• 10:29 – Модні луки осінь-зима 2018-2019: головні тренди сезону з фото 
 • 18:03 – Красиві новорічні сукні для дівчаток 2019 Фасони дитячих нарядів, кольори, фото 
 • 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
 • 15:04 – Новорічний корпоратив 2019: де провести, як вибрати сукню, варіант сценарію 

Гороскоп для Щура на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Щура

У 2019 році Щури, як і завжди, будуть наполегливо слідувати заздалегідь наміченому шляху, адже цих особистостей не так-то просто збити з пантелику! Вони не відволікаються на дрібниці, вміють відокремлювати зерна від плевел і не витрачають зусилля на незначні цілі. Саме такі якості і знаходяться в фаворі у Жовта Земляний Свині , тому астрологи пророкують Щурам дуже позитивний рік.
Приготуйтеся до календарного періоду, повного неймовірних можливостей і блискучих шансів. Головне — зустріти їх у всеозброєнні, тому Щурам доведеться освоїти мистецтво красиво і модно одягатися. Великий бізнес підкориться лише тим представникам цього знаку, які вміють носити елегантні костюми і стильні аксесуари, а не доношують речі з бабусиної скрині.
Втім, не варто обнадіювати Щурів тим, що 2019 рік пройде без сучка і задирки. Свиня досить вимоглива у сфері міжособистісних відносин, а хитрі Пацюки люблять вести закулісні ігри, сподіваючись поліпшити власне становище. Обійтися без неприємних ексцесів вдасться лише в тому випадку, якщо вони візьмуть курс на напружену працю і ретельне дотримання норм моралі. Доля тільки тоді усміхнеться Щурам, коли вони будуть націлені на терплячий і старанний підхід до вирішення будь-яких питань.

 • Роки Пацюка: 1912.1924.1936 1948.1960.1972 1984.1996.2008 2020.

 • Особисті якості: вміння підлаштуватися під мінливі обставини, комунікативні навички, ораторські здібності, дотепність і почуття гумору, розважливість, аналітичний підхід, вміння економити гроші.

 • Кращі професії: керуючий, дослідник, працівник архіву, статистик, нотаріус, працівник суду або адвокатури, журналіст чи письменник.


 • Гороскоп для Щура на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Щура

  Прогноз для Щура на 2019 рік Свині


  2019 рік для Щурів буде характеризуватися стабільністю. Свиня не дозволить штормів затьмарити ваше неспішне плавання по житейському морю! Втім, такий прогноз міг би порадувати будь-який інший знак, крім діяльної і обожнює яскраві події Щури. Представники цього знаку можуть випробувати розчарування, зіткнувшись з ситуацією, коли будь-які їх спроби прискорити природний хід справ наткнуться на явну протидію з боку зірок.
  Звичайно, це не означає, що ваше життя буде нагадувати стояче болото. Астрологи обіцяють, що в середині року Щурів очікує вкрай насичений місяць. Але кидатися у вир з головою – погана ідея. Всі рішення, прийняті в 2019 році, вплинуть на якість життя Щурів не тільки найближчим часом, але і протягом наступного 12-річного циклу! Залиште роздратування при собі – ні в якому разі не намагайтеся зірватися на оточуючих, адже дружелюбна Свиня не приймає жодних конфліктів і напружених ситуацій.
  Тотем року натякне Щура, що в 2019 році потрібно збирати каміння, а не розкидати їх. А зібраний «будівельний матеріал» потрібно закласти у фундамент свого майбутнього благополуччя. 2019 рік не підходить для завершення складних проектів – раніше розпочаті справи будуть йти ні добре, ні погано, але все-таки прийдуть до логічного завершення, адже Щур не здатна опустити руки і кинути почате на півдорозі. А ось для абсолютно свіжих ідей і кардинальної зміни життя період обіцяє стати виключно вдалим.
  Чоловікам-Щурам свиня обіцяє період великих можливостей, однак їх реалізація потребує величезної кількості сил і часу. Навіть коли вам буде здаватися, що попереду нездоланний вир, пливіть щосили – доля приготувала за найближчим поворотом спокійні води і райський острівець для відновлення витраченої енергії. Чоловікам потрібно зробити ставку на кар'єру, щоб відчувати себе фінансово незалежними у наступні 12 років.
  Основна небезпека ґрунтується в підвищеній агресивності – всього одне слово, сказане в серцях, здатне розірвати зв'язок з коханою людиною. Жінкам-Пацюкам гороскоп обіцяє рік, сприятливий для створення сім'ї. Якщо ви давно мріяли про затишному гніздечку, сміливо будуйте плани щодо того, як краще його звити. І не намагайтеся перевершити колег-чоловіків на роботі! Ставка повинна бути зроблена не лише професіоналізм, але і на зовнішній вигляд. Зміна іміджу в користь жіночності вітається Жовтої Свинею.
  Комунікації з оточуючими – це область, в якій Пацюк відчуває себе як риба у воді. В цілому, цей період буде сприятливим для налагодження нових контактів, однак не варто забувати про літніх родичів, яким вже скоро може знадобитися підвищену увагу з боку Щурів.
  Кінець року буде супроводжуватися значущими досягненнями, якщо Щурам вдасться зберегти заряд бадьорості і відмінну фізичну форму. Пам'ятайте, що здоров'я легше зберегти, ніж відновити – особи, які пристрастилися до поганим звичкам, зійдуть зі шляху вже на середині дистанції. Дайте собі обіцянку піклуватися про здоров'я і купіть абонемент у фітнес-зал, так як кращої превентивним заходом для Щурів є регулярні кардіотренування.

  Любов і відносини


  Гороскоп для Щура на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Щура
  До уваги Щурів: 2019 рік — самий відповідний час для укладення шлюбу!
  Особистий фронт – це сфера, яка супроводжується особливо пильною увагою Жовтої Свині. У тотема року є виражене пристрасть до традиційних життєвих цінностей у вигляді створення сім'ї і народження дітей. Щури, які планують вступити в шлюб або з'їхатися з перевіреним партнером, обов'язково отримають благословення згори. Основна небезпека полягає в прагненні Щурів нескінченно економити – вони рідко балують другу половинку подарунками і вважають відвідування ресторанів збитковою справою.
  Навчіться витрачати гроші на спільні задоволення, щоб не отримати сварки на порожньому місці. А ось для шлюборозлучних процесів рік виключно невдалий – приготуйтеся до затяжних судам, розділу майна і тривалого з'ясування стосунків. Якщо є можливість – просто поживіть окремо; не виключено, що Свиня дасть вашій родині ще один шанс на щасливе майбутнє. Зате у одинаків буде кілька можливостей змінити свій особистий статус.
  У 2019 році найбільш сприятливими періодами для романтичних знайомств вважаються літні та осінні місяці. Не виключено, що доленосна зустріч відбудеться в дорозі, так що плануйте відпустку в іншій країні, або хоча б на одному з місцевих курортів. Ще одну можливість знайти кохану людину дасть ваше близьке оточення. Придивіться до людей, яких ви завжди сприймали лише як друзів. Відпустка, проведена разом, може кардинально змінити вектор розвитку відносин в романтичну сторону.

  Здоров'я


  Гороскоп для Щура на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Щура
  У рік Свині приділіть якомога більше уваги здоров'ю своїх зубів
  Щурам вдасться зберегти природну енергійність і відмінне самопочуття, якщо вони перестануть шкодити своєму організму алкогольними випивкою, перевтомою і стресами. За великим рахунком, рік Свині буде спокійним, але Щур вміє сама себе загнати в кут, придумуючи тисячу важливих справ.
  Застереження астрологів включають область здоров'я, пов'язану з зубами. Настав час запланувати візит до стоматолога, навіть якщо поки немає приводів для занепокоєння. Профілактика – найкращий спосіб уникнути больових відчуттів. В іншому випадку флюс або зубний біль можуть спіткати Щура в самий невідповідний час — наприклад, у відпустці. І будьте обережні зі спиртним: воно може нашкодити навіть тим Щурам, які не особливо захоплюються алкоголем. Уникайте напоїв, походження або якість яких викликає сумнів, щоб не потрапити з важким отруєнням на лікарняне ліжко.
  Дні, присвячені відпочинку, потрібно проводити активно. Навіть у морозні зимові вихідні постарайтеся виділити пару годин для прогулянок по свіжому повітрю в найближчому парку, а влітку займіться плаванням, катайтеся на роликах або велосипеді. Дуже вітається, якщо ви введете в режим харчування розвантажувальні дні. У рік Свині їх потрібно проводити на свіжих овочах і фрэшах.

  Робота і кар'єра


  Гороскоп для Щура на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Щура
  Якщо Щур проявить максимум своїх якостей, вже скоро їй світить підвищення!
  Амбітним Щурам пророкують успішний період для досягнення кар'єрних висот. У 2019 році зірки зійдуться вдало, протегуючи професійного зростання і самовираження. Головне — пам'ятати, що заявлені якості повинні бути реальними. Будь хвастощі буде тут же припинятися Жовтої Земляний Свинею. Щурам потрібно демонструвати працьовитість і вміння аналітично підходити до поставленої проблеми – начальство не залишить без уваги гідних заохочення професіоналів своєї справи.
  А ось про бажання йти напролом і постійно демонструвати свої заслуги краще забути – це може налякати керівника, який вважатиме, що у Щура є прагнення підсидіти його. Важливе значення в 2019 році мають взаємовідносини в робочому колективі. Нестриманість Щурів призведе до виникнення конфліктів, які гальмують реалізацію проектів. Якщо людина вам неприємний – залишайтеся нейтральним і не встревайте в сварки. Високий ризик, що саме Щура в результаті звинуватять у закулісних іграх і розпалюванні скандалів у відділі.
  До речі, 2019 рік вдалий для Щурів, які зважилися на заснування власної бізнес-імперії. Звичайно, спочатку доведеться задовольнятися малим, але вже до грудня справа піде на лад, а база даних поповниться постійними клієнтами і відповідальними постачальниками. Не менш вдалий рік для суддів, нотаріусів та адвокатів – вміння аналітично мислити, охайність в оформленні паперів, чітке виклад матеріалів і виняткова підкованість в законодавчих нормах дозволять вам успішно працювати на обраній ниві.

  Фінанси


  Гороскоп для Щура на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Щура
  У 2019 році треба не скупитися, а витратити трохи грошей на свій гардероб
  У 2019 році Пацюки будуть почувати себе щасливими, адже вони люблять гроші, а Свиня обіцяє поповнювати їх кишені не дуже великим, але постійним потоком фінансів. Економні Щури, звичайно, відразу відчують бажання здійснювати накопичення, відкладаючи максимум грошей на «чорний день». Однак зірки рекомендують розпорядитися фінансами інакше — з частини коштів сформуйте «кубушку», а інше можете сміливо витрачати. Дозвольте собі трохи щедрості стосовно рідних людей і навіть самих себе!
  Давно пора переглянути гардероб, щоб поповнити його модними і елегантними речами. Скупість у Свині не в честі – вона може перекрити фінансовий кран особистостям, які страждають від жадібності. Розраховувати, що фінанси візьметься з нізвідки, теж не доводиться – в 2019 році матеріальне благополуччя прийде до тих, хто готовий заробляти, використовуючи для цього особисті якості та професіоналізм.
  Втім, не виключені раптові фінансові надходження у вигляді несподіваного спадщини або повернення боргу, який ви вже списали, як зовсім безнадійний. Небезпека для фінансів, накопичених Пацюком, є тільки з боку оточення. Дехто з ваших близьких знайомих спробує спокусити вас небаченими баришами, запропонувавши вкласти гроші в біржову гру з валютами. Незважаючи на схильність до аналітики, не варто вплутуватися в цю справу, якщо ви самі не є високопрофесійним трейдером.
  Гороскоп для Щура на 2019 рік (чоловіки і жінки). Рік Свині для Щура
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають