• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
  • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
  • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Гороскоп на 2019 рік для Терезів: жінки і чоловіки

2019 рік для Терезів буде не простим. Але не для тих, хто зайнятий у якійсь сфері творчої діяльності. Їм буде вподобу удача. Також ті, хто щось творить і творить опиняться на гребені везіння. Але протягом року їх часто будуть захльостувати надлишок емоцій та енергії. Цим треба скористатися. Дуже сильно на Ваги будуть впливати Сонце і Венера. Особливо в першій половині року. В цей час будуть давати величезні шанси у всіх сферах життя. Однак через свою нерішучість Ваги можуть їх втратити.

Для чоловіків і жінок Ваг


Для більшості належить до 2019 році зустріти багато перешкод на шляху до своїх цілей. То величезна кількість випробувань, які «зваляться на голову Ваг просто підготують їх до майбутнього і допоможуть заробити найцінніший досвід, який ще знадобиться. Всі проблеми будуть вирішені, головне не втрачати віри у себе і послідовно йти вперед. Такий досвід допоможе в подальшому досягти процвітання, благополуччя та отримання бажаного.
З'являться ситуації, коли можна буде кардинально поміняти навколишнє оточення і підпорядкувати її собі. Тому представникам цього знаку зодіаку потрібно бути максимально уважним, щоб вчасно зреагувати на ці можливості.

Що чекає на чоловіків?


Представники цього знака повинні за будь-яких обставин залишатися самими собою. Не варто вносити в себе які-небудь зміни. Так, працювати над собою, викорінювати шкідливі звички і т. д., це нормально для будь-якої людини. Однак всі інші зміни у цьому році ні до чого. Але при цьому потрібно залишатися справжнім чоловіком і виконувати всю чоловічу і посильну роботу.
Судження про власні потенціали повинні бути адекватними. У такому разі це дозволить легше досягти успіху, ніж спроби перевищити свої можливості. Розраховувати треба тільки на свої сили, братися за завдання, які по плечу, не прислухатися до влесливим словам сторонніх осіб, яких у цьому році буде досить багато. Але потрібно відрізняти справжню похвалу від солодкої лестощів.
У 2019 році є можливість потрапити в неприємну ситуацію з-за свого марнославства, послухавши і повіривши підлабузникам.

Що чекає жінок?


Прекрасні представниці знаків Терези будуть в 2019 році на висоті. У них ніби виростуть крила. Чуттєвість і експансивність їх збільшиться дуже сильно. У їх житті з'явиться море нових фарб, що крім позитивних сторін принесуть велику плутанину у організованість і звичний уклад. Ці насичені емоції будуть перешкоджати нормальній роботі. Їх краще всього це залишити для творчості, а в робочій сфері зберігати холодний розум і стриманість.
Також астрологи радять жінкам-Терезам частіше мовчати. Ця рекомендація має місце як в особистому житті, так і в інших сферах.

Гороскоп: любов, робота, здоров'я


Любов


Гороскоп на 2019 рік для Терезів: жінки і чоловіки
У жінок з-за підвищеного емоційного фону можливе погіршення вже наявних відносин. Необхідно контролювати свої почуття і емоції, не пригадувати те, що сталося в далекому минулому, інакше пізніше доведеться довго і наполегливо вибачатися. Краще під час сварок, скандалів і суперечок дамі притримати свій язик за зубами. Якщо у них вийде стримувати свою зайву експресивність і визнавати свою неправоту, то рік Свині пройде цілком вдало і благополучно в сімейному лоні.
Самотнім жінкам навесні не рекомендується заводити будь-які стосунки, так як вони принесуть розчарування згодом не тільки в любові, але і в заниженій самооцінці. Почуття самотність буде відчуватися ще яскравіше з-за негативного досвіду не сформованого роману. Реальна любов в 2019 році можлива, але вона наздожене жінок-Терезів тільки не раніше літа.
У чоловіків-Терезів також буду проблеми в сімейному житті. Їм точно також, як і милим дамам, варто деколи присмирити свої внутрішні пристрасті і знайти компроміс зі своєю другою половинкою. Ближче до кінця літа пристрасті стихнуть і в сімейну ідилію нахлинуть ніжність, м'якість і гармонія.
Також астрологи вказують на те, що в гороскопі чоловіків-Терезів явно проглядається службовий роман. Ініціатором відносин буде не він, а його колега. Для самотніх представників знаку це гарна можливість знайти свою другу половинку або здорові міцні відносини. Але для тих, хто «скутий» узами шлюбу необхідно не втрачати голову, а пам'ятати, що сімейні цінності повинні бути на першому місці.

Робота


Найбільш продуктивною в робочій діяльності буде тільки перша третина року. За цей період вони отримають неоціненний досвід. Якщо Терези все зроблять правильно, то до травня вони отримають повну винагороду і заслужений відпочинок. Однак повністю розслаблятися не можна. Не забувайте, що попереду ще більше половини року. Хоча далі робота і не буде настільки навантаженої. Якщо хтось шукає роботу або хоче змінити місце діяльності, то друга половина року подарує безліч пропозицій, які будуть повністю задовольняти вимоги Ваг.
Фінансові потоки будуть розподілені нерівномірно. Винагороди за виконану роботу будуть надходити з деяким запізненням. У багатьох через завантаженість перших чотирьох місяців воно буде виражатися не в матеріальному еквіваленті, а у вигляді підвищення по кар'єрних сходах. Весь 2019 рік буде благополучним у фінансовому плані. Доходи будуть не дуже великими, але такі, що вистачить на всі побажання. Також жінки отримають винагороди за виконану роботу раніше, в минулому році.
Гороскоп на 2019 рік для Терезів: жінки і чоловіки

Здоров'я і відпочинок


Звичайно, зірки настійно радять посилено попрацювати в першій половині року. Але така перевантаження негативно позначиться на стані здоров'я Терезів. Тому як тільки закінчиться потік роботи їм необхідно терміново взяти відпустку і гарненько відпочити. Інакше є ризик нервового зриву і інших розладів.
Ще і рада про стриманість у відносини також може негативно позначитися на психіці, надаючи внутрішній тиск. Тому потрібно протягом того часу, коли очікуються великі навантаження обов'язково проводити релаксуючі і медитирующие заняття. Добре також вдатися до фітотерапії: попити трав'яні чаї із заспокійливих трав.
Гороскоп на 2019 рік для Терезів: жінки і чоловіки
Більш детально про східному гороскопі на 2019 рік ми розповімо вам у нашому матеріалі.
Тут ми розповімо про гороскоп для Собаки в рік Свині.
Що чекає чоловіків і жінок Змій в 2019 році? Детальніше читайте тут .
Щоб трохи «виливати» куди-то весь потік своїх негативних емоцій і вражень за день астрологи і психологи радять завести щоденник. Так буде можливість без шкоди для оточуючих позбутися від усього негативу.
Наприкінці весни обов'язково потрібна відпустка. Краще організувати сімейний відпочинок. Виїхати куди-небудь зі своїми близькими, абстрагувавшись від зовнішнього світу. Це може бути далекий загублений острівець або звичайна сільська місцевість. Головне щоб як можна далі від міської метушні. Якщо Ваги — одинак, то можна вибрати дружній відпустку. Головне це повинні бути близькі люди, які зможуть підтримати і допомогти в будь-якій ситуації.

Ще однією проблемою з-за важкого графіка і постійного стресу можуть стати проблеми з травної системи. Тому потрібно врегулювати питання з харчуванням. Якщо це вже доведено до певних хвороб шлунково-кишкового тракту, то необхідно звернутися до фахівця, який підбере відповідну дієту. А в основному потрібно дотримуватися правил правильного харчування, це буде профілактикою подібних захворювань.
Гороскоп на 2019 рік для Терезів: жінки і чоловіки
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають