• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Гороскоп на 2019 рік для Кролика: жінки і чоловіки

Для Кроликів цей рік чекає бути все одно, що калейдоскоп. У будь-якій сфері можливість розвитку подій буде визначатися тільки вибором самих представників цього знака. Як все обернеться, буде все добре або навпаки, дуже погано — залежить від них самих. Варіанти рішення проблем і призведуть до кінцевого результату.

Гороскоп для чоловіків і жінок на 2019 рік


Чоловікам


Чоловікам буде легше зробити вибір. Буде він правильним, невідомо. Але визначитися, що їм потрібно в даний момент — вони зможуть просто і легко. Зайва стриманість у проявах емоцій по відношенню до свого партнера може призвести до плачевних наслідків. Для чоловіків це буде найскладніше. Тому потрібно частіше говорити про свої почуття. В роботі будуть невеликі проблеми, чоловіки-Кролики почнуть замислюватися про зміні місця.
Гороскоп на 2019 рік для Кролика: жінки і чоловіки

Але ці метання лише нашкодять, так як будуть відволікати від основної роботи. Тому вирішуватися на такий крок потрібно як можна швидше. Весь рік необхідно уважно стежити за своїм здоров'ям. Всі стреси і хвилювання можуть призвести до нервового виснаження, а також до погіршення статевої діяльності.

Що чекає жінок?


Жінкам-Кроликам доведеться нелегко в цьому році. Їх вічно метається і без ого особистість раптом зіткнеться з великою кількістю виборів і распутий. На них це буде діяти гнітуче, недовго і впасти в апатію. Але не можна собі дозволяти це робити. Постарайтеся вирішувати, що робити. Причому часу на роздуми буде не так вже й багато. З-за постійних роздумів почнуться проблеми на роботі, так як милі представниці цього знака будуть перебувати у своїх думках і роздумах.

Гороскоп: любов, робота, сім'я


Любов


Як і у всьому іншому, в любові варіантів розвитку подій буде багато. Але загальні картини тільки дві: у кого-то цілковита ідилія, а хтось весь рік проведе як на пороховій бочці. І це все при тому, що самі ж Кролики і будуть форсувати хід дій, тобто їх авторами.
Основним рад у відносинах з оточуючими для Кролика буде те, що необхідно забути звичайну для них манеру спілкування. Тобто не варто повчати когось, вважаючи, що без цього не обійдеться, радити, як потрібно робити, а як ні. Це в будь-якому випадку дратує оточуючих, а зараз це буде їх просто виводити з себе. Запам'ятайте, що сім'я — це не поле бою, а те місце, де повинно бути спокійно і затишно. Ставши трохи стриманішими у своїх висловлюваннях, відразу помітите, що в сім'ї настане спокій, порядок і гармонія.
Гороскоп на 2019 рік для Кролика: жінки і чоловіки
Проте проявляти стриманість у стосунках з партнером не варто. Це може призвести до ревнощі, недовіру і нерозуміння другої половинки. Ще одружених (заміжніх) Кроликам пора задуматися про продовження роду. Малюк не тільки зміцнить все сімейство, зібравши його навколо, але і дасть суттєвий поштовх до збільшення житлоплощі.
Холостим представникам знака зірки радять заспокоїтися, кинути гулянки і якщо навіть не знайдеться друга половинка, то хоча б знайти стабільність у відносинах. Але цей рік обіцяє бути багатим на кількість шлюбів і народжених дітей. Хоча, звичайно, створення сім'ї можливо тільки якщо Кролики приберуть свою гордість і почуття власної перевагу, її можна створити тільки на взаємоповазі та розумінні.
Тому Кроликам потрібно починати працювати над своїми якостями. Це допоможе протилежної статі розглянути у вас не тільки зарозумілого і неприступного людини, але і того, кого він, можливо, шукали так довго. Таким чином, подолавши свої шкідливі звички і негативні риси характеру, є можливість знайти сім'ю і спокійне життя.

Робота


Весь рік Кролика будуть розривати антагоністичні побажання. Їм буде хотітися і підвищення по кар'єрних сходах, і відпочинку, і більше часу проводити з сім'єю. Ці протилежні думки будуть погіршувати становище справ. І якщо Кроликам-одиначкам хоча б можна викреслити одну з перерахованих сфер життя, то сімейним доведеться підлаштовуватися під бажання своєї сім'ї.
Їм доведеться докласти чимало сил і часу, щоб знайти баланс між кар'єрою і сім'єю.
Також потрібно обов'язково виділяти моменти, щоб відпочити від усієї цієї круговерті. Звичайно, сім'я буде вимагати досить багато часу. В цей рік потрібно дотримуватися таке правило: не йти з головою в роботу, ні на особисте життя.
На роботі також не варто ставити себе вище інших. Це загрожує нерозумінням з боку колег, так і керівництва. Повага, довірчі відносини і рівноправність — це ті якості, які потрібно включити у всі свої сфери діяльності. За хамство і несправедливість по відношенню до оточуючих Свиня жорстоко покарає «милих» Кроликів.
Також не пройдуть обман, шахрайство та інші «хитрощі». Це призведе до викриття і краху всіх надій і мрій. За підстави по відношенню до інших вони також поплатяться. Хитрувати і привласнювати чужі заслуги в цьому році явно не вийде.
Фінансів в цьому році великих у Кроликів не передбачається. Навіть при найбільш інтенсивній роботі, виконання всіх планів (і навіть їх перевищення), висновках договорів — оплата буде не настільки висока, як очікувалося. Деякі представники знаку отримають винагороди за раніше виконану роботу, іншим чекає підвищення по кар'єрних сходах. Але постійного потоку великих коштів не буде.

Здоров'я і відпочинок


Тим, хто народився в рік Кролика, зірки радять в цьому році як можна частіше влаштовувати собі культурний і розвиваючий відпочинок. Відвідування музеїв, концертів, театрів зможе відвернути їх від гнітючих думок, заспокоїти мечущуюся душу. Також в цих місцях є можливість знайти того чоловіка, який виявиться другою половинкою або ж просто чудовим другом.
Гороскоп на 2019 рік для Кролика: жінки і чоловіки
Як красиво засервировать новорічний стіл , щоб врахувати всі вимоги символу року? Читайте в нашому матеріалі.
Тут ми розповімо, на які заходи вам слід сходити в Москві в новорічні свята.
Докладніше про те, який 2019 рік за Китайським календарем, ми розповімо вам тут .
Але крім як культурно відпочивати, потрібно періодично включати і активний дії. Просте монотонне ходіння по культурним заходам можуть викликати у Кроликів лінь або ж стан емоційної втоми. І якщо у першому випадку потрібно боротися з подібним почуттям, то у другому необхідно поступатися.
Кроликам в цьому році потрібно ретельно стежити за правильністю свого харчування і включати в свій розпорядок хоча б посильне фізичне навантаження і активну діяльність. Це необхідно для підтримки нормальної форми. В іншому випадку є шанс набрати зайві кілограми, які призведуть до ожиріння і супутніх захворювань.
Також у цих представників є ризики, пов'язані з шкідливими звичками, крім переїдання і пасивного способу життя. У тих, хто курить з'являться явні проблеми зі здоров'ям, які зажадають довго і наполегливого лікування. Навіть якщо їх прояви помітно не буде, то необхідно постійно контролювати свій стан і проходити профілактичні медогляди, щоб виключати легеневі хвороби. В ідеалі, звичайно ж, радиться кинути палити зовсім або принаймні зменшити кількість випалених цигарок. Що до алкоголю, то тут радять утриматися, так як надмірне його вживання у багатьох загрожує перетворитися в залежність.
Гороскоп на 2019 рік для Кролика: жінки і чоловіки

Дуже несподіваною проблемою може виявитися жування жуйки. Як відомо жування викликає виділення шлункового соку. А укупі з непостійними і незбалансованими прийомами їжі це призведе до проблем з боку шлунково-кишкового тракту. Тому потрібно привести в порядок свій раціон і розпорядок дня. В такому випадку рік пройде без особливих проблем і з прекрасним самопочуттям.
Гороскоп на 2019 рік для Кролика: жінки і чоловіки
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають