• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
 • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
 • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Гороскоп для Собаки на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Собаки

2019 рік стане неоднозначним періодом для більшості знаків китайського гороскопу. Саме тому Собакам не варто нарікати на долю — так, їм чекають дні, які здатні вибити з рівноваги навіть самих цілеспрямованих особистостей, але і вдалих днів буде не менше! Собакам, котрі обожнюють стабільну і розмірене життя, буде нелегко звикнути до динаміки 2019 року. Необхідно швидко реагувати на мінливі умови, адже іноді потрібно зібратися з силами і покинути затишну будку, щоб схопити удачу за хвіст.
Втім, не можна стверджувати, що Свиня дискримінує Собак або навмисно створює для них нестерпні умови існування. Покровителька року, за великим рахунком, ставиться до них з неабиякою часткою симпатії. Більше того — Свиня хоче, щоб Собаки досягли набагато більшого, ніж мають на поточний момент, а для цього потрібно залишити зону комфорту. Дружелюбність і сімейність Собаки – якості, на які потрібно робити ставку на рік правління Свині.
А ось про звичкою скалити зуби та гарчати на колег чи родичів потрібно забути! Манера Собак при найменшій невдачі зриватися на оточуючих сильно обурить Свиню. Загалом, тримайте себе в руках, будьте уважні – і в 2019 році ви зможете закласти фундамент свого успішного майбутнього!

 • Роки Собаки: 192219341946 195819701982 199420062018 2030.

 • Особисті якості: вміння жертвувати собою, добра вдача, сміливість, розум, ощадливість, працьовитість, різкі зміни настрою.

 • Кращі професії: поліцейський, терапевт, працівник судової системи, винахідник, учений, учитель.


 • Гороскоп для Собаки на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Собаки

  Прогноз для Собаки на 2019 рік Свині


  На жаль, незважаючи на всю відпущену природою терплячість, Собаки навряд чи зможуть пристосуватися до надмірної динамічності 2019 року. Після успішного періоду, коли світом правил їх тотем, вони розслабилися і звикли жити в стабільності. Однак Жовта Земляна Свиня зробить все, щоб витягнути Собак із затишного кокона, і сповна нагородить тих, хто зуміє подолати бар'єри на шляху до поставленої мети і не спасувати перед труднощами.
  Вміння Собак підставити плече у важку хвилину призведе до того, що їх уваги будуть постійно вимагати друзі та рідні. Звичайно, часті прохання про допомогу можуть дратувати Собак, однак не варто відмовляти близьким людям – у неспокійний рік Свині незворушність і впевненість Собак притягують до них більш слабких особистостей. Більше того, коли-то вам самим теж може знадобитися підтримка, адже Собака хоч і сильний знак, але не всемогутній.
  Ви попереджали товариша про можливу невдачу? Не варто зловтішатися, якщо ваш негативний прогноз збувся! Деспотизм і авторитарність Собак дуже не подобається Свині, а звичка повчати оточуючих викликає у неї гостру антипатію. М'якість і ненав'язливість – ось ті навички, які тотем року постарається виховати в Собаках, вступили на шлях самовдосконалення.
  Жінкам-Собакам належить рік, повний сюрпризів і поїздок. Цілком ймовірно, що подорож в екзотичну країну матиме наслідки не тільки у вигляді приємних спогадів – астрологи кажуть, що цікаве знайомство в 2019 році може відбутися за кордоном або в дорозі. Чоловікам-Собакам буде везти, якщо вони постараються додати трохи креативу у свою діяльність. Ну а представникам творчих професій належить успішний період, коли слава і визнання обов'язково знайдуть своїх героїв.
  Астрологи вважають, що Собакам треба йти вперед і не звертати з дороги, навіть якщо здасться, що попереду безвихідь або стіна. Для нормалізації душевної рівноваги більше гуляйте і дотримуйтеся режиму сну. Ну а якщо відчуєте повний занепад сил, візьміть тайм-аут. Зірки говорять, що невеликий відпочинок на дачі або поїздка на море позначаться на нервах Собаки дуже благотворно.

  Любов і відносини


  Гороскоп для Собаки на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Собаки
  Щоб зберегти іскру у відносинах, постарайтеся знайти спільне хобі
  У 2019 році Собаки можуть націлитися виключно на задоволення власних потреб, хоча зазвичай такий егоїзм не властивий даному знаку. З одного боку, дуже добре, що ви вирішили приділяти більше уваги особистісному зростанню та відпочинку. Однак, з іншого боку, такий підхід до життя може негативно позначитися на сімейних відносинах Собак. Вашій половинці навряд чи сподобається, якщо замість допомоги вдома ви будете читати мотивуючу літературу і присвячувати весь вільний час власним захопленням.
  Втім, астрологи підказують розумний компроміс – займайтеся саморозвитком, виділивши на це пару годин і обумовивши з коханою людиною. Ну а хобі краще придумати таке, яке підійде для сімейної пари. Так ви зможете не просто зберегти мир в сім'ї, але і досягти повної гармонії. А тих Собак, які досі не знайшли свою половинку, небесні світила попереджають про небезпеку бути дуже різкими і невоздержанными мовами.
  Зайва категоричність суджень і сарказм можуть призвести до того, що ви віджахнете від людини, який міг би принести вам величезне щастя в особистому житті. Постарайтеся підтримувати імідж чуйну, доброзичливу, відданого і щирої людини, щоб вам відкрилося гідне серце. Чекати, що об'єкт симпатій сам впаде до ваших ніг в 2019 році, не рекомендується – лише активні Собаки зможуть знайти щастя до кінця року.

  Здоров'я


  Гороскоп для Собаки на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Собаки
  У рік Свині слід відкоригувати раціон, додавши в нього більше овочів
  У 2019 році Собаки можуть отримати справжнє нервове виснаження, намагаючись тримати себе в руках, коли над ними сгустятся хмари і гримне грім. Щоб зберегти хорошу фізичну та психологічну форму, постарайтеся нівелювати негативні емоції і думати тільки про хороше. Не рефлексуйте і не заганяйте себе в депресію, прокручуючи в голові неприємні ситуації.
  Навчіться відпускати те, що вже відбулося, і змиріться з речами, які ви не в силах запобігти або виправити. В іншому випадку Собаки можуть не тільки втратити спокій і працездатність, але і підірвати імунітет. У 2019 році всі ваші хвороби будуть від нервів, і це не просто красиві слова!
  Новий період життя підходить для того, щоб нарешті відкоригувати харчовий раціон. По-перше, навіть завантаження на роботі не є приводом, щоб порушувати регулярність прийомів їжі. По-друге, навіть найзапекліші м'ясоїди повинні трохи скоротити споживання м'яса (особливо смаженого і копченого), замінивши його овочами, кашами. Спробуйте починати ранок з вівсянки з фруктами або горіхами або тарілочки хрусткі мюслі з йогуртом – і ви помітите, як підвищиться ваша працездатність і покращиться настрій!

  Робота і кар'єра


  Гороскоп для Собаки на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Собаки
  Собака зможе досягти захмарних висот, якщо навчиться працювати в команді
  2019 рік обіцяє підкинути Собакам неймовірний об'єм роботи, яка потребує не просто завзятості, але і справжньої самовідданості. Втім, якщо у вас немає бажання присвячувати роботі весь вільний час ви можете відмовитися від частини обов'язків. Ваш дохід від цього не зміниться, але шанси на кар'єрне зростання серйозно впадуть. Якщо ваша головна мета – розвиток бізнесу або нова посада, потрібно подбати про формування надійної і згуртованої команди.
  Свиня наполягає, щоб всі робочі завдання в 2019 році вирішувалися колективними зусиллями. Тільки тоді результат не просто виправдає витрачені зусилля, але і перевищить ваші очікування. Не робіть акцент на досягненні особистої вигоди. Якщо виграє весь колектив, то ваша винагорода буде незрівнянно більшим. Період стане особливо вдалим для тих, хто займається виробничими питаннями або є інженером.
  Зірки пророкують, що вашу голову будуть відвідувати виключно раціональні та інноваційні ідеї, які точно оцінить ваше керівництво. Вже у другій половині 2019 року Собакам можуть доручити складний, але цікавий проект, реалізація якого закладе основу для їх майбутнього ривка в професійній сфері. Підприємцям потрібно подумати про те, як диверсифікувати діяльність. Поки що сфера ваших інтересів приносить стабільний прибуток, але вже скоро в ній може загостритися конкуренція.

  Фінанси


  Гороскоп для Собаки на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Собаки
  У 2019 році Собака може розраховувати на великий заробіток або спадок
  Питання фінансового забезпечення будуть хвилювати Собак – астрологи кажуть, що їх гаманець точно не спорожніє в 2019 році. Це і не дивно, адже даний тотем не схильний до імпульсивних покупок і непотрібних придбань. Не виключено, що у рік Свині вам світить дійсно велика прибуток – це може бути премія, річний бонус або навіть несподіване спадок.
  Постарайтеся не зіпсувати стосунки з рідними – на майно буде претендувати ще пара людей. Якщо не хочете загрузнути в судах, подумайте: можливо, вам варто відмовитися від своєї частки і не псувати нерви? У будь-якому випадку, фінансове благополуччя не повинне розслабити Собаку. Є ризик, що до кінця року виникне необхідність зробити велику покупку.
  Постарайтеся вберегти гроші від впливу інфляції, помістивши їх на депозитний рахунок чи просто переводячи заначку в іноземну валюту. До речі, астрологи рекомендують винагородити себе за труди — в кінці року можете сміливо запланувати відпустку, причому не в економному готелі, а в райському містечку . Не скупіться, як ви зазвичай робите! Довгі роки важкої праці не пройшли даром – дозвольте собі розслабитися так, щоб згадувати про лакшері-відпочинок ще довгі роки.
  Гороскоп для Собаки на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Собаки
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають