• 20:51 – Модні кольори 2019 року в одязі – що носити і як модно поєднувати? 
 • 22:05 – Жіночі черевики – весна 2019 фото наймодніших моделей сезону 
 • 19:48 – Модні кольори весна-літо 2019 – що носити цього сезону? 
 • 19:43 – Що носити цієї весни: 10 головних трендів 

Гороскоп для Бика на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Бика

У 2019 році навіть найоптимістичнішими і невимогливим Бикам пророкують важкий період. Тотем року вважає, що вам потрібно виховати в собі терпіння. Звичайно, Бикам захочеться діяти за звичною схемою і перти напролом, сфокусувавши погляд на цілі, однак така тактика не принесе очікуваних плодів. Успіх і благополуччя прийдуть тільки Бикам, які прислухаються до конструктивної критики з боку оточуючих, адже поради і зауваження не переслідують мети образити їх почуття власної гідності.
Рідні і друзі спробують направити вас на істинний шлях, тому не варто кидатися на них, пригнувши роги до землі. Не виключено, що в 2019 році Бикам потрібно буде зменшити апетити – звичайно, фінансове благополуччя і матеріальні цінності можуть принести в життя чимало приємного, але іноді варто приділяти увагу і чуттєвій сфері. Надмірна утаємниченість Биків є їх ворогом, який не дає їм налагодити щасливе сімейне життя.
Втім, Свиню не можна звинуватити в нелюбові до даного знаку. Працьовитість Бика і його готовність смиренно терпіти будь-які труднощі викликає у неї симпатію. Просто потрібно проявити дипломатичність і не вважати компроміси поразками. Так, невеликий гак на життєвому шляху віддалить вас від цілі, але зате дозволить дійти до неї по дорозі без вибоїн. Не прислухаєтеся до порад зірок – истощите всі сили, вибираючись з ями, в яку самі себе загнали.

 • Роки Бика: 1913.1925.1937 1949.1961.1973 1985.1997.2009 2021

 • Особисті якості: добре серце, спокійний норов, нетерпимість до чужих слабостей, сміливість, пунктуальність, вміння працювати, самовпевненість, упертість.

 • Кращі професії: агроном, лікар або санітар, інженер-будівельник, системний адміністратор, інженер-технолог, фінансист.


 • Гороскоп для Бика на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Бика

  Прогноз для Бика на 2019 рік Свині


  У перші місяці 2019 року Бикам здасться, що життя увійшла в період застою, нудьги і виключного одноманітності. Може навіть виникнути відчуття, що хтось за одну ніч переніс вас в пустелю, в якій немає місця новим знайомим, яскравих перспектив і динамічним подій. Не намагайтеся змінити природний хід речей – це Свиня намагається змусити вас взяти тайм-аут, щоб очистити голову і зібратися з силами перед новими звершеннями.
  Буквально через місяць життя заб'є не просто ключем, а справжнім гейзером – тільки й встигай приймати рішення, запам'ятовувати нові обличчя і купувати квитки на потяги та літаки! 2019 рік обіцяє стати вдалим для інноваційних ідей – ваша голова стане справжнім джерелом світлих думок, які варто ретельно документувати. Цей рік завершує черговий цикл китайського гороскопу, тому в ньому важливо закінчити всі старі справи, розібратися з боргами, пробачити образи та намітити плани на майбутнє.
  Жінкам-Бикам не доведеться скаржитися на відсутність уваги з боку протилежної статі. Зате кар'єра може застопоритися, якщо ви не переконайте керівництво в правильності зроблених кроків. У чоловічої частини цього зодіакального братства є всі шанси на зміцнення життєвих позицій, якщо вони не будуть відмовлятися від відряджень. Можливо, вже скоро ви переїдете на постійне місце проживання у великий мегаполіс або іншу країну!
  Особисте життя має стати одним із пріоритетів, що визначаються Биками. Якщо в цьому році одинаки не встигнуть створити міцну пару, є ризик, що ще пару років вони проведуть без партнера. Тільки не намагайтеся, за вкоріненою звичкою, відразу перебудовувати людей під свої надумані ідеали. Ніхто не зобов'язаний ходити «по струнці» тільки тому, що Бик звик командувати.
  Щодо здоров'я зірки не пророкують Бикам серйозних випробувань. Представник цієї спільноти зазвичай відчуває себе здоровим, як бик, що найчастіше відповідає дійсності. Однак небажання Бика відпочивати від трудів може зіграти з ним злий жарт – стреси та перевтому ще нікого не доводили до добра, часто призводячи до загострення хронічних недуг.

  Любов і відносини


  Гороскоп для Бика на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Бика
  Найважливішою сферою життя в 2019 році для Биків стане сім'я
  Саме сім'я стане віддушиною, міцністю і тихою гаванню для Биків в 2019 році. Правильно розставте пріоритети, розподіляючи свій час між роботою та сім'єю, щоб отримати максимальну віддачу від близьких людей. Бачачи завантаженість Биків, рідні напевно їх оточать турботою і увагою. В цей рік Бики отримають довгоочікуваний шанс на поповнення сімейства, так що якщо ви давно планували дитину, скористайтесь заступництвом Жовтої Свині .
  Єдине, що становить небезпеку для сімейних Биків – їх фатальне захоплення фліртом. Хочете пофліртувати з кимось із колег по роботі? Пам'ятайте: те, що здається вам дрібницею і розвагою, може привести до розриву або, як мінімум, зіпсувати стосунки в сім'ї на кілька найближчих років.
  Одинакам варто частіше бувати на людях – якщо вам судилося зустріти пару в 2019 році, то це відбудеться при особистій участі близького друга. Швидше за все, половинка буде знайдена на чиємусь дні народження, новорічній вечірці або п'ятничних посиденьках в пабі. Однак Свиня рекомендує не спокушатися привабливим зовнішнім виглядом, а відразу заглянути в душу нової людини. На жаль, ризик появи корисливого шанувальника занадто великий.

  Здоров'я


  Гороскоп для Бика на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Бика
  Пам'ятайте: перевтома може підкосити ваше здоров'я в рік Свині
  Незважаючи на відмінне самопочуття в 2019 році, Бикам варто приділити увагу власному здоров'ю. Звичайно, особистостям, які не проводять вихідні перед телевізором, поїдаючи фаст-фуд, можна не переживати – зусиль, зроблених ними для підтримки фізичної форми, а також збалансованого раціону харчування буде цілком достатньо для підтримки імунітету. Основний ризик в сфері здоров'я в 2019 році – загострення захворювань хронічного типу, яке може статися із-за сильного стресу.
  Перевтома – головний ворог Биків, які намагаються тягти не тільки свій віз, але ще й захопити кілька сусідніх. Астрологи рекомендують Бикам прислухатися до тривожних сигналів організму. Якщо ви відчуваєте втрату ентузіазму, напад песимізму або постійне відчуття втоми, зробіть невелику перерву. Необов'язково брати тривалу відпустку – для відновлення буде досить відправитися на дачу або орендувати з сім'єю на вихідні котедж в лісі, щоб прогулятися на свіжому повітрі і набратися сил.

  Робота і кар'єра


  Гороскоп для Бика на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Бика
  Бики, будують кар'єру в інтернет-сфері, досягнутий небачених висот
  2019 рік принесе певну стагнацію в професійній сфері. З одного боку – це не погано, так як робота йде за накатаними рейках і не вимагає від Биків великих зусиль. З іншого боку – саме така ситуація призведе до появи в житті Бика небезпечного явища у вигляді нудьги і апатії. Астрологи рекомендують використовувати новий календарний період, щоб розширити звичні горизонти і знайти новий спосіб отримання грошей. Не виключено, що ви вирішите припинити працювати на дядька і почнете власну справу.
  Бикам потрібно пам'ятати, що їх професійна успішність залежить не від великої групи людей, а тільки від їх особистих зусиль або невеликого колективу, в який увійшли перевірені часом однодумці. Випадкові люди в проекті можуть допустити фатальну помилку! Зате Бикам, які працюють в інтернет-сфері, Свиня малює дуже райдужні перспективи.
  Власники магазинів, програмні розробники, дизайнери і розробники програм для мобільних телефонів точно не опиняться без нових замовлень! А ось для аграріїв 2019 рік може стати вкрай складним періодом. Пам'ятайте: бюрократична машина постарається вставити палиці в колеса вашого бізнесу.

  Фінанси


  Гороскоп для Бика на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Бика
  2019 рік — найкращий час для того, щоб вкласти свої гроші в нерухомість
  На жаль, в період правління Жовтої Свині небачених багатств очікувати не доводиться. В цілому, фінансова картина виглядає позитивно, але Биків буде дратувати той факт, що грошові потоки наповнюють їх кишеню дуже нестабільно. Астрологи кажуть, що в цьому є вина самих Биків – вони занадто довіряють людям, і можуть втратити частину заощаджень на ризикованих вкладеннях і безнадійних боргах. Захистите себе від ризику грошових втрат і не ведіться на пропозиції випадкових знайомих, обіцяють легкий заробіток.
  Будь-які великі покупки в 2019 році не вітаються, якщо тільки мова не йде про нерухомість. Свиня підтримає ідею придбання квартири, будинку або хоча б ділянки землі під зведення дачі. Зате астрологи не рекомендують купувати гарячі путівки. Якщо хочете полетіти в період відпустки у іншу країну краще самі сплануйте тур, купивши квитки і забронювавши готель за 3-4 місяці до початку відпочинку. Фантастично дешеву пропозицію, знайдене в мережі, може обернутися для вас повним розчаруванням.
  Гороскоп для Бика на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Бика
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають