• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Гороскоп для Коня на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Коня

Тотем 2019 року з великим інтересом ставиться до особистостей, які вміють продемонструвати свою посидючість і працьовитість. Не дивно, що Кінь викликає у Свині таку щиру симпатію! Мабуть, саме тому напористі, доброзичливі і активні Конячки зможуть отримати в цьому році максимум благ, причому не лише в матеріальній сфері, але з і в духовній.
Не забувайте, що галоп на незвіданому шляху може привести на вибоїсту дорогу! Намагайтеся вдивлятися в далечінь враховувати, що не всі перешкоди потрібно брати з наскоку. Іноді краще зробити невеликий гак, щоб у підсумку прийти в потрібну точку, заощадивши сили. Єдине, що може нашкодити Коні – її невміння концентруватися на одній справі. Ці захопливі натури дуже швидко втомлюються від одноманітності і можуть переключитися на інші проекти, залишивши попередні завдання не вирішеними до кінця.
Особливу симпатію у Свині викликає вміння Коні веселитися – цей знак ніколи не відмовить собі в задоволенні відвідати театральну виставу, концерт або хоча б вечірку. На будь-якому із заходів Свиня може підкинути вам знайомство, корисне для кар'єри або здатне налагодити особисте життя. Дивіться по сторонах і примечайте, з ким ви ще не перекинулися парою слів. Загалом, тримайте ритм життя і дивіться в майбутнє з оптимізмом! Ну а тотем 2019 року зробить все, щоб виправдати ваші очікування.

 • Роки Коні: 191819301942 195419661978 199020022014 20262038

 • Особисті якості: раціональне мислення, прагматизм, активність, оптимістичний настрій, доброзичливість, комунікабельність, хвастощі, невміння зосереджуватися.

 • Кращі професії: менеджер, фахівець з продажів, лінгвіст, журналіст, працівник фірми, вчитель, вихователь, працівник соціальної сфери.


 • Гороскоп для Коня на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Коня

  Прогноз для Коня на 2019 рік Свині


  Астрологи обіцяють, що в 2019 році перед Кіньми з перших же днів відкриються широкі горизонти і величезні можливості. Вас чекає така кількість подій, що всидіти на місці просто не вдасться! Коні навряд чи допустять, щоб якийсь захід пройшов без їх участі. Отже, їм знадобиться багато сил, щоб витримати невпинну низку вечірок, поїздок, відряджень, зустрічей, конференцій, ділових обідів і сімейних вечерь.
  Особливу увагу Свиня обіцяє приділити кар'єрі Коней. Гарненько подумайте: чи не виникало у вас думки про те, що пора змінити звичне і вже наскучившее місце роботи? Можливо, саме в 2019 році ви отримаєте пропозиція, що призведе до підвищення по службі і гарантує вам збільшення доходу. Розгляньте нову вакансію дуже уважно – є ризик, що пропозиція буде пов'язане з переїздом або додатковим навчанням.
  Чоловіки-Коні не звикли прислухатися до чужих порад і рідко звертаються до когось за рекомендаціями, але в 2019 році їм варто відмовитися від такої тактики. Не відмахуйтеся від мудрих слів колег чи родичів! Їх попередження здатні уберегти вас від біди. Крім того, Свиня приготувала сюрприз для самотніх чоловіків. Якщо ви ще не зустріли супутницю життя, на час відпустки придбайте собі групову туристичну поїздку . Високий шанс, що друга половинка опиниться в сусідньому кріслі автобуса!
  Жінкам-Конячкам в 2019 році варто попрацювати над своїм характером. Ідеальний зовнішній вигляд і доглянута зовнішність, звичайно, залучають прихильників, проте ваша легковажність відлякує хлопців, які налаштовані на створення сім'ї і готові до тривалих стосунків. Також остерігайтеся службових романів – вони стануть надбанням громадськості і зіграють проти вас, коли начальство буде роздавати підвищення.
  Максимальний успіх чекає на тих Коників, які звикли ходити в упряжці з рідними та колегами. Ваші індивідуальні досягнення померкнуть в порівнянні з успішністю роботи, яку зможе провернути цілий відділ або сім'я. Скажемо більше – Коні-індивідуалістки ризикують надірватися і перейти з галопу на крок вже влітку 2019 року. А про перетин фінішної риси і говорити не доводиться! Бережіть здоров'я і пам'ятайте, що запорукою успіху буде повноцінний сон і зміна видів діяльності. Обов'язково перемежовувати розумову працю з фізичною активністю, яка доставляє вам задоволення.

  Любов і відносини


  Гороскоп для Коня на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Коня
  Постарайтеся не тиснути на об'єкт своєї пристрасті, а робити йому тонкі натяки
  Розслабтеся і приготуйтеся до безпроблемному році — любовні питання не доставлять вам особливих проблем! Коні цінують сімейний затишок, трепетно ставляться до своєї другої половинки і не сваряться з родичами по дрібницях, так що симпатії Жовтої Свині обов'язково здаються на боці цього знака. Головне пам'ятати, що сім'я – це праця, якій потрібно віддаватися так само повно, як і кар'єрним прагненням. Не забувайте про необхідність періодично освіжати відносини з партнером, шлюб з яким триває не один рік.
  Єдиною складністю в 2019 році можуть стати діти підліткового віку. Придивіться до поведінки нащадків, щоб не упустити момент юнацьких революцій. Ваше чадо, звичайно, може проявляти самостійність у виборі друзів, але іноді коло спілкування повинні коригувати уважні батьки.
  Одиноким Коням потрібно обзавестися терпінням – скоріше всього, предмет їх романтичних почуттів не готовий до такого натиску. Найкращою тактикою буде вичікування в поєднанні з тонкими натяками. І нехай вас не обнадіюють чужі знаки уваги: можливо, ви граєте роль запасного аеродрому. Подумайте, чи не краще по-іншому розпорядитися симпатіями Свині? Адже в 2019 році Кінь може познайомитися з новою людиною, яка не буде грати з її почуттями, а побачить в ній свою другу половинку.

  Здоров'я


  Гороскоп для Коня на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Коня
  Давно хотіли відмовитися від куріння? Рік Свині для цього ідеально підходить!
  Коні будуть настільки активні, немов їх сили в 2019 році живить якась чарівна батарейка! Астрологи кажуть, що якщо ви не будете вбивати організм надмірними алкогольними випивкою, перекусами з ресторанів швидкого харчування та іншими поганими звичками, то зможете забути навіть про прояви хронічних хвороб. До речі, якщо ви давно хотіли кинути курити, то в 2019 році у вас для цього є всі шанси. Динамічний період життя дозволить практично безболісно відмовитися від цієї звички.
  Звичайно, незважаючи на всю витривалість Коней, їм потрібен відпочинок. Зірки рекомендують побалувати себе походами в сауну або декількома сеансами масажу, які особливо показані для людей, зайнятих на сидячій роботі. Що стосується харчових звичок, то астрологи рекомендують зробити акцент на продукти, багаті кальцієм, а також горіхи і велику кількість чистої води.
  Коні не проти побалувати себе смачненьким, але один розвантажувальний день в тиждень здатний творити чудеса, позитивно відбиваються на їх фігурі і самопочутті. І, до речі, навчитеся іноді відмовляти людям! Після важкого робочого тижня можна дозволити собі вечір, уделенный улюбленому хобі або походу в кіно. Не обов'язково відразу кидатися на розвантаження меблів до чергового знайомому, або їхати на прополку городу для далекої родички. Іноді вами просто маніпулюють, не даючи нічого взамін.

  Робота і кар'єра


  Гороскоп для Коня на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Коня
  Настав час для Коня змінити обридлу роботу на щось новеньке
  Зірки не обіцяють, що в 2019 році у Коней буде час на відпочинок. Свиня не поскупилася на обсяг завдань для представників цього знака — але вона ж подбає, щоб на виконання всіх завдань у вас вистачило часу і сил. До речі, Свиня не зобов'язує Кінь терпіти роботу, яка їй не до душі!
  Хочете перейти на нове місце або кардинально змінити сферу своєї професійної реалізації? Карти в руки! Головне – проявляти обережність, так як ризиковий крок може принести у ваше життя як кар'єрний зліт, так і період застою. Отримувати гідні нагороди будуть тільки ті Коні, які не посоромляться заявляти про свої заслуги. Пора відкинути зайву скромність і не ховатися за спинами колег, поки йде роздача річних бонусів.
  Не погоджуйтеся на розширення своїх обов'язків, не обговоривши підвищення окладу за додаткову працю. Дуже часто керівництво, бачачи безвідмовність і працьовитість Конячок, скидає на них додаткові завдання, від яких відмовляються інші співробітники відділу. Особливо сприятливий час очікує Коней, зайнятих у сфері туристичної діяльності. Вміння знаходити спільну мову навіть з важкими клієнтами гарантує їх незамінність для компанії і дозволить отримати цікавий напрямок турів.

  Фінанси


  Гороскоп для Коня на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Коня
  Забудьте про азартних іграх — в 2019 році вам з ними точно не пощастить!
  У 2019 році Свиня змусить Коней відмовитися від звички жити не за коштами. Про виключно жорсткої економії мова не йде, але регулярна купівля непотрібних дрібниць заважає вам відкласти гроші на покупку, яка буде відмінною інвестицією. Перегляньте свій гардероб і порахуйте, скільки в ньому накопичилося речей, куплених під впливом імпульсу. Серед них є й такі, на яких досі висять цінники! Заведіть скарбничку, складіть план витрат і доходів — і ви переконаєтеся, що розумна економія дає можливість поміняти протягом року машину або купити квитки в країну своєї мрії .
  Особливу небезпеку в 2019 році несуть азартні ігри. Жовта Свиня рекомендує відмовитися від таких розваг, щоб не залишитися без грошей і житла. Порада стосується не тільки реальних казино, але і сайтів сумнівною тематики. До речі, операції, пов'язані з продажем квартири, дачі або ділянки землі, також варто перенести на майбутній рік. Якщо ви вирішите здавати нерухомий об'єкт в оренду, переконайтеся, що у вас немає недоброзичливців серед сусідів. Не виключено, що вони повідомлять ці відомості в фіскальні органи.
  Гороскоп для Коня на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Коня

  Гороскоп для Коня на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Коня

  Гороскоп для Коня на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Коня

  Гороскоп для Коня на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Коня

  Гороскоп для Коня на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Коня
  (Оцінок поки що немає)

  Гороскоп для Коня на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Коня
  Завантаження


  Гороскоп для Коня на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Коня
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають