• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Гороскоп для Тигра на 2019 рік: чоловік і жінка

2019 рік — це рік жовтої земної Свині. Що вона принесе для Тигрів? Чи буде цей рік для них щасливим?

Що чекає Тигрів в 2019 році?


Рік свині пройде для Тигрів спокійно. Великих змін він не принесе. Так як у ньому не буде особливо відрізняються поганих або хороших моментів, з точки зору астрологів рік буде нейтральним. Але даний фактор можна використовувати собі на благо. Тобто, наприклад, використовуючи весь свій вільний час для відпочинку зі своєю сім'єю, спілкуванню з друзями і близькими, загальним саморозвитку, самовдосконалення.
Гороскоп для Тигра на 2019 рік: чоловік і жінка

При всіх перешкоди і проблеми засмучуватися і впадати в депресію не варто. Вони всі вирішуються, ви зможете з ними впоратися і подолати. Потрібно діяти по-дорослому. Щоб досягти того, що задумано необхідно, докласти всі сили і наполегливо йти до мети. Вирішуйте проблеми по мірі їх надходження.
Але при всьому застійному моменті астрологи прогнозують, що якщо подолати всі труднощі в даний момент, то в майбутньому це принесе свої плоди. У цьому ж році головне стабільність у всьому. Не слід різко змінювати що-небудь. Всі зміни не принесуть очікуваного.
Рік Свині запропонує Тигру безліч цікавих ідей. Вони будуть просто фонтанувати ними. Не забувайте будувати плани. Вони обов'язково здійсняться. Варто тільки почекати.
Рік буде розміреним і спокійним. Подстройтесь під нього, тоді ви не помітите нудьги. Урізноманітніть буденну рутину цікавими вихідними і тоді рік буде більш цікаво. Займіться благоустроєм свого життя.

Для чоловіків і жінок Тигрів


У 2019 році чоловікам-Тиграм потрібно бути готовим до того, що на роботі із них буду вимагати більше, ніж, як їм здається, вони можуть зробити. Однак це не так. Нічого в цьому році не буде даватися такого, що неможливо подолати. Все можна вирішити. Посидьте, подумайте, що можна зробити в такій ситуації. Зірки говорять, що рішення прийде саме. Причому дуже легко і несподівано. Начальство буде раде таким працівникам, як Тигри. Вони будуть робити багато, вирішувати всі проблеми і завдання самі.
Гороскоп для Тигра на 2019 рік: чоловік і жінка
В любові у чоловіків-Тигрів настане стабільність. Знайдеться та сама, яка зможе приборкати дикого кота. Чи призведе це до шлюбу або залишиться на тому ж рівні покаже тільки час.
Жінки цього знаку дуже імпульсивні і швидкі. Проте в 2019 році потрібно зменшити свою пиху, почати діяти обдумано, зважуючи заздалегідь кожен свій крок. Ще краще будувати плани, моделювати ситуації і «приміряти» їх на себе, тобто бути у всеозброєнні, готовою до всього.
У молодих дівчат-Тигриць є можливість зустріти свого судженого і створити сім'ю. Але знову ж таки, розвиток відносин має бути плавним. Не робіть різких і необдуманих вчинків.

Гороскоп: любов, робота, здоров'я


Любов


Кохання, як кажуть, всі віки покірні. У Тигрів настати час любові. У сімейних пар буде новий медовий місяць. Так як особливих турбот в інших сферах не передбачається, найкраще присвятити весь свій вільний час коханій людині. Частіше призначайте побачення, вибирайтеся на природу і відпочинок разом.
Якщо Тигр ще не знайшов свою другу половинку, то 2019 рік зробить йому такий «подарунок». Головне не пропустити того самого людини.
Не рекомендується Тиграм впадати в «загули». Вони не принесуть нічого доброго ні холостякам, не людям, які перебувають у шлюбі. Це може призвести до хитким ситуацій, які в результаті обернутися проти самого представника цього знака.
Свиня дуже сімейний знак. Вона любить сімейні застілля і свята, щоб всі її члени збиралися разом. Цей рік обіцяє стати теплим і добродушним. Посилиться взаєморозуміння між партнерами, посиливши їх зв'язок. Це дасть шанс гармонійному розвитку відносин. Саме така атмосфера є підходящою для зачаття і народження дитини. Тому рік буде відзначений підвищеною народжуваністю.

Робота


Хоча із-за досить застійного періоду захочеться заспокоїтися, але потрібно навпаки, посилено братися за роботу. Якщо піддатися своїм бажанням, то результат буде цілком очікуємо. Організовуйте свою роботу, наполегливо рухатися до своєї мети.
Гороскоп для Тигра на 2019 рік: чоловік і жінка
Сприятливо позначається поєднання роботи і отримання освіти як додаткового, так і основного. Це так звана напрацювання на майбутнє. Через деякий час це допоможе піднятися по кар'єрних сходах, отримати гідну оплату.
Тигри — дуже азартні. Але в 2019 році зірки не радять їм випробовувати долю і ставити великі суми. Краще взагалі не грати. Великих грошей вони не виграють, швидше за все, залишаться при своїх або ж будуть невеликі програші.
Гроші Тигрів в цьому році будуть приходити, так і йти. Стабільний заробіток гарантовано, правда він буде не надто великий. Навіть якщо раптом з'явиться пристойна сума тут же доведеться віддати її з-за якоїсь непередбаченої ситуації. Якщо залишаються якісь вільні гроші, то їх краще відкладати.
Працювати в цьому році треба чесно, повністю викладаючись. Не варто вплутуватися в різні ризикові підприємства. Свиня не любить шахрайства. Тому заробити Тигр зможе тільки чесним шляхом, різні афери принесу великі збитки.

Здоров'я, відпочинок


Хоча потрібно наполегливо трудиться, але не варто забувати про відпочинок. Інакше можуть виникнути великі проблеми зі здоров'ям.
З відпочинку краще всього вибрати сімейні варіанти, а також відпочинок в дружній компанії. Такі варіанти будуть переважно серед всіх інших, так як різні екстремальні та екзотичні види можуть завдати відчутної шкоди здоров'ю (травми, отруєння та інше). Хоча можливо вільного часу не так багато, як хотілося б, але вибратися в близькими на вихідних кудись просто необхідно.
Наслідком перевантажень може бути як погіршення самопочуття (втома, хронічні недосипання тощо), так і конфліктні ситуації з рідними і близькими. І це при тому, що сил у Тигрів цілком достатньо для всього в цьому році.
Гороскоп для Тигра на 2019 рік: чоловік і жінка
У нашому матеріалі ми детально розповімо про сприятливі дні для весілля в 2019 році .
Тут ви детальніше дізнаєтеся символ 2019 року, його характеристики.
Детальніше про оригінальні подарунки на новий рік ми розповімо вам тут .
При перших же сигнали організму про необхідність відпочинку і сну йдіть йому на поступки. В такому випадку він всі будемо вдячними вас справної безперебійною роботою. Це набагато краще для вас, ніж показувати оточуючим свою самовідданість і допомагати або й зовсім виконувати за когось роботу. Зараз треба побути трохи егоїстом і допомогти самому собі. Якщо все-таки Тигру захочеться продемонструвати свою «всесильність» і виконувати непосильну роботу, «ґвалтуючи» при цьому організм, то зірки попереджають, що після доведеться витратити чималу суму на відновлення здоров'я різними процедурами і ліками.
Здоров'я Тигра в цьому році цілком нормальне, якщо прислухатися до самого себе. Дуже рекомендовано в даному випадку обов'язково проводити різні релаксуючі і СПА-процедури. Невелика гімнастика вранці і прогулянки всією родиною ввечері допоможуть не тільки підтримувати своє здоров'я, але і розслабитися, відпочити від роботи.
Гороскоп для Тигра на 2019 рік: чоловік і жінка

Також астрологи радять зайнятися дихальної гимнас
матикою, медитаціями, йогою. Існує ймовірність виникнення безсоння при всіх стресових, неприємних ситуаціях і перевантаженнях. У такому можна вдатися до народної медицини, розслаблюючим методів, трав'яним чаїв. При подальшій необхідності слід звернутися до фахівця, який зможе виписати медикаментозне лікування. Хоча астрологи радять робити це в крайньому випадку.
Гороскоп для Тигра на 2019 рік: чоловік і жінка
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають