• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Гороскоп на 2019 рік для Бика: жінки і чоловіки

Такі якості, як наполегливість, сила волі і цілеспрямованість, характерні для Бика, як не можна, до речі, стануть в нагоді в 2019 році народженим під цим знаком. 2019-й стане для них серйозним життєвим етапом.

Що чекає Бика в 2019 році


Незважаючи на те, що в основному рік буде наповнений позитивом і низкою гарних подій, Биків чекає чимало випробувань, подолати які допоможе наполегливість і твердість характеру. Протягом 2019 року людям, народженим під цим знаком, доведеться не раз зіткнутися з конфліктними ситуаціями, пов'язаними з родинними відносинами. І тільки проявивши терпіння і залишивши звичку йти напролом, Бик зможе тримати ситуацію під контролем і розв'язати проблеми мирним способом.
Гороскоп на 2019 рік для Бика: жінки і чоловіки

Типовим представникам знака Бик, як правило, потрібно чимало часу на прийняття серйозних рішень, але поставивши перед собою конкретну мету, вони здатні звернути гори. Зірки рекомендують Бику в 2019 проявити моторність, щоб не упустити удачу, яка буде зовсім поруч. Цей рік сприятливий для просування по службі, розвитку бізнесу. В особистому житті представників знаку Бик чекають значні зміни. Проблеми зі здоров'ям у 2019 можуть бути пов'язані з нервовим напруженням, яке періодично виникати протягом року.

Гороскоп для чоловіків


Чоловіки-Буки наділені природним шармом. Як правило, це врівноважені люди, які володіють високим інтелектом, галантністю та чемністю. Представники цього знака обожнюють бути в центрі уваги. Їх добродушний веселий норов і тонке почуття гумору вітаються в кожній компанії. 2019 рік не стане винятком. Бики здатні розташувати до себе будь-кого, але при цьому зірки рекомендують відділяти щирі компліменти від лестощів. Серед нових знайомих цілком можуть виявитися ті, хто переслідує корисливі цілі.
В 2019 як втім, і завжди, чоловіки, народжені під цим знаком будуть притягати до себе безліч прихильниць. Однак не варто втрачати розсудливості. У 2019 році любовні пригоди будуть чекати чоловіка знаку Терези буквально всюди. Самотні можуть знайти в 2019 році свою другу половину. Терезам, що перебувають у шлюбі, краще остерігатися і не піддаватися на провокації у вигляді настирливих знаків уваги з боку вільних представниць прекрасної статі. Незначний флірт може призвести до катастрофічних наслідків.
Гороскоп на 2019 рік для Бика: жінки і чоловіки
В сім'ї чоловіків відносини будуть складатися досить напружено всю першу половину року. Необхідно більше уваги приділяти домочадцям і проявити мудрість і терпіння в конфліктних ситуаціях. Влітку 2019 все налагодиться, і знову повернеться гармонія і розуміння.
Фінансове становище у чоловіків в 2019 році можна назвати стабільним. Великих витрат не передбачається. Мільйони заробити навряд чи вдасться, але і серйозних матеріальних проблем не виникне.
У 2019 році чоловіків знака часті стреси можуть призвести до захворювань пов'язаних з нервової і травної системою.

Що чекає жінок цього знака в 2019 році?


Представниці прекрасної статі, які народилися під сузір'ям Терезів, відрізняються своєю акуратністю і дисциплінованістю. Цим тонким, творчим натурам властиві такі якості, як сором'язливість і нерішучість. У 2019 році жінки зможуть здійснити свої мрії, пов'язані з творчістю. Гороскоп обіцяє Терезам вдалий рік у всіх відносинах. Проте не варто переоцінювати свої сили і можливості.
У 2019 році сімейних дам очікують непорозуміння та труднощі у стосунках з другою половинкою. Часто доводиться стикатися з ситуаціями, коли на шальках терезів будуть почуття і розумна логіка. Варто проявити стриманість і терпіння, щоб повернути в сім'ю гармонію.
Самотнім жінкам Терезам в 2019 році вдасться зустріти свого обранця, як обіцяє гороскоп, це відбудеться ближче до другої половини року.
На роботі представниць цього знаку чекають труднощі, пов'язані з конкуренцією. Для того щоб отримати підвищення доведеться чимало попрацювати.
У 2019 році жінкам необхідно уважно стежити за своїм емоційним станом. Низка проблем, які чекають протягом року, що здатні вивести з рівноваги і спровокувати депресію.

Східний гороскоп на 2019 рік для Бика


Любов, сім'я


Гороскоп на 2019 рік для Бика: жінки і чоловіки
Бики, пов'язані узами шлюбу, в 2019 році будуть особливо потребувати підтримки своїх близьких. Саме сім'я стане для представників цього знаку і надійним тилом, і натхненням протягом усього року. Домочадцям також буде потрібна любов і турбота. Народженим під знаком Бика, гороскоп рекомендує іноді відриватися від справ і кар'єри і приділити увагу рідним. Сімейну ідилію в 2019 році можуть порушити зради Бика. Не потрібно ставити під удар відносини з коханими. Обман обов'язково розкриється, що призведе до серйозних конфліктів.
Самотні люди, народжені під знаком Бика, в 2019 році можуть серйозно задуматися про пошук своєї другої половинки. Можливо вона десь зовсім поруч, потрібно тільки уважно придивитися до оточення, в тому числі колегам. Деякі представники знаку саме в 2019 році зможуть з подивом помітити, що у них є ціла армія таємних закоханих. Зірки закликають Бика не поспішати, щоб пізніше не випробувати розчарування.
Для Биків, які давно замислюється про поповнення в родині, 2019 рік стане ідеальним періодом, щоб виконати своє бажання і подарувати життя довгоочікуваного малюка. Для представників знаку, не планували народження дитини, 2019 цілком може піднести несподіваний подарунок долі.

Робота


У 2019 році багатьом Бикам вдасться піднятися по кар'єрних сходах і домогтися матеріального благополуччя. Для цього доведеться докласти максимум зусиль, але і нагорода не змусить себе довго чекати. Зірки попереджають, що в 2019 представникам знака Бик не вдасться уникнути зустрічі з шахраями. Уникнути великих неприємностей Бикам допоможе їх розсудливість. Головне, на початку цього року чітко визначитися з поставленою метою і активно рухатися до її досягнення і тоді це позначиться на матеріальному становищі Бика тільки в кращу сторону.
Гороскоп на 2019 рік для Бика: жінки і чоловіки
Тут ми розглянемо повний гороскоп для Собаки на 2019 рік.
Що чекає Ваг в рік Свині на роботі і в любові? Детальніше про це читайте тут .
У нашому матеріалі ми розповімо, що очікувати Тигра в 2019 року в рік Свині.

Здоров'я


Для представників знаку Бик весь 2019 рік буде насиченим. Однак Бикам потрібно буде чітко планувати свою зайнятість, приділяючи достатню час для повноцінного відпочинку. Перевтома загрожує привести до депресії і різних нервових захворювань. Для Биків, які ретельно стежать за своїм здоров'ям і способом життя, особливих проблем не виникне.

Народився в знак Бика, 2019 році варто більше уваги приділяти здоров'ю. Бажано якомога частіше на свіжому повітрі. Варто виділити час і відправитися з родиною в похід або далеку подорож. Цей рік стане відмінним стартом для того, щоб позбутися від шкідливих звичок і зайнятися активними видами спорту.
Гороскоп на 2019 рік для Бика: жінки і чоловіки
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають