• 18:27 – Символ 2019 року гачком своїми руками, покрокові інструкції і схеми виготовлення 
 • 18:21 – Трафарети на вікна до Нового року 2019: малюнки, схеми і шаблони 
 • 18:21 – Сценки на Новий рік 2019: прикольні, смішні, для дорослих і дітей 
 • 19:09 – Конкурси на Новий рік 2019 для дітей. Веселі новорічні ігри 

Гороскоп на 2019 рік для Півня: жінки і чоловіки

Символом 2019-го року за Східним календарем стане Жовта Земляна Свиня (Кабан). Будучи завершальним 12 роком східного циклу, 2019 об'єднає в собі самий основні риси кожного з символів у китайському гороскопі. Цей рік є важливим для всіх.

Що принесе 2019 рік


Господиня року — Жовта Свиня відрізняється працьовитістю, завзятістю. Головним гаслом буде просування вперед у всіх сферах діяльності.
Гороскоп на 2019 рік для Півня: жінки і чоловіки
У 2019 році наступає рік Свині.

Товариство


Багато хто своєю наполегливою працею доб'ються підвищення по кар'єрних сходах. Хтось вдало змінить роботу. Люди, чия діяльність пов'язана з наукою, в 2019 році мають всі шанси зробити геніальні відкриття, приклавши певні зусилля і наполегливість. Намічені плани, пов'язані з облаштуванням житла мають всі шанси на здійснення. Можлива зміна місця проживання.

Фінансові прогнози на 2019 рік


Фінансове становище як суспільства в цілому, так і індивідуальне, буде достатньо стабільним. Всі, хто докладав чималих зусиль в останні роки, будуть винагороджені працьовитою Свинею стійким матеріальним становищем і можливістю насолодитися результатами своїх старань. Це може виражатися значними підвищеннями заробітної плати, вигідними вкладеннями, збільшенням прибутку в бізнесі, а також появою додаткових джерел доходу. Головне, грамотно і розумно розпорядитися придбаними матеріальними благами.

Особисте життя


Рік Свині — один із кращих для створення міцної, дружної сім'ї. Шлюби, укладені в 2019 році будуть довговічні і побудовані на любові і розумінні.

Люди, народжені в 2019 році


Народжені в рік Жовтої Свині, наділені витривалістю, наполегливістю. Це люди, які впевнено крокують до своєї мети, наділені розсудливістю і обережністю. Всім народженим в 2019 році гарантовані успіхи в трудовій діяльності. Також це доброзичливі, відкриті люди, відмінні товариші. Людям цього знака завжди будуть супроводжувати успіх у суспільстві і матеріальне благополуччя. До їх недоліків можна віднести надмірну довірливість.
У рік Жовтої Свині народжується багато творчо витончених натур, чия діяльність пов'язана з дослідженнями, або мистецтвом:

 • поети;

 • письменники;

 • музиканти;

 • художники;

 • вчені;

 • мандрівники;

 • дизайнери та інші.


 • Наука


  У 2019 році буде зроблено безліч відкриттів. Цей період стане проривом в області науки, техніки, космосу, досліджень і винаходів. Приміром, у 2019 році всі персональні та периферійні пристрої не будуть мати потребу в проводах та кабелях (вони повністю зникнуть з ужитку).

  Клімат


  У 2019 році продовжаться кліматичні зміни: у південних районах клімат стане більш жорстким і холодним, у північних очікується пом'якшення кліматичних умов.

  Гороскоп для жінки Півня на 2019 рік


  Емоційна і неординарна натура жінки, які народилися в рік Півня, зазнає чергового вибуху пристрастей і переживань. 2019 рік буде наповнений подіями, новими знайомствами і захопленням. Очікують зміни в особистому житті. Жовта Свиня радить уникати зайвих одкровень, щоб уникнути заздрості і пліток з боку оточуючих.

  Гороскоп на 2019 рік для Півня: жінки і чоловіки
  Робота


  Жінок — «Півнів» чекає успішний кар'єрний ріст і просування по службі, але тільки в тому випадку, якщо вдасться знайти спільну мову з начальством. Рік Жовтої Свині закликає частіше виявляти розсудливість і залишити в стороні такі якості Півня, як і взбалмошность метушливість. У 2019 році часто доведеться розраховувати на власні сили і стикатися з проблемами, пов'язаними з прийняттям самостійного вірного рішення. Жінка «Півень», чия діяльність пов'язана з бізнесом, в 2019 році може розраховувати на вигідні вкладення.

  Любовний гороскоп


  Жінок знака «Півень» в 2019 році чекають нові знайомства. Одиноким Півням потрібно уважніше ставитися до нових захоплень, щоб пізніше не страждати від неподілених почуттів. В шлюбі Півням, краще приділяти більше уваги сім'ї і дітям. Жінки Півні дбайливі матері, але не варто захоплюватися надмірною опікою. 2019 рік сприятливий період, щоб налагодити відносини з другою половинкою. Відмінним рішенням буде спільний відпочинок або подорож.

  Фінанси


  Матеріальне благополуччя Жінок Півнів в 2019 році буде нестабільним. Варто пам'ятати про економію, однак не доводити до фанатизму. Знадобляться наявні заощадження. Для того щоб не розоритися і наробити боргів, в 2019 потрібно виключити:

 • незаплановані великі покупки;

 • азартні ігри та лотереї;

 • оформлення кредитів для здійснення раптових бажань.


 • Здоров'я


  Необхідно стежити харчуванням, щоб уникнути проблем з ШКТ. Також слід виключити перевтому. Уважніше ставитися до стану нервової системи, зайві переживання і стреси можуть обернутися серйозними розладами.

  Що готує гороскоп на 2019 рік чоловікам?


  Запальний характер Півня чоловіка може створити безліч проблем. 2019 рік обіцяє бути насиченим, сповненим подій, при цьому не завжди позитивними. Символ року Жовта Свиня може пообіцяти успіх і матеріальне благополуччя тільки в тому випадку, якщо Півень зможе приборкати гонор і прислухатися до оточуючих.

  Робота


  Кар'єрне зростання забезпечений чоловікові знака Півень, за умови прийняття зважених і розумних рішень.
  Не варто піддаватися на провокації, які будуть переслідувати Півня досить часто. Краще налагодити стосунки в колективі. Підтримка колег і начальства гарантує успіх. 2019 рік сприятливий для починань, будь це відкриття власної справи або будівництво нового будинку.

  Любовний гороскоп


  Чоловіка знаку «Півень» в 2019 році очікує безліч спокус. Завдяки своїй привабливості і харизмі він не може залишитися непоміченим для представниць прекрасної статі. У самотнього Півня є всі шанси зустріти в рік Свині свою другу половину. Пропозиція, зроблена в 2019 може закінчитися вдалим шлюбом. Чоловік «Півень», пов'язаний узами шлюбу також не буде обділений жіночою увагою, однак не варто кидатися з головою в нові відносини, це не призведе ні до чого, крім розладу в сімейному житті.

  Фінанси


  Чоловіків, народжених під знаком Півня, чекає фінансовий успіх:

 • вкладення виявляться вигідними і принесуть прибуток;

 • 2019 рік ідеальний для інвестування;

 • з'явиться можливість отримання додаткових незапланованих доходів.


 • Гороскоп на 2019 рік для Півня: жінки і чоловіки
  У нашому матеріалі ми детальніше розглянемо 2019 рік та його характеристики .
  Тут ви дізнаєтеся, як і де можна зустріти Новий рік з друзями або родиною.
  Хочете поїхати в Підмосков'ї? Тут ми розповімо, куди можна отруїтися.
  Не варто забувати про розсудливість у витратах. Кошти, витрачені на швидкоплинні захоплення, можуть призвести до фінансового краху.

  Здоров'я


  Варто серйозно поставитися до здоров'я. Саме час записатися в тренажерний зал і зайнятися загартовуванням. У 20199 році можливі незначні травми. Не варто захоплюватися вживанням спиртних напоїв.

  В цілому 2019 рік обіцяє бути благополучним. Жовта Свиня буде протегувати людям творчим і тим, хто готовий працювати і докладати максимум зусиль для досягнення позитивних результатів.

  Чого потрібно уникати в 2019 році:

 • ліні;

 • егоїзму;

 • песимізму;

 • жадібність і невпевненості у власних силах.


 • Оптимізм, працьовитість і моральна підтримка друзів і близьких допоможуть зробити 2019 рік успішним у всіх сферах.
  Гороскоп на 2019 рік для Півня: жінки і чоловіки
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають