• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Гороскоп на 2019 рік для Скорпіона: жінки і чоловіки

2019 рік для Скорпіонів пройде у вигляді яскравого феєрверку подій. Цілий калейдоскоп пригод їх очікує в цьому році, на який будуть впливати відразу три небесних тіла — Венера, Плутон, Марс. Ці планет допоможуть злетіти на верх успіху, але можуть і «втопити» у вирі переживань, трагедій і печалі. Як саме повернеться до них фортуна залежить від рішень самого Скорпіона, так як астрологічні знаки лише будуть давати підказки, куди йти, решта вирішувати їм самим.

Для чоловіків і жінок скорпіонів


Перші чотири місяці порадують чоловіків-Скорпіонів величезним припливом енергії і сил. Це якраз допоможе пробити собі дорогу на тернистому шляху трудової діяльності і посунути в сторону конкурентів і суперників. Разом з цим в їх житті з'явиться безліч перешкод і проблем, які будуть вимагати якнайшвидшого їх вирішення. Але все це буде для представників знаку цілком вирішуване. Але головне вчасно відкинути емоції і реагувати швидко і без зволікання.
Гороскоп на 2019 рік для Скорпіона: жінки і чоловіки

В любові у чоловіків не буде перешкод. Вони завжди будуть чуттєві й влюбливі. Але такі почуття тільки поверхневі. Цей рік у них не настане те саме глибоке почуття. Ну якщо тільки вони дуже сильно постараються.
Природна чуттєвість і емоційність жінок цього знака буде посилена дією планет Марса і Венери. З-за такого величезного потоку енергетики може збити з ніг. Але з цією енергією і чуттєвості потрібно зуміти впоратися. Вибити їх з колії зможуть навіть позитивні емоції. Тому треба брати себе в руки і вчитися контролювати себе. Інакше удачі і яких-небудь позитивних сторін в житті досягти буде неможливо. І взагалі, що стриманіше проявить себе в цьому році жінка-Скорпіон, тим щасливішим і позитивніше пройде рік.
У сімейному житті все буде досить стабільно. Вона зможе поєднати і роботу, і особисте життя. Але при цьому стримавши свої емоції, загнавши їх у куток до кращих часів.

Любов, робота, здоров'я в 2019


Любов


Вся обстановка будинку буде прямо залежати від того, що буде відбуватися на роботі. Те, що на роботі будуть проблеми, також негативно перенесеться і в сімейні справи. Але астрологи попереджають, що роботу треба залишати на роботі, а сімейні справи — будинку, тобто не варто змішувати ці дві сфери. Всі негативні емоції, які виникають на роботі не слід переносити в свою сім'ю, зберігайте спокій і домашній затишок.
В іншому випадку є можливість принести не тільки чвари і розбрат, але й повністю зруйнувати сімейне вогнище. Але стримувати накопичений негатив стримувати також не варто. Це може негативно позначитися на гармонійних відносинах, які ви вибудовували роками. Їх, природно треба кудись виливати, але явно не в сім'ю. В цьому випадку треба стриматися і знайти вихід їм в якійсь корисній справі.
Гороскоп на 2019 рік для Скорпіона: жінки і чоловіки
Не переносите негатив у сім'ю, оскільки це закінчиться сваркою.
Зовнішня привабливість і харизматичність завжди привертає до себе увагу протилежної статі. Звичайно в 2019 році завдяки цьому обіцяні велика кількість романів. Знайти в такому вирі почуттів знайти того самого людини, який визначений долею, досить складно. Та й не обіцяє особливо господиня року подібного подарунка. Тому неодружені самотні Скорпіони в цьому році, швидше за все, не підуть до вінця, а залишаться в тому ж статусі, як і рік тому.
Навіть якщо є бажання побудувати більш серйозні стосунки, то для цього потрібно докласти чимало зусиль. Якщо є об'єкт жадання, до якого жевріють почуття досить тривалий час, наберіться мужності і зізнайтеся в цьому. З цього може вийти як пристрасний роман, так і ще одна осередок суспільства. Але знову ж таки, для цього потрібно присмирити свою велелюбність. Якщо продовжити той же розгульний спосіб життя, то обраниця не стане терпіти подібного.

Робота


В робочій сфері діяльності можуть виникнути досить великі проблеми і все це через обману колег. Причому Скорпіонам потрібно побоюватися, як самим бути обдуреними, так і брати участь в хитрощі проти когось іншого. Якщо полум'я скандалу розгорається все більше, не потрібно вживати звичну вичікувальну позицію — це вкрай негативно позначиться на вашій ситуації. Це вимагає своєчасного вирішення проблеми. Але реакція повинна бути така, щоб можна було, не образивши нікого і не торкнувшись ні чиї почуття поставити на місце кривдників і недоброзичливців.
Для багатьох Скорпіонів рік приготував підвищення по службі, а також буде можливість поміняти місце роботи.
Проте при вирішенні цього питання поспіх ні до чого доброго не призведе. Потрібно досконально вивчити умови, зваживши всі «за» і «проти». І знову ж таки, щоб не упустити свій шанс в такий відповідальний момент, втихомирите свої емоції і підійдіть до справи з холодною головою. Чим рішучіше будуть дії і вчинки Скорпіонів, тим більше ймовірність того, що він захистить себе і своє місце від зазіхань недобросовісних колег.
Коли виникне можливість до підвищення, то претендентів буде кілька. І ймовірність того, що хтось захоче підставити своїх суперників дуже велика. З-за такої несправедливості у вогняного Скорпіона завжди скипає все всередині. Але робити цього не слід, і не потрібно уподібнюватися настільки низьким вчинків. Знову ж таки, треба приборкати свої емоції. Тоді в будь-якій ситуації є можливість вийти гідним переможцем.
Доходи будуть залежати від того, наскільки вони зможуть утихомирити що нахлинув на них бурю емоцій. Чим спокійніше і врівноваженішими вона буде підходити до справ і проблем, тим більше ймовірність того, що фінансові потоки будуть набагато вище тих, хто це зробити не зможе. Якщо зміна роботи пройде вдало, з вище даними радам, то доходи будуть дуже високими, що безсумнівно порадує представників знаку.
Ще одним радою від зірок буде те, що не варто в даний момент тринькати гроші. Інакше вони будуть йти з рук, як вода. Ті покупки, які вчинятися під керівництвом імпульсом емоцій, не принесуть ні радості, ні вигоди.
Не знаєте, де зазначити Новий рік за кордоном недорого ? Наша стаття допоможе вам знайти найкраще напрям.
Тут ми детальніше розповімо про сприятливі дні для весілля в 2019 році.
Коли відбудеться повне сонячне затемнення? Докладніше про це ви дізнаєтеся тут .

Здоров'я


Для проведення відпустки краще всього вибрати весну або літо. І провести цей час з користю для здоров'я. Тобто не просто відпочивати лежачи, а виправити свій раціон харчування і почати займатися фітнесом. Також якщо є якісь проблеми зі здоров'ям, то необхідно обов'язково звернутися до фахівця. Для того, щоб вирішити проблему зі стресами, які незмінно присутні в житті Скорпіона в цьому році, необхідно зайнятися релаксацією і медитаціями. Також непогано частіше бувати на свіжому повітрі.

Самим невідповідним для відпочинку буде осінній період. Його краще не вибирати, так як спокійно відпочити не вдасться, щось чи хтось буде постійно цьому заважати. Також не варто відпочивати в компанії приятелів і далеких друзів. У таких компаніях завжди знайдеться людина, яка захоче якомога болючіше «вжалити» Скорпіона. А при всій його емоційної нестабільності терпіти знущання і колючість не варто. Але і вибухати теж не вихід. Краще побільше проводити час з самими близькими, які завжди підтримають. Відпочинок, в принципі, можна вибрати будь-який. Тим більше якщо Скорпіон правильно розподілить свої сили, то зможе добре заробити і тим самим дозволити собі багато чого.
Гороскоп на 2019 рік для Скорпіона: жінки і чоловіки
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають