• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Гороскоп для Тигра на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Тигра

Минулий календарний період можна сміливо назвати для Тигрів своєрідним трампліном у безхмарне майбутнє. Втім, астрологи кажуть, що смуга везіння в 2019 році залишиться як і раніше широкої – вам належить рік, повний змін на краще, нових знайомств, перспективних проектів і несподіваних фінансових бонусів. Є лише одне але – Тигри можуть самі все зіпсувати і прожити посередній рік, якщо будуть спочивати на лаврах, не роблячи дій для реалізації підкинутих Фортуною можливостей.
Ще один ризик для Тигрів криється в їх егоцентризмі – доброзичлива, комунікабельна і неймовірно легка на підйом Свиня вимагатиме, щоб ви стали толерантнішими до чужих слабостей і не орудували ніс від запрошень на вечірки. Тиграм потрібно зрозуміти, що вони і самі далекі від досконалості, а упевненість в своїй непогрішності і правоті – прямий шлях до самотності.
Відмінна новина: в 2019 році у Тигрів з'явиться вільний час, яке раніше було цілком і повністю зайнято робочими питаннями. Варто скористатися нагодою, щоб навчитися декільком корисним речам, відточити володіння іноземними мовами або просто приділити час улюбленому хобі. Будь-які види творчості перебувають у сфері захисту Жовтої Свині , адже вона цінує прагнення до гармонійного розвитку особистості.

 • Роки Тигра: 191419261938 195019621974 198619982010 2022.

 • Особисті якості: сміливість у рішеннях і вчинках, незалежний норов, прямота суджень, активна життєва позиція, схильність до деспотизму, лінь, риторичні здібності.

 • Кращі професії: бізнесмен, ведучий або актор телебачення, фінансист, брокер, маркетолог, фахівець в області продажів, громадський діяч, письменник.


 • Гороскоп для Тигра на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Тигра

  Прогноз для Тигра на 2019 рік Свині


  Представники цього зодіакального спільноти в 2019 році в повній мірі відчують всю прихильність тотема року. Жовта Свиня благоволить до Тигрів і надає їм знаки уваги не просто так – вона поважає осіб, які можуть і вміють працювати, знають, що таке відповідальність, і не пасують перед труднощами. А Тиграм всі ці якості притаманні в повній мірі!
  Новий календарний період порадує активних Тигрів постійною зміною подій і перспектив. Ви будете користуватися популярністю у оточуючих і нарешті відчуєте, що затребувані як вдома, так і в робочому колективі. Таке положення речей підстьобне амбіційних особистостей і підігріє їх запал, тому для більшості Тигрів 2019 рік пролетить на одному диханні.
  Втім, не варто нехтувати відпочинком, тим більше, що всі знають про головне тигрячому ваді – ліні. Ці великі кішки, незважаючи на величезний запас сил і енергійність, люблять вдатися до гедонізму і розвалитися на сонечку. Однак Свиня не рекомендує Тиграм відпочивати за допомогою нічогонероблення. Кращий відпустку в 2019 році – це зміна одного виду активності на інший. Вам краще відправитися в гірську або лісову місцевість, щоб заповнити витрачені на роботі сили прогулянками і свіжим повітрям.
  Чоловікам-Тиграм потрібно пам'ятати про те, що в професійній сфері крім них є й інші авторитети. Уміння прислухатися до грамотного ради з боку колег забезпечить вам набагато більше перспектив, ніж вперті спроби пробити головою стіну. Для жінок є всього одна рекомендація: зробити ставку на природне чарівність і комунікабельність. Саме ці якості забезпечать знайомство, потрібне для подальшого професійного просування.
  І чоловікам, і жінкам у цей період рекомендується звернути увагу на сімейну і любовну сферу життя. 2019 рік суттєво підвищить ваші шанси на отримання другої половинки, а кар'єра у вас і так на висоті. Основні ризики полягають у тому, що Тиграм захочеться просто насолоджуватися життям, яка і так виглядає досить успішною. Однак варто пам'ятати про те, що 2019 рік – завершальний у циклі китайського гороскопу, тому треба скористатися ним для закладки фундаменту на новий 12-річний період.

  Любов і відносини


  Гороскоп для Тигра на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Тигра
  Тиграм варто вирішувати любовні проблеми відразу, не накопичуючи їх на майбутнє
  У 2019 році Тиграм доведеться навести порядок в своєму особистому житті. Пам'ятайте: будь-які конфлікти можуть бути дозволені тільки при участі двох партнерів! Ваша половинка втомилася згладжувати гострі кути. Навчитеся вирішувати проблеми по мірі їх надходження — інакше вас накриє сніговим комом чвар вже до кінця весни. Зрозумівши потреби інших людей, ви проведете 2019 рік в гармонії і мирі. До речі, бажання укласти шлюб приведе до щасливого і довгого спільного життя, адже Свиня протегує починанням такого роду.
  Одиноким Тиграм буде виключно легко зав'язати новий роман — зірки обіцяють, що всі карти знаходяться в тигрових лапах. Саме вам належить вирішити, чи це будуть серйозні стосунки, або коротка, але бурхлива інтрижка. Тигри в цей період стануть неймовірно привабливі для протилежної статі, адже просто неможливо залишитися байдужим, потрапивши під вплив цих харизматичних осіб. Втім, у всьому є свої ризики. Тигри можуть нажити собі ворогів, розбиваючи серця направо і наліво.

  Здоров'я


  Гороскоп для Тигра на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Тигра
  У 2019 році забудьте про відпочинок перед телевізором і освойте медитацію!
  Астрологи кажуть, що у Тигрів є всі шанси прожити 2019 рік, забувши про проблеми в галузі охорони здоров'я. Ви можете дозволити собі абсолютно будь-відпочинок – неспішні прогулянки на природі, тривалі поїздки і навіть екстремальні види спорту, — так як ризик травматизму в рік Жовтої Свині для Тигрів практично відсутня. Втім, це не означає, що потрібно нехтувати простими правилами безпеки і пірнати в незвідані вири з розбігу.
  Не забувайте про необхідність грамотного розслаблення після складного трудового дня. Астрологи кажуть, що спокуса розвалитися перед телевізором, звичайно, дуже великий, але ваш перевантажений мозок потребує зовсім іншого виду відпочинку. Медитативні практики, регулярна дихальна гімнастика та відвідування центру ароматерапії будуть найкращим виходом.
  У 2019 році варто приділити увагу набуття нових харчових звичок, щоб вступити в черговий 12-річний цикл у всеозброєнні. М'ясоїди повинні постаратися ввести в свій раціон каші, овочі і фрукти у великій кількості. В іншому випадку імунітет Тигрів дасть збій вже ближче до осені. Вам же не хочеться загострення проблем з шлунком і відчуття постійно забитого носа? Ось і насичує організм вітамінізованої їжею і клітковиною!

  Робота і кар'єра


  Гороскоп для Тигра на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Тигра
  Рік Свині — найкращий час для Тигрів, щоб зайнятися самоосвітою
  Райдужні кар'єрні перспективи, які відкрилися Тиграм роком раніше, викликають у них бажання розслабитися і перепочити. Однак Жовта Свиня вважає, що Тигру потрібно зібратися і зробити ще один ривок вгору. Дуже корисно поєднати роботу з навчанням у цей період вам будуть легко даватися нові знання та практичні навички. Якщо ви хотіли отримати ще одну освіту або відвідати тренінг, заплануйте такі заходи на вересень.
  2019 рік, за словами астрологів, буде дуже успішним для людей, які займаються рекламою і публічною діяльністю. Здатність Тигра комунікувати з людьми зіграє йому на руку, залучаючи в коло його професійного спілкування нових партнерів і замовників. Не виключено, що вам запропонують нове місце роботи, однак до нього потрібно придивитися з неабиякою часткою скепсису.
  Приваблива перспектива може обернутися погіршенням умов праці і меншою зарплатою. Дуже важливо відокремити зерна від полови, а лестощі – від вірної оцінки ваших здібностей. Наведіть довідки через людей, які працюють в потенційне місце працевлаштування, а лише потім вирішуйте на зміни.

  Фінанси


  Гороскоп для Тигра на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Тигра
  Спробуйте удачу в розіграші лотереї — цілком можливо, що вам пощастить!
  Скоріше всього, в 2019 році у Тигрів з'явиться значний шанс на несподіване поповнення гаманця. Не виключено, що досить велика грошова сума потрапить до вас без жодних зусиль шляхом розіграшу лотереї або вдало провернутой біржової операції. Втім, прихильність Фортуни повинна підкріплюватися розумними оцінками ризиків. Не вплутуйтеся у відверто шахрайські схеми і не займайтеся справою, в якому нічого не розумієте.
  Втім, навіть якщо прогноз про легкий заробіток не збудеться, Тиграм не доведеться нарікати на долю. У 2019 році Свиня забезпечить їм безбідне існування, особливо якщо вони налаштовані на чесна і наполеглива праця. Найбільшою фінансовою віддачею будуть супроводжуватися невеликі індивідуальні проекти, тому Тиграм-фрілансерам точно не загрожує безгрошів'я.
  Однак навіть при безперервному фінансовому потоці вам варто задуматися про майбутнє. Можливо, ви занадто любите пустити пил в очі, постійно купуючи брендові речі і зовсім непотрібні аксесуари, але при цьому забуваєте про необхідність сформувати подушку безпеки на кілька років вперед. Пам'ятайте: новий річний тотем може бути не так лояльний, як Свиня!
  Гороскоп для Тигра на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Тигра
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають