• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Гороскоп на 2019 рік: Діва

На сьогоднішній день гороскоп для безлічі людей перетворився на зведення життєвих правил. Керуючись такими передбаченнями, кожен з нас може якісно організувати свій розклад, дізнатися сприятливі періоди для нових знайомств, а також вберегтися від можливих труднощів, які часом виникають у нашій долі.
Розробкою гороскопів займаються професійні астрологи. Основним джерелом інформації в написанні прогнозів служать сузір'я, розташування планет і Сонця щодо землі, тому надана інформація завжди корисна і актуальна.
Прийдешній 2019 рік пройде під заступництвом Жовтої Свині, що обіцяє безліч цікавих сюрпризів для представників усіх зодіакальних знаків. В цьому році всіх чекає справжній калейдоскоп приємних емоцій і вражень. Найбільше нові тенденції торкнуться Дів, бо саме цей символ найбільш вразливий перед впливом космічних тіл.

Коротка характеристика знака Зодіаку


Всі люди, що народилися під знаком Діви, і жінки і чоловіки, як правило, відрізняються стриманістю, вони дуже розважливі, серйозні і перед тим як щось зробити, обов'язково все ретельно спланують. Найчастіше їх обережність і звичка прораховувати кожен крок, що дозволяє вберегтися від проблем і не повторювати помилок скоєних іншими.
Гороскоп на 2019 рік: Діва

До власної персони, Діва завжди пред'являє надзвичайно високі вимоги і не дозволяє собі розслабитися в процесі досягнення поставлених цілей. У таких людей є чіткі, сталі ідеали, які не змінюються навіть під тиском обставин.
Всі ці якості в комплексі роблять представників даного знаку одними з кращих фахівців у своїй сфері і дозволяють без особливих зусиль просуватися по кар'єрних сходах.

Загальні тенденції прийдешнього року


На протягом усього 2019 року, який, як відомо, пройде під символом Жовтої Свині, всіх Дів чекає безліч подій як приємний, так і не дуже. Неймовірна удача буде чергуватися з потрясіннями, а періоди затишшя часто будуть змінюватися справжніми бурями долі.
Але, не дивлячись на всю мінливість обставин, загальна тенденція все-таки збереже позитивний відтінок. В деяких випадках життя поставить перед вибором між особистісними амбіціями і інтересами близьких, що призведе до складних, а можливо і незручних ситуацій.
Під загрозою може опинитися сімейне життя. Доведеться докласти чимало зусиль для збереження відносин та подолання бар'єрів на шляху до щастя, але підсумком таких життєвих перипетій стане фортеця характеру і здійснення всіх заповітних бажань.

Любовний гороскоп на 2019 рік для Діви


Гороскоп на 2019 рік: Діва


У 2019 році Діви залишаться вірними своїм перевагам в амурних справах. Це не дивно, адже люди, народжені під цим зодіакальним символом, завжди вважалися справжнім еталоном вірності й постійності. Їм як нікому іншому відома справжня цінність людських почуттів, і як би не складалися обставини, Діва завжди буде прагнути зберегти наявні відносини.
Для вільних представників даного знаку астрологи прогнозують багато цікавих подій у сердечних справах і можливість створення приємних і по-справжньому міцних відносин. Захоплюючі знайомства будуть супроводжувати Дів з самого початку року і подарують велику кількість приємних і хвилюючих моментів.
Можливо, відродження давно забутих відносин, в яких народжені під цим сузір'ям обов'язково займуть домінуючу позицію.
Діви з уже усталеними, тривалими відносинами постануть перед низкою неприємних протиріч. Будуть постійно виникати питання, пов'язані з нехтуванням особистісними амбіціями в ім'я загального інтересу.
Сильний характер Діви і схильність до егоїзму може зіграти злий жарт, і порушити стійкість сімейного благополуччя. У цьому випадку, головне не робити поспішних рішень і бути готовим піти на поступки навіть на шкоду собі.

Діловий прогноз


Гороскоп на 2019 рік: Діва

Рік Жовтої Свині для Дів стане дуже успішним і плідним. Вони будуть практично завалені новими контрактами, пропозиціями та угодами, які обов'язково принесуть фінансове благополуччя. Це унікальний шанс досягти на складному терені професійних відносин і втрачати його не варто.
Незважаючи на загальну тенденцію до успіху, у всіх процесах слід залишатися напоготові. Крім якісних і неймовірно вигідних угод, можуть надходити і шахрайські пропозиції, здатні привести до великих фінансових втрат. До колег і вищестоящому начальству також слід ставитися з обережністю з їх боку у 2019 році підуть як хороші вчинки так і не дуже.
Деякі Діви в рік Жовтої Свині спробують оволодіти загальним увагою, в професійній сфері перетягнувши ковдру на себе. Такий трудоголізм не залишиться без наслідків. З одного боку вони доб'ються завидних результатів і значно покращити своє матеріальне становище, ну а з іншого – мають всі шанси емоційно «перегоріти» і фізично виснажитися від непосильної ноші.
Таким чином, найкращим варіантом у такій ситуації стане помірність в роботі і відсутність кардинального фанатизму, щоб, перш за все не нашкодити своєму здоров'ю.

Гороскоп здоров'я


Гороскоп на 2019 рік: Діва

У 2019 році всім тим, хто народився під сузір'ям Діви, астрологи рекомендують з особливою увагою поставитися до свого здоров'я. У цей період мінливого впливу основних небесних тіл, організм людини буде вкрай вразливим до захворювань. Може виникнути загальна слабкість, емоційна пригніченість і навіть легкі депресії, що, як ми знаємо, є хорошою основою для розвитку більш серйозних хвороб.
Почати рік Жовтої Свині Діви повинні в хорошому настрої і тільки з позитивних думок. Не завадить зайнятися зміцненням імунітету за допомогою інтенсивних фізичних випереджень, вітамінних комплексів і занять йогою. Різноманітні стресові фактори потрібно ігнорувати і відразу ж виключати з свого життя.
Але якщо навіть виникне негативна ситуація, від неї слід максимально абстрагуватися і не забувати, що всі проблеми вирішуються набагато простіше, ніж здається.
Гороскоп на 2019 рік: Діва

Крім всього іншого, Дівам в новому році потрібно неодмінно подбати про раціон свого харчування. Добре підібрана дієта не тільки додасть сил всім представникам даного знаку, але і дозволить придбати впевненість у собі. У прийомі їжі ставку можна зробити на свіжі фрукти, овочі, каші, кисломолочні продукти і біле відварне м'ясо.
Від занадто жирної і смаженої їжі краще повністю відмовитися, рівно, як і від зловживання алкоголем. Особливо ця рекомендація стосується зимового, післясвяткового періоду, коли організм найбільш вразливий.

Для дітейГоловним недоліком, для Дівчат-тінейджерів в 2019 році стане повна відсутність вільного часу. Вони потраплять у справжній вир подій, де навчання тісно переплететься з захопленнями, а кожна вільна хвилинка буде присвячена рішень турбот серцевих.
Рік Жовтої Свині для багатьох юних представників даного знаку принесе багато нових вражень і любовних переживань. Відносини в цей час будуть легко створюватися і також легко руйнуватися, залишаючи по собі розчарування і надію.
Гороскоп на 2019 рік: Діва

Гороскоп на 2019 рік свідчить, що найменші представники даного знаку стануть дуже щасливими і успішними у всіх своїх починаннях. Вони будуть легко засвоювати нову інформацію і показувати гідні результати в навчанні. Працьовитість і самовіддана цілеспрямованість зробить маленьких Дів кращими серед однолітків.
Але, незважаючи на безліч позитивних моментів, може спостерігатися і трошки негативу, що полягає в нестримної потреби максимальної уваги з боку дорослих. Більшість юних представників цього знака, що будуть зводити себе в центр подій, і вимагати від інших визнання своєї визначальної ролі в їхньому житті.

Кілька порад для представників знаку


Прийдешній 2019 рік Жовтої Свині принесе з собою масу несподіванок і, зрозуміло, далеко не всі з них вас порадують. Будуть виникати дуже приємні моменти, приносять відчуття повного щастя, але і провалів не вийде уникнути, для усунення наслідків яких доведеться докласти значних зусиль.
Гороскоп на 2019 рік: Діва

Основним помічником у таких ситуаціях повинен стати незламний оптимізм. Тільки навчившись позитивно мислити, ви з будь-яких обставин вийдете переможцем.
У професійній сфері доведеться дуже добре попрацювати, але і результати праці згодом приємно здивують. Можливі нові посади, премії і несподівані бонуси за самовіддану віддачу улюбленій справі. Цей рік для всіх Дів стане унікальним шансом, самореализоватся і повісити свої позиції в житті суспільства. Але піддавшись такої тенденції, головне не загратися», і не втратити більше, ніж придбаєш.
Фінансова сфера, обіцяє народилися під знаком Діви значні поліпшення. Доходи, безсумнівно, підвищаться. Можуть з'явитися додаткові фінансові надходження з абсолютно несподіваних джерел.
Що стосується особистого життя, то тут все просто. Астрологи рекомендують не піддаватися скороминущим спокусам, яких буде чимало в 2019 році, і цінувати те, що дійсно дорого. Можуть виникати значні розбіжності з партнерами, але спільними зусиллями все швидко вирішиться і стане ще краще колишнього. Всі Діви, які зуміють зберегти теплоту у відносинах році Жовтої Свині, не розлучаться з нею і надалі.

Відео-гороскоп


Гороскоп на 2019 рік: Діва
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають