• 18:53 – 2019 Рік Жовтої Земляної Свині 
  • 18:00 – Жіночі зачіски 2019: модні тенденції з фото 
  • 17:59 – Новий Рік 2019: якого кольору вбрання одягати дівчатам 
  • 17:59 – Жіночі стрижки 2019: модні тенденції з фото 

Гороскоп на лютий 2019 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на лютий 2019 року для всіх знаків зодіаку


Для багатьох знаків зодіаку другий місяць року пройде під егідою плутанини, якоїсь мішанини подій. Гороскоп на лютий 2019 року для всіх знаків зодіаку приготував масу несподіваних явищ, що стосуються різних сфер життя. Одним буде везти в любові, інші залишаться без грошей, а треті зможуть зробити кар'єрний ривок або очолити свій бізнес. Причому будуть і ті, хто почне не вчасно реалізовувати власні проекти, що призведе до сумних наслідків. Тому і треба знати передбачення астрологів, щоб не залишитися біля «розбитого корита».

ОвенГороскоп на лютий 2019 року для всіх знаків зодіаку
Самотнім і сімейним представникам зодіаку варто звернути увагу на емоційну сферу. Любов і сім'я за гороскопом на лютий 2019 року стануть найбільш значущою сферою життя Овнів. Холостим підготовлений новий роман, але якщо Овни сильно поринуть в роботу, то вони пропустять момент, так як черговий шанувальник — це шанс на серйозні відносини. Сімейні люди цього знака будуть вирішувати проблеми близьких. При вдалому збігу обставин вони відчують тепло і гармонію, а також зрадіють вчинків своїх партнерів. Хоча це і не вбереже їх від нездужань — сімейним і неодруженим Овнам в лютому варто побоюватися хвороб горла і кишечника.

ТелецьГороскоп на лютий 2019 року для всіх знаків зодіаку
Саме людям цього зодіаку належить справжній бій з зірками. Під не найкраще вплив потраплять всі сфери життя. Необхідно стійко і без напруги вирішувати завдання, тоді вдасться уникнути проблем зі здоров'ям. В іншому випадку доведеться долати ВСД і нейтралізувати наслідки нервового зриву. У любові і неодруженим, і сімейним Тельцям слід проявляти винахідливість. Першим для того щоб підкорити свою любов, другим — утримати її. Робоча сфера найбільш сприятлива — представникам знака лише належить активно домагатися підвищення або виконання вигідних контрактів.

БлизнюкиГороскоп на лютий 2019 року для всіх знаків зодіаку
Людям цього знака гороскоп на лютий 2019 року приготував релакс, спокій і неквапливе протягом життя майже на весь місяць. Вже ближче до кінця лютого можливі динамічні події. Вони будуть пов'язані з сім'єю — Близнюків можуть відвідати родичі, з'явиться друга половинка у неодружених або намітиться весілля. Сімейним можуть розраховувати на настання вагітності або вже народження малюка. Близнюкам захочеться відпочити, повеселитися. Життя представить їм таку можливість, але з невеликими застереженнями. У лютому представників цього зодіаку будуть оточувати численні шанувальники. Варто бути більш розбірливими у зв'язках — невдалий роман може позначитися на фізичному здоров'я і викликати моральну спустошеність.

РакГороскоп на лютий 2019 року для всіх знаків зодіаку
Мало кому пощастить у лютому так, як представникам цього зодіаку. За винятком невеликих нездужань Ракам буде супроводжувати удача в усьому. При цьому якщо вони постараються, то уникнуть і проблем зі здоров'ям. Для цього потрібно лише трохи більше рухатися і відмовитися від зловживання алкоголем, жирною їжею і пізніми вечерями. В любові, справах і доходів Ракам буде везти. Причому всі 3 сфери міцно пов'язані. У сімейних ідилія з улюбленими допоможе розкритися на роботі, холостих чекає службовий роман або нові відносини з людиною з подібною сфери. Особисте щастя відбитися на робочої продуктивності і буде оцінено начальством у вигляді премії.

ЛевГороскоп на лютий 2019 року для всіх знаків зодіаку
Гороскоп на лютий 2019 року обіцяє Левам насичене, яскраве життя. Не всі події будуть приємними — вірогідна натягнутість відносин з друзями з-за фінансових проблем у представників зодіаку. Матеріальні труднощі будуть тимчасовими — Леви можуть розраховувати на підтримку ряду друзів і родичів. Ще одним неприємним сюрпризом може стати розрив відносин. Сильно засмучуватися не варто — колишній партнер буде не в образі, а новий з'явиться майже відразу. Важливо трохи зменшити власну емоційність, інакше з-за заворушень в любовній і фінансовій сферах Леви можуть зіткнутися з порушеннями в роботі серцево-судинної системи і тяжкими головними болями.

ДіваГороскоп на лютий 2019 року для всіх знаків зодіаку
Початок місяця зустріне представників знаку неприємним дефіцитом фінансів. Таке положення справ триває недовго, але і після грошових надходжень Дівам варто бути обережнішими у витратах. Гроші можна спуститися на дрібниці, хоча пізніше будуть приводи для витрат і важливіші. Зараз для Дів наступає час змін. Це стосується і роботи, і особистого життя. У першому випадку буде багато турбот або взагалі зміна роду діяльності. У любові ж очікується сплеск емоції, нові знайомства або зміна партнера.ВагиГороскоп на лютий 2019 року для всіх знаків зодіаку
Після вдалого січня Терезам доведеться несолодко — гороскоп на лютий 2019 року обіцяє ряд негараздів. Вони торкнуться і матеріальної сфери, і любовних відносин. Холості не зустрінуть свою половинку, а ті, хто вже у відносинах зіткнуться з нерозумінням і образами з боку партнера. Доведеться добре постаратися, щоб повернути прихильність коханої людини. Фінанси будуть співати ті самі сумні пісні — на хороший дохід не варто розраховувати. Особливо якщо був запущений свій бізнес. Справи підуть зовсім не так, як очікувалося, хоча після втручання когось із близьких, бізнес може почати приносити дохід. Зараз Терезам просто треба заспокоїться, інакше нервова система може не витримати.

СкорпіонГороскоп на лютий 2019 року для всіх знаків зодіаку
Для Скорпіонів за гороскопом на лютий 2019 року видно, що зараз зірки не обіцяють лояльності. Період буде складним і в любовній сфері, і в справах, і в плані обсягу неприємностей. Пощастило лише зі здоров'ям — своєчасна профілактика вбереже людей цього знака від застуд та інших нездужань. Любов і справи будуть міцно пов'язані. З-за проблем в справах почнуться непорозуміння у відносинах з близькими, а це в свою чергу може призвести до помилок на роботі. Заздрісники будуть раді цьому, але якщо Скорпіони докладуть зусиль, то зможуть подолати труднощі.

СтрілецьГороскоп на лютий 2019 року для всіх знаків зодіаку
Гороскоп на лютий 2019 року визначив осіб цього зодіаку в категорію успішних працівників і щасливих людей. У любові, у справах і фінансах Стрільцям буде вести. Хоча одночасно почнуть додаватися турботи, з'являться додаткові обов'язки. Разом з цим прийдуть і нові можливості. Ймовірні такі події: переїзд, пристрасний роман, зміна роботи. У плані здоров'я Стрільцям не варто розраховувати на бонуси від зірок. Зараз представники цього зодіаку повинні самі дбати про своє самопочуття. У цей період важливо не упустити початок хвороби, а також не намагатися працювати при сильної втоми. Ігнорування цих рекомендацій може призвести до термінової госпіталізації.

КозерігГороскоп на лютий 2019 року для всіх знаків зодіаку
Людям цього зодіаку варто починати місяць у гарному бойовому настрої — гороскоп на лютий обіцяє перспективи в роботі, потребують докладання зусиль. Козерогам належить завоювати більш високу посаду або нове робоче місце. Це займе багато сил і часу, хоча пізніше виллється в підвищення доходів. Одночасно з робочим навантаженням зросте втому, а харчування стане категорично неправильним. Варто взяти це під контроль, щоб не допустити проблем зі здоров'ям. До того ж втоми буде додавати і оточення — близьким не буде вистачати уваги Козерогів, але в кінці місяця все повинно прийти в норму.

ВодолійГороскоп на лютий 2019 року для всіх знаків зодіаку
Представникам цього зодіаку не варто очікувати золотих гір, але вони цілком можуть розраховувати на срібний дощ. Хтось навіть зануриться в «фінансовий злива». Доходи з'являться в результаті несподіваної премії або підвищення зарплати, також потік фінансів може додатися з-за зміни роботи. В любові у Водоліїв затишшя. Не варто очікувати пристрасті у сімейних відносинах, так і самотнім не на що особливо розраховувати. Бажано витратити чергові доходи на відпочинок — сімейним він дозволить повернути яскравість емоцій, а холостим набратися сил, щоб воювати всіх своєю чарівністю. Тільки і тим, і іншим варто бути обережніше з алкоголем і малознайомою їжею — за гороскопом на лютий 2019 року у Водоліїв високий ризик отруєння.

РибиГороскоп на лютий 2019 року для всіх знаків зодіаку
Людям цього знака в лютому варто ретельно контролювати здоров'я. Уваги заслуговують особливості харчування і хронічні захворювання. Важливо не упустити момент загострення старих хвороб, а також відмовитися від жорстких дієт для зниження ваги. Ще одним фактором, що вимагає уваги стане сфера роботи і фінансів. Рибам не варто покладати на себе всі турботи — пора і близьким взяти участь у поповненні загального бюджету. Неодруженим людям цього зодіаку потрібно просто відпочити, саме у відпустці вони можуть зустріти свою любов.
Гороскоп на лютий 2019 року для всіх знаків зодіаку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають