• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
 • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
 • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Гороскоп на 2019 рік для Близнюків. Чоловік. Жінка

Дізнатися власне майбутнє неможливо. Так кажуть вчені. Але зірки «думають інакше». З допомогою завчасного астропрогноза легко побачити те, що має статися в найближчий або віддалений час. Щоб дізнатися події на найближчі 12 місяців, потрібно лише розглянути гороскоп на цей період. Наприклад, розповісти, що чекає в 2019 році Близнюків.

Загальна характеристика знака


Представники зазначеного зодіакального сузір'я з'явилися на світ з 21 травня по 21 червня. Мова йде про людей, народжених під заступництвом Меркурія і стихії Повітря. У житті Близнюки дуже мудрі, дотепні та веселі. З ними ніколи не буде нудно. Щоб залишатися в потрібному настрої, їм доводиться постійно дбати про безперервній зміні обстановки. Таким особистостям просто знайти спільну мову практично з усіма, а тому у них зазвичай багато справжніх друзів і хороших знайомих.
Незважаючи на настільки радісну характеристику, Близнюки дуже дратівливі і непередбачувані особистості. Їм характерно кидати розпочату справу, навіть не спробувавши довести його до кінця. Описувані персони знайдуть себе у таких сферах діяльності, як мистецтво, творчість і література. Із них виходять прекрасні письменники, артисти, художники і навіть модельєри.
Гороскоп на 2019 рік для Близнюків. Чоловік. Жінка

Гороскоп на 2019 рік для Близнюків


Рік свині стане для описуваної категорії людей дуже успішним. Правда, не варто відразу ж сподіватися на те, що все навколо буде даватися легко і безперешкодно – щоб домогтися бажаного, доведеться гарненько попрацювати. Не варто боятися падінь, адже тільки завдяки їм можна навчитися літати. Назбиравши таким чином важливого життєвого досвіду, вдасться змінити майбутнє. Дуже важливо ні за яких обставин не втрачати запав і завжди рухатися тільки вперед. 2019 рік – період, коли пора сказати немає сумнівів, і просто почати діяти. Не потрібно забувати про відпочинок, інакше легко отримати перевтома.

Чоловікам


Представники сильної статі зазначеного знака досить цікаві і найчастіше володіють неабиякими розумовими здібностями. Незважаючи на наявність різних талантів, мало хто з Близнюків ризикує ними скористатися з-за власної невпевненості. Набагато простіше поділитися розумною думкою з кимось, ніж спробувати з її допомогою досягти якогось успіху.
Для повноцінного і щасливого життя чоловікам-Близнюкам необхідна постійна турбота з боку. Якщо не переконати Близнюків в тому, що їм вкрай необхідно хоча б спробувати здійснити деякі зі своїх ідей, всі вони так і залишаться виключно на словах. До речі, як раз таки в 2019 році сильній статі випаде чудова можливість почати щось грандіозне і вигідну. Важливо лише вчасно встигнути розгледіти зачаїлося удачу і направити її в потрібне русло власного життя. Свиня постарається допомогти Близнюкам у всіх їхніх починаннях, але тільки якщо вони не будуть сидіти склавши руки.
Гороскоп на 2019 рік для Близнюків. Чоловік. Жінка

Жінкам


Жінки, що народилися під описуваним зодіакальним сузір'ям, відрізняються навіженим характером і мінливістю: їм легко перемикати власне увагу з одного на інше. Дівчатам легко розібратися в чомусь новому, якщо з'явився запал, але коли той мине, так само легко забути безцінний досвід. Жінкам-Близнюкам просто даються творчі професії і мови. У 2019 році жінкам-Близнюкам може повести в матеріальному плані, якщо вони зосередять свою увагу на серйозне захоплення. Настав час зробити вирішальний вибір, щоб досягти успіху в житті. Для цього доведеться гарненько подумати над всім, що цікаво, і вибрати щось одне.

Гороскоп про кохання


Практично всі Близнюки – великі ревнивці, тому щоб не нарватися на великі неприємності, потрібно лише стримувати власні емоції. Чоловікам цього знака в 2019 році слід бути уважнішими до своїх обраниць – може заволодіти їх увагою інший «кандидат» і тоді закрутиться неочікуваний роман. Поясніть дамі, що не варто жертвувати сім'єю заради швидкого захоплення. Холостим ж хлопцям вдасться зустріти свою половинку.
У жінок-Близнят не все так гладко, як у чоловіків. Через вродженого невміння стримувати бурхливі емоції, всі відносини дам закінчуються фіаско. Якщо представниці описуваного знака не навчаться контролювати власні вчинки, 2019 рік виявиться таким же, як і попередній період – одним суцільним розчаруванням. Прийшла пора забути про особисті амбіції і почати потроху прислухатися до бажань партнера. Тим, кому пощастило вже зустріти свого обранця, рік Свині не принесе нічого несподіваного. Цей час буде стабільним у всіх відносинах, якщо занадто бурхливі емоції вчасно ховати в коробочку.
Гороскоп на 2019 рік для Близнюків. Чоловік. Жінка

Гороскоп про гроші


Спочатку періоду Свині чоловіки-Близнюки не зможуть похвалитися не те що гарним фінансовим положенням, але і стабільним доходом. До середини літа ситуація стабілізується, якщо робота буде виконуватися якісно і вчасно. Як кажуть, «без праці не витягнути і рибки». Тут все по тому ж принципу. Тому, якщо ніякого бажання працювати не буде, як і дій у потрібному напрямку, доходи залишаться на примітивному рівні. Простими словами, рівень фінансового забезпечення повністю залежить від кількості доданих для їх накопичення зусиль.
У жінок-Близнят ситуація практично аналогічна. Не варто відразу ж опускати руки і дивитися на світ з образою – рано чи пізно всі старання окупляться сповна. Швидше все, це станеться тоді, коли ні на які поступки ніхто розраховувати не буде. Насправді, запорука успіху дуже простий: не припиняти займатися улюбленою справою, іноді переступати через власне «не хочу, не можу, я втомилася», і не сподіватися отримати в одну мить все і відразу. Іноді, щоб обзавестися навіть більшим, варто всього лише перестати чекати. Можливо, винагороду за виконаний працю виникне абсолютно несподівано.

Гороскоп кар'єри


Щоб домогтися бажаного, доведеться відмовитися від спонтанних рішень. Не потрібно поспішати говорити і робити: планувати зустрічі, проводити незаплановані переговори або проявляти власну ініціативу на засіданні з директором. Краще всього залишити свою думку при собі, і донести його «потрібній» людині тільки після ретельного зважування всіх наслідків. Це допоможе несподівано швидко піднятися кар'єрними сходами до бажаної посади. Якщо описаний результат здійсниться, не забудьте подякувати символ 2019 року за сприяння.
У плані кар'єри майбутній рік виявиться для дам-Близнюків досить стабільним. У першому півріччі ніякого підвищення не планується, хоча в другому є всі шанси отримати заслужену чесною працею нагороду. Тим, хто вважає себе справжніми бізнес-леді, потрібно дуже уважно стежити за власним становищем, тоді як простим працівникам прийшла пора показати начальству таланти. Завдяки вчасно висунутим пропозиціям можна непогано просунутися в кар'єрному плані.
Гороскоп на 2019 рік для Близнюків. Чоловік. Жінка

Гороскоп здоров'я


З-за дуже насиченого графіка роботи в 2019 році, у чоловіків-Близнюків практично не залишиться часу для повноцінного відпочинку. Будьте обережні – постійні перекуси і «нездорова» їжа можуть стати причинами проблем з травним трактом. Дуже важливо геть забути про роботу в період довгоочікуваного літньої відпустки. Добре б просто змінити обстановку, і на кілька тижнів опинитися біля теплого моря без телефонів і інших гаджетів. Це допоможе відновити запас життєвих сил і просто розслабитися.
Жінкам-Близнюкам теж було б добре опинитися на курорті. В іншому випадку скинути з себе напругу допоможе медитація на природі. До того ж пані зазначеного знака люблять іноді побути наодинці з власними думками, щоб розібратися з деякими життєвими проблемами. Якщо поїхати нікуди так і не вийде, обов'язково треба знайти час для себе: прогулянки на природі, вихідні за містом, походи по магазинах і інші принади, що дозволяють скинути нервове напруження. Повірте, не потрібно нехтувати відпочинком, та ще влітку.

Відомі особистості Близнюки • Петро I – перший всеросійський імператор (9 червня).

 • Олександр Пушкін – поет, драматург, прозаїк (6 червня).

 • Жак-Ів Кусто – відомий дослідник Світового океану, автор фільмів і книг (11 червня).

 • Граф Каліостро – знаменитий авантюрист і містик XVIII століття (2 червня).

 • Джон Кеннеді, 35-й президент США (29 травня).

 • Мерилін Монро знаменита актриса і співачка, що стала секс-символом XX століття (1 червня).

 • Роберт Рождественський – радянський поет (20 червня).

 • Морган Фрімен – голлівудський актор (1 червня).

 • Максим Галкін – російський телеведучий, пародист (18 червня).

 • Джонні Депп – відомий актор, режисер, співак і сценарист (9 червня).

 • Дар'я Донцова – російська письменниця, автор декількох серій детективних романів (7 червня).

 • Пол Маккартні – британський музикант (18 червня).

 • Наталі Портман – голлівудська актриса (9 липня).

 • Анджеліна Джолі – американська актриса, що стала найкрасивішою жінкою планети минулого десятиліття (4 червня).

 • Людмила Зикіна – легендарна російська співачка (10 червня).
 • Гороскоп на 2019 рік для Близнюків. Чоловік. Жінка
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають