• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
 • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
 • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
 • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Гороскоп для Змії на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Змії

2019 рік може стати для Змій непростим періодом. Ці особи віддають перевагу гучним компаніям самотність, а комунікабельна Свиня дивиться на затворників з великим несхваленням. Втім, астрологи кажуть, що життя Змій може значно покращитися, якщо вони на радість Свині перестануть хитрувати і лукавити, намагаючись змусити працювати замість себе когось іншого. Тактика вичікування буде грати проти вас, а от активна життєва позиція і чесна праця обов'язково принесуть фінансову винагороду.
До речі, Змій, не побоявся вийти з зони комфорту, Свиня обов'язково підкине кілька доленосних знайомств. 2019 рік підходить для змін на краще як в особистому житті, так і в кар'єрному плані, — а хто знає, яку роль у долі Змії може зіграти звичайний супутник в купе поїзда, якщо зав'язати з ним невимушену розмову? Використовуйте всі можливості 2019 року, щоб нарешті закласти міцну основу для майбутніх звершень і перемог!

 • Роки Змії: 191719291941 195319651977 198920012013 2025.

 • Особисті якості: інтелектуальність, мудрість, хитромудрість, прагматичність, врівноваженість, вміння міркувати, лукавство.

 • Кращі професії: дослідник, біржовий аналітик, політичний діяч, розробник ПЗ, фахівець з астрології , прогнозист, провісник - нумеролог , психолог.


 • Гороскоп для Змії на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Змії

  Прогноз для Змії на 2019 рік Свині


  Змії зможуть налагодити хороші відносини зі Свинею, якщо навчаться йти на контакт, налагоджувати зв'язки з оточуючими і наполегливо працювати для досягнення мети. В цілому, тотем 2019 року належить до Змій без ворожості. Ці незвичайні особистості вельми загадкові, мудрі, цілеспрямовані і дуже витончено вміють обходити несподівані перешкоди, що виникли на їх шляху.
  Інтерес Свині може вилитися в декілька приголомшливих шансів. Змія зуміє досягти своїх амбітних цілей, якщо відмовиться від меркантильних думок і зрозуміє, що моральні цінності коштують набагато більше багатства. Цікаво, що щасливий шанс може випасти як при наявності у Змії ретельно продуманого плану, так і при дії експромтом.
  Астрологи рекомендують Зміям обмірковувати наслідки кожного зробленого кроку, але не боятися іноді стрибнути у вир з головою, аби виринути з нього зі скарбом у руках. Втім, на це підуть дуже небагато Змії — неспроста цей знак відрізняється холодною ощадливістю, прагматичним мисленням і розсудливістю. Зірки попереджають, що перша половина року буде набагато складніше і энергозатратнее, ніж друга – спочатку Свиня повинна переконатися, що ви розумієте її вимоги, і перейнятися до Змії симпатією.
  Жінкам, народженим в роки правління Змії, Свиня обіцяє: саме в 2019 році ви можете зустріти людину, який запалився любов'ю і захоче зробити вас своєю дружиною ! Не варто покладатися тільки на свою природну чарівність і красу. Для створення щасливого союзу Зміям потрібно відмовитися від вираженого індивідуалізму. Цікаво, що обранцем може стати чоловік, якого ви до цього розглядали виключно як приятеля.
  Чоловікам-Зміям протипоказані скупість і зарозумілість. Покровителька 2019 року дуже негативно відноситься до особистостей, які зосереджені тільки на своїх інтересах, не вміють веселитися і демонструвати широту душі. Але якщо ви зумієте показати внутрішнє благородство, приходячи на допомогу друзям і рідним, то у відповідь на добрі справи Свиня тут же відреагує і щедро винагородить вас. Високий шанс того, що в 2019 році ви відкриєте новий джерело доходу, який зможе забезпечити безбідне існування.
  Потрібно відзначити, що здоров'я Змій у цьому періоді обіцяє їх не турбувати — особливо якщо вони будуть прислухатися до інтуїції і не пустять все на самоплив. Пам'ятайте, що профілактичні заходи дозволяють успішно боротися з багатьма хронічними недугами! Втім, мудра Змія розуміє, що суворий режим і гарне харчування – це запорука здоров'я. До того ж, Змії не приймають проблеми близько до серця, так що стреси обійдуть їх стороною.

  Любов і відносини


  Гороскоп для Змії на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Змії
  У рік Свині потрібно довіряти коханій людині, а не мучити його ревнощами
  У 2019 році в сімейному житті Змій можуть проявитися шорсткості. Ваш корабель ризикує потрапити в сильну бурю, якщо Змії і далі будуть дотримуватися тактики ігнорування накопичених проблем. Ви занадто зосереджені на собі і дуже мало часу проводите зі своєю другою половинкою, навіть вдома обмірковуючи питання, пов'язані з кар'єрними устремліннями.
  Головний негативний момент, який може з подвоєною силою проявитися в 2019 році, — ревнощі Змій. Відчуваючи за собою провину, вони постараються викрити партнера надмірно теплих стосунках з колегами та друзями. Пам'ятайте про важливість відвертих розмов, щоб прожити рік Свині в гармонії. Якщо ж ви давно створили пару, але не поспішали узаконити стосунки в Рагсі, гарненько подумайте: можливо, настав час для пишного весільного торжества !
  Свиня подбає, щоб воно пройшло саме так, як хочеться нелюдимої Змії – весілля в колі близьких друзів в затишному котеджі наповнить ваше серце теплом. Одиноким Зміям зірки пророкують шанс на любов, якщо вони уважно придивляться до свого оточення. Чоловік, якого ви вперто ігноруєте, вже не перший рік кидає на вас млосні погляди. При цьому він чудово обізнаний про недоліки Змії і готовий миритися з більшою його частиною!

  Здоров'я


  Гороскоп для Змії на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Змії
  Зміям пора збалансувати раціон, додавши в нього рибу і морепродукти
  Астрологи ще раз нагадують Змій, що в 2019 році їм потрібно якомога менше часу проводити на самоті. Комунікабельна Свиня попереджає, що найкращим відпочинком для вас буде відпустка, проведена в невеликій дружній компанії. Так що сміливо приймайте запрошення друзів здійснити вояж по Європі або провести відпустку на морському узбережжі.
  Змії, які на час відпустки закриються будинку і просидять там два тижні, не высовывая ніс на вулицю, ризикують поплатитися за це здоров'ям. Звичайно, ви зможете неспішно провернути купу справ, але вже в другій половині року імунітет рішуче запротестує і залишить вас на поталу застуд. Подолати несподіваний занепад сил можна буде за допомогою здорового повноцінного харчування. Ви іноді женіться за зовнішніми проявами достатку, відвідуючи заклади з гучним ім'ям, але не найкращою кухнею.
  Пам'ятайте про збалансованому раціоні і нарешті поповніть його морепродуктами і рибою – цих продуктів Змії зазвичай їдять дуже мало. І не витрачайте вихідні на перегляд серіалів! Вам рекомендовані прогулянки, велоспорт й плавання, тому на кожен сезон знайдіть собі заняття на свіжому повітрі.

  Робота і кар'єра


  Гороскоп для Змії на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Змії
  У 2019 році ви нарешті можете зробити своє хобі джерелом доходу
  У питаннях, пов'язаних з професійною діяльністю, краще не робити стрімких ривків. Зміям допоможе обережність, з якою вони приступають до реалізації планів. Пам'ятайте, що процес взаємодії з колегами повинен будуватися не на хитрощі, а на щирій зацікавленості. В іншому випадку ви, може, і опинитеся на новій посаді, але отримаєте команду, що складається з підлабузників і пліткарів. До того ж, отримати гідну винагороду зможуть тільки ті Змії, які не бояться інноваційних підходів.
  Рік Свині, як жоден інший, підходить для реалізації творчого потенціалу. Якщо у вас є хобі, пов'язане з живописом, музикою або фотографією, продемонструйте результати своєї праці широкій публіці. Цілком можливо, що ви отримаєте додаткове джерело доходу. Однак порівнюйте витрати сил і надходження фінансів! Поки що цей вид діяльності не профінансує ваше життя. Творіть, але тільки не в збиток основній роботі.
  Єдине, що може підвести Змій на бізнес-терені, — це їх схильність до закулісних інтриг. Не намагайтеся перекласти всі справи на партнера, інакше він вирішить, що прекрасно справляється поодинці, і перестане ділити з вами прибуток. 2019 рік буде успішним для тих, хто пов'язаний з торговою діяльністю – аналітичний склад розуму і обережність дозволить вам відкрити кілька нових точок або відшукати постачальника з привабливими умовами закупівель.

  Фінанси


  Гороскоп для Змії на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Змії
  Зміям пора навчитися складати списки покупок і не тринькати гроші!
  На жаль, Свиня не обіцяє Зміям стабільності у фінансовій сфері. Будь-яка додаткова прибуток буде пов'язана з необхідністю йти на трудовий подвиг. З початку року створіть план покупок і намагайтеся не розпорошувати гроші на непотрібні речі, щоб потім не виявилося, що вам не на що купити зимову гуму або квитки на літак перед відпусткою. Єдиною радістю може стати повернення старих боргів, які ви вже вважали безнадійними.
  У 2019 році у Змії з'явиться шанс зміцнити своє фінансове становище. Швидше за все, мова піде про зміну місця роботи. Початковий розрахунок покаже, що ви втратите в грошах, проте поговоріть з потенційними колегами – цілком ймовірно, що після кількох місяців наполегливої праці на новій посаді можна розраховувати на істотне підвищення окладу.
  Особливе попередження стосується Змій, що працюють у сфері біржової торгівлі. До математичними розрахунками потрібно підключити інтуїцію, щоб не втратити велику суму грошей. До речі, зірки рекомендують Зміям не надто поширюватися про свої фінансові успіхи в 2019 році. Родичі можуть подумати, що ви стали справжнім багатієм, і почнуть оббивати поріг вашого будинку в надії на поживу.
  Гороскоп для Змії на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Змії
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають