• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
 • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
 • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Гороскоп на 2019 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка

Завдяки астрології вдається не тільки дізнатися щось нове про небесні світила, але і спрогнозувати майбутнє для кожного представника 12 існуючих зодіакальних сузір'їв. Звичайно ж, мало хто по-справжньому вірить у такі передбачення, тим не менш прогнози читають багато. Так уже влаштовані люди – їм хочеться, що б то не стало, відкрити завісу майбуття, і для цього, якщо чесно, вони готові іноді на дуже ризиковані вчинки. Насправді ж достатньо просто вивчити докладний зоряне прогноз на майбутні 12 місяців.
Обговоримо, яким виявиться 2019 рік для Стрільців.

Загальна характеристика знака


Представники зазначеного зодіакального знака з'явилися на світ у період з 23 листопада по 21 грудня. Заступництво над Стрільцями належить стихії Вогню і планети Юпітер. Всіх Близнюків можна умовно розділити на дві категорії: практичні люди з характером лідера, і творчі особистості, які не мають забобонів. Для таких персон немає більш сприятливих сфер діяльності, ніж лінгвістика або журналістика. Слідчо, Стрільці стають відмінними політиками, перекладачами, вченими, поетами і письменниками.
Гороскоп на 2019 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка

Гороскоп на 2019 рік для Стрільця


Оголошений період стане для всіх представників вогняного знаку по-справжньому успішним. Насправді, більшість Стрільців і так звикли радіти кожному новому дню, намагаючись при цьому хапатися за будь-яку мало-мальскую можливість. Важливо, щоб в 2019 вони не втратили свій настрій і закоренілий оптимізм. Завдяки вродженій цілеспрямованості є всі шанси добитися значних успіхів на роботі і в романтичних стосунках. Якщо раніше в якійсь із сфер буття були проблеми, Свиня обіцяє всі їх вирішити. Правда, це не означає, що можна розслабитися і не ставити перед собою якихось цілей. Проблеми теж будуть, і в деякі моменти досить немаленькі, адже без них нормального життя просто не буває. Не бійтеся – все скластися вдало.

Чоловікам


Всі представники сильної статі, які народилися під знаком Стрільців, вважаються досить успішними, спортивними та оптимістичними особистостями. Всіх їх можна умовно розділити на дві категорії: схильні до постійних ризиків авантюристи, борці, обожнюють подорожі і веселиться, а також активні і сміливі хлопці, які вміють вести за собою людей. Всі чоловіки-Стрільці можуть бути спокійними за своє недалеке майбутнє – 2019 рік Свині стане для них вельми вдалим. Дуже важливо вчасно приймати важливі рішення. Найкраще робити це після тривалих роздумів на «тверезу» голову. Володарка цього періоду надасть можливості проявити з кращого боку вроджені таланти, тому варто скористатися ними.
Гороскоп на 2019 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка

Жінкам


Всі дами, народжені під зазначеним знаком Зодіаку, вважаються дуже активними, веселими, добрими і щирими. Їм дається легко ладити з усіма оточуючими, будь то хороші друзі або зовсім не знайомі люди. Таким леді важко довго сидіти на місці. Їм важливо знати саму суть будь-якої проблеми, не вдаючись при цьому в дрібні нюанси. З-за цього часто упускаються важливі деталі.
Гороскоп для дам-Стрільців на 2019 рік говорить про те, що цей період буде для них дуже вдалим, особливо на тлі минулих періодів. Причина тому – активність планети-покровителя Юпітера. Важливо при цьому не розслаблятися і не втрачати хватку, інакше будь везінню прийде кінець.

Гороскоп про кохання


Щоб досягти бажаного щастя в особистих відносинах, настає пора, коли доведеться приділяти більше уваги близьким людям. Чоловікам-Стрільцям рекомендується проводити вільний час з сім'єю, що зовсім не означає відмовитися від прибуткової справи і, склавши ручки, сидіти на дивані. Краще всього організувати який-небудь цікавий спільний відпочинок: шашлики за містом, похід в кіно, або ж сімейна вечеря. У самотніх Стрільців є всі шанси зустріти свою другу половинку.
Дамам-Стрільцям, чиє серце вже зайняте, в 2019 році можна зітхнути з полегшенням – цей період з його веселою покровителькою прихильний до щирим людям. Зазначений час обіцяє пройти тихо і спокійно, завдяки чому з'явиться «хвилинка», щоб налагодити більш душевні стосунки зі своїм обранцем. Зрозуміло, що вдома в цей час буде панує затишок і тихе сімейне щастя. Самотні дами отримають в 2019 році невелику поблажку від небесних світил – готуйтеся до зустрічі того самого, єдиного. До речі, усе почнеться як типовий роман, але вже зовсім скоро переросте в щось дійсно справжнє.
Гороскоп на 2019 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка

Гороскоп про гроші


Чоловікам, народженим під знаком Стрільців, слід підготуватися до не дуже вдалому році з фінансової точки зору. Ситуація виявиться хвилеподібною. Якщо в першому півріччі вдасться лише обзавестися дивідендами від минулих проектів або отримати премію, то вже у другому становище помітно покращитися і грошовий потік знайде правильне русло. Найкращим періодом році в матеріальному плані виявиться осінь. Перед Новим роком Стрільці можуть обзавестися несподіваним заохоченням своїх старань – бонус за завжди бездоганну роботу.
У жінок-Стрільців ситуація з грошима буде приблизно така ж, як і у чоловіків. Влітку і навесні 2019 року приплив фінансів виявиться стабільно хорошим, але на великі надходження сподіватися не треба. З першими холодами настане більш позитивна динаміка розвитку ситуації. Швидше за все, мова йде про несподіваних потурання на роботі, в якості суттєвою премії. В кінці 2019 року дамам і зовсім пощастить – їх чекає велика прибуток, на яку ніхто й не розраховував. Дуже важливо, що ніяких зусиль для її отримання Стрільці не зроблять.

Гороскоп кар'єри


У 2019 році всім чоловікам-Стрільцям слід уважно подумати над свершенными діями заради досягнення поставленої життєвої мети. У разі необхідності, варто підтягнути «всі хвости» і ні в якому разі нічого не залишати напотом. Завдяки такому підходу вдасться відкрити нові можливості і проявити себе з потрібною боку. Будь завзяття, націлене на вдале розвиток ситуації, буде гідно оцінений високим начальством. До кінця року варто очікувати істотного просування по кар'єрних сходах. Настав час показати керівництву власний професіоналізм.
На початку 2019 року всім жінкам-Стрільцям варто уважно розглянути власні можливості службового розвитку. За допомогою подібної далекоглядності легко показати свої старання керівництва з найбільш вигідного ракурсу. Дуже важливо не упустити хороший шанс, щоб не тільки виявитися особисті таланти, але і досягти бажаних висот. Невелике уточнення – начальство завжди стежить за найбільш працьовитими співробітниками, а тому не треба соромитися висловлювати власні міркування в тому чи іншому питанні.
Гороскоп на 2019 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка

Гороскоп здоров'я


У чоловіків-Стрільців у 2019 році не буде жодних проблем зі здоров'ям, правда, не варто сподіватися на власну невразливість. Із-за постійної і напруженої роботи легко заробити сильна перевтома, з-за чого розвинеться безсоння. Виправити ситуацію допоможуть фізичні навантаження, прогулянки на свіжому повітрі і час, проведений з рідними. Чудовий період, щоб зайнятися цікавим і активним видом спорту: тенісом, бігом, плаванням. Ні за яких обставин не варто звертатися до лікарів, інакше достатку лікарських препаратів тільки посилить погане самопочуття. Краще всього замінити всі пігулки на трав'яні чаї, і корисні продукти. Щорічну відпустку краще запланувати на осінь.
У жінок-Стрільців в описуваному часовому проміжку теж з'являться невеликі проблеми з самопочуттям, у вигляді тривалої безсоння. Якщо довго ігнорувати настільки неприємну проблему, легко заробити нездужанням іншого характеру. Вирішити питання допоможуть заспокійливі збори і прогулянки на свіжому повітрі. Відпустку варто планувати на більш холодну пору року, як і чоловікам. Таке рішення допоможе залишитися наодинці з власними переживаннями і привести думки в порядок.

Відомі особистості Стрільці • Лопе Де Вега – іспанський драматург і прозаїк (25 листопада).

 • Олександр Суворов – російський полководець (24 листопада).

 • Марія I Стюарт, королева Шотландії (8 грудня).

 • Олександр Блок, російський поет (28 листопада).

 • Уолт Дісней – легендарний американський художник-мультиплікатор, засновник компанії «Walt Disney» (5 грудня).

 • Марія Каллас – грецька оперна діва (4 грудня).

 • Юрій Нікулін – народний артист СРСР (18 грудня).

 • Вуді Аллен, американський кінорежисер, володар премії «Оскар» (1 грудня).

 • Міла Йовович – американська актриса, народилася на Україні (17 грудня).

 • Стівен Спілберг – відомий американський продюсер, сценарист, режисер (18 грудня).

 • Андрій Макаревич – народний артист Росії, лідер рок-групи «Машина часу» (11 грудня).

 • Брітні Спірс – американська поп-діва (2 грудня).

 • Нострадамус – легендарний французький астролог і провісник (14 грудня).

 • Уїнстон Черчілль – британський політик (30 листопада).

 • Едіт Піаф – французька співачка, яка прославилася на весь світ в минулому столітті (19 грудня).
 • Гороскоп на 2019 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають