися, але і перевантажувати себе не можна, слід знайти «золоту середину»;

 • у цьому році на роботі краще всього дотримуватися тільки виробничих відносин.


 • І тоді працьовитість і відповідальність Дракона буде високо оцінена начальством, що принесе не тільки додатковий фінансовий дохід, але і підвищення в кар'єрі.
  У 2019 році є можливість відкрити для себе нове хобі, яке стане не тільки самим захоплюючим справою, але і буде добре оплачуватися.

  Рік 2019 рік Жовтої Свині принесе Драконам тільки удачу. Правда, іноді за неї варто боротися, але люди цього знака не звикли відступати. Тому, в цілому, рік буде насиченим, яскравим і дуже успішним.
  Гороскоп на 2019 рік для Дракона: жінки і чоловіки
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають