• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Гороскоп від Павла Глоби на 2019 рік по місяцях для всіх знаків

Увага! Даний матеріал інтерпретований і складений на основі відкритих джерел, не є прямою мовою Павла Глоби і не порушує нічиїх авторських і інтелектуальних прав.
Мабуть, у світі знайдеться небагато людей, які живуть виключно сьогоднішнім днем і не замислюються про те, що готує день прийдешній. Кожному з нас притаманне не просто будувати плани, але і цікавитися, чи буде день сприятливим для їх втілення. Недарма ми помічаємо свого життя вдалі дні — коли все складається як за помахом чарівної палички, справи йдуть, а Фортуна супроводжує нас на кожному кроці.
На жаль, є у цієї медалі й зворотний бік. У нещасливі дні все валиться з рук, а заздалегідь обдумані плани розбиваються про всілякі перешкоди. Саме тому людина з давніх часів прагнув дізнатися хоч якусь інформацію про майбутнє: набагато простіше планувати важливі заходи на кшталт весіль, переїздів, зачаття дітей, здійснення торгових угод або пошуків нової роботи, точно знаючи, що зірки будуть на твоєму боці.
Гороскоп від Павла Глоби на 2019 рік по місяцях для всіх знаків
Дізнайтеся, що передбачив Павло Глоба вашому знаку зодіаку на 2019 рік!
За такими відомостями найчастіше звертаються до астрологів. Фахівці по зорях та інших небесних тіл прорахують для вас ймовірність настання сприятливих і негативних подій, виділять періоди, коли вам варто зачаїтися і не вживати жодних дій, а також підкажуть, як зловити удачу за хвіст і вислизнути від проблем. Одним з найвідоміших сучасних представників астрологічної сфери є Павло Глоба .
Мільйони людей довіряють його астропрогнозам, так як Глоба давно працює на своєму терені і опанував не тільки інструментами астрологічного навчання, але й елементами окультних наук. Щорічно Глоба представляє громадськості докладний зодіакальний прогноз на весь рік, у якому кожен може знайти корисні поради та застереження. Що ж, давайте дізнаємося, яким буде 2019 рік для вашого знаку зодіаку згідно з викладенням Павла Глоби!

Прогноз для ОВНА


Гороскоп від Павла Глоби на 2019 рік по місяцях для всіх знаків
Астролог каже, що Овнам доведеться розраховувати виключно на власні сили, так як в 2019 році їм доведеться обходитися без підтримки правлячої планети – Марса. Втім, це зовсім не означає, що наполегливою і енергійним Овнам потрібно опустити руки! Ці особи зможуть успішно атакувати лоб в лоб неприємності, що виникають на їх життєвому шляху. Така тактика послужить відмінну службу і обов'язково принесе плоди, якщо в доповнення до неї Овен буде хоч іноді включати розсудливість.
Основні успіхи Овна зосередяться в області кар'єрних устремлінь. Однак для максимальної реалізації планів потрібно брати до уваги не тільки особисті інтереси, але й не забувати про потреби людей з вашого оточення. Найскладніший період у 2019 році припаде на літо – астролог пророкує Овнам випробування, яке перевірить їх на міцність. Якщо Овен не зуміє повести себе гідно, то його життєвий баланс порушиться, і залишок року цей зодіакальний знак проведе в сум'ятті і самоїдство.

Прогноз для ТЕЛЬЦЯ


Гороскоп від Павла Глоби на 2019 рік по місяцях для всіх знаків
Новий період в житті представників цього знака буде наповнений сюрпризами! В цілому, астролог пророкує Тельцям цілком успішний рік, однак попереджає, що не всі несподіванки будуть носити приємний характер. Життя може стати схожою на гонки з перешкодами, особливо якщо ви будете вести себе самовпевнено і плювати на попередження зірок, регулярно посилають вам сигнали небезпеки. Для досягнення поставлених цілей, як це не парадоксально звучить, Тельцям потрібно стримати амбіції. Зосередьтеся на самовдосконалення і пошуку себе, щоб з подивом виявити в кінці року, що багато цілі реалізувалися самі собою.
Досить небезпечним часом для Тельців може стати зима 2019 року. Проблем вдасться уникнути, якщо зумієте не просто побачити, а й інтерпретувати знаки, які подає вам доля. Головна небезпека – підступи шахраїв. Не вплутуйтеся в ризиковані ділові проекти і не ведіться на обіцянки — особливо якщо вам пообіцяють легкий заробіток і нечувані суми винагороди.

Прогноз для БЛИЗНЮКІВ


Гороскоп від Павла Глоби на 2019 рік по місяцях для всіх знаків
2019 рік у житті Близнюків претендує на звання одного з найбільш спокійних періодів за останні кілька років. Нарешті-то в цих особистостей з'явиться час, щоб зайнятися собою, розставити життєві пріоритети і спокійно йти по кар'єрних сходинках сходів, не намагаючись уникнути чергового гострого ліктя, сталкивающего їх на нижні яруси. Глоба рекомендує не підганяти події штучно – в майбутньому на вас чекає чимало гонок, для яких дуже важливо приберегти сили. Не забувайте про необхідність приходити на допомогу робочого колективу – підтримка колег стане в нагоді вам в найближчому майбутньому.
Найбільш проблемною сферою життя стануть відносини. Близнюкам не світять гучні любовні перемоги і бурхливі пристрасті, які до цього захоплювали їх з головою. Шанувальники, як ніби переситившись різкими змінами настрою та легковажністю Близнюків, покинуть їх, щоб знайти притулок в більш спокійній гавані. Самотнім представникам цього зодіакального спільноти в 2019 році зірки не обіцяють нових романів – вам доведеться побути наодинці з власними думками і розібратися в тому, який ви бажаєте бачити своє особисте життя.

Прогноз для РАКУ


Гороскоп від Павла Глоби на 2019 рік по місяцях для всіх знаків
Незважаючи на гадану ранимість, образливість і схильність до уникнення труднощів, Раки – натури з прихованою внутрішньою силою і неймовірною витривалістю. У 2019 році вони нарешті навчаться користуватися цими якостями для покращення власного життя. За розрахунками Глоби, Раків очікує ситуація, яка змусить їх акумулювати всю відпущену їм енергію і силу волі. Тільки після цього ви відчуєте справжню міць свого потенціалу. Навіть коли вам здасться, що триматися на плаву більше немає сил, згадайте про рідних та друзів — у вас є надійний тил, який підтримає вас у важку хвилину!
На перше місце в життєвих устремліннях Раків вийде сфера відносин. Все, що пов'язано з фінансами або професійним зростанням, буде грати другорядне значення. Втім, в цих областях життя увагу Раків не потрібно – напрацювання минулих років приведуть їх до закономірного отримання бонусів. Не виключено, що саме в 2019 році самотніх представників цієї спільноти очікує доленосне знайомство, ну а для сімейних особистостей новий рік є виключно вдалим з точки зору поповнення сім'ї .

Прогноз для ЛЕВА


Гороскоп від Павла Глоби на 2019 рік по місяцях для всіх знаків
Глоба вважає, що новий рік життя Львова можна охарактеризувати як завгодно, але тільки не епітетом «нудний». Представники цього знака будуть фонтанувати свіжими задумами і неймовірними ідеями, які можуть втілитися в парочці грошових проектів. Якщо Леви приборкають свою імпульсивність і проявлять обережність і розсудливість, то напевно зможуть поправити своє матеріальне становище. До речі, астролог радить поменше розповідати оточуючим про свої плани – хвалитися припустиме тільки після їх втілення в життя. Далеко не всі щиро захоплюються Левами – в колі знайомих є чимало заздрісників, прагнуть вставити палиці в колеса в самий несподіваний момент.
Кар'єрні і фінансові устремління Львів ризикують відняти у них весь час і сили, так що на любовні перемоги навряд чи щось залишиться. Найбільш проблемна сфера у житті Лева в 2019 році – здоров'я. В осінні місяці вам рекомендовано взяти тайм-аут і хоча б сім-десять днів перепочити, відмовившись від будь-яких проектів. Пам'ятайте, що хороший відпустку – це превентивна міра, яка дозволить вам уникнути серйозних витрат на ліки в кінці року.

Прогноз для ДІВИ


Гороскоп від Павла Глоби на 2019 рік по місяцях для всіх знаків
Астролог каже, що для Дів новий календарний період пройде під знаком небувалого натхнення. Нарешті їм захочеться урізноманітнити трудові подвиги та побутові питання яким захоплюючим захопленням. Досить імовірно, що свіжі ідеї для хобі виллються в заняття, яке може приємно вплинути на ваш бюджет і душевну рівновагу. У підсумку життя Дів перейде на принципово новий рівень. У будь-якому випадку, якщо вам захочеться вивчити нову іноземну мову, опанувати мистецтво виготовлення прикрас, змайструвати своїми руками дерев'яні меблі або написати картину, не треба відмахуватися від цієї думки. Спробуйте і подивіться, що з цього вийде.
Особисте життя Дів – ще одна область, наповнена в 2019 році надзвичайною гармонією. Самотнім представникам цього зодіакального братства зірки вже приготували шанс на зустріч з другою половинкою, а сімейним особистостей доля гарантує тиху життя без конфліктів і різких потрясінь. Небезпечний місяць для Дів – травень. Не варто планувати на цей час серйозних покупок, щоб не зіткнутися з істотними фінансовими проблемами.

Прогноз для ВАГ


Гороскоп від Павла Глоби на 2019 рік по місяцях для всіх знаків
За розрахунками Павла Глоби, Терезам потрібно приготуватися до подій, які можуть внести в їхнє життя кардинальні зміни. Не виключено, що до середини року вам захочеться закритися в своїй квартирі і не висовувати носа на вулицю до тих пір, поки не відлунають чергові новорічні куранти. Втім, така поведінка не в характері оптимістів-Ваг, тому депресивний настрій випарується також швидко, як проявився. Тим більше що у долі для вас заготовлені не тільки неприємності, але і вдалі дні, повні звершень і радісних подій! Найзавзятіші Ваги можуть розраховувати на неймовірний подарунок, цінність якого вимірюється зовсім не грошима.
Небезпеки можна буде подолати, уважно прислухавшись до голосу інтуїції – вона буде працювати на вас, попереджаючи, коли варто зробити різкий ривок, а коли — відійти в тінь, щоб не накликати біду на свою голову. Не забувайте, що здатність передбачати події і поведінку людей потрібно направляти тільки на благі цілі. Найнебезпечніша сфера в 2019 році – взаємини з людьми. Не намагайтеся маніпулювати чужими почуттями, щоб не створити конфлікт і не привести до розриву відносин з колегами і родичами.

Прогноз для СКОРПІОНА


Гороскоп від Павла Глоби на 2019 рік по місяцях для всіх знаків
Павло Глоба стверджує, що успішність Скорпіонів в 2019 році пошириться відразу на кілька сфер життя. Головне – не надто зариватися і не приміряти на себе роль всемогутньою особистості. Пам'ятайте, що потрібно радіти не лише глобальним перемог, але і дрібниць, аби Фортуна не відвернулася від вас в самий невідповідний момент. В цілому, представники цього зодіакального братства можуть вибирати, в якій сфері вони хочуть реалізуватися. Творчість, кар'єра, особисті відносини – все це підкориться вам при наявності бажання і при достатніх зусиллях з вашої сторони. Ну а найенергійніші Скорпіони зможуть, подібно Юлію Цезарю, займатися безліччю справ одночасно, причому з однаковим ступенем успішності.
Основний посил 2019 року для Скорпіонів – зрозуміти, що можна бути щасливим прямо тут і зараз, а не думати про те, що все непогано, але могло бути ще краще. Найнебезпечніша сфера – взаємини з близькими. Пам'ятайте, що не всім щастить так, як вам. Деякі родичі та друзі можуть звернутися за допомогою. Не читайте їм моралі – краще допоможіть грошима або справою. І не грайте в азартні ігри в літні місяці – тут удача не на вашому боці!

Прогноз для СТРІЛЬЦЯ


Гороскоп від Павла Глоби на 2019 рік по місяцях для всіх знаків
У 2019 році життя Стрільців буде визначатися напрацюваннями минулих календарних періодів. Якщо ви працювали, не покладаючи рук, то пожнете рясний урожай. Ну а якщо ваше життя було, як у бабки з байки, то розраховувати на бонуси не доводиться. Втім, Глоба каже, що доля буде прихильною до цього знаку – особистості, які добре попрацюють у першій половині 2019 року, зможуть виправити ситуацію ближче до грудня. Сплеск енергії забезпечить вам грамотна комбінація роботи і відпочинку, який повинен бути виключно активним або творчою, — наприклад, у вигляді цікавого хобі. Найбільшими ризиками характеризується сфера кар'єри – є шанс, що ви спуститеся вниз на пару сходинок, які підкорилися вам в минулому. Будьте розсудливі і не сприймайте це як поразку.
Уміння вести діалог і зав'язувати нові знайомства приведе в життя Стрільця покровителя, який дозволить їм отримати виключно перспективне місце. Навесні зростає ризик загострення конфліктних ситуацій в сім'ї – відносини в парі можуть отримати небувале загострення, що супроводжується емоційними спалахами і різкими звинуваченнями. Подумайте, що для вас важливіше – вийти з спору переможцем, або ж зберегти свою любов?

Прогноз для КОЗЕРОГА


Гороскоп від Павла Глоби на 2019 рік по місяцях для всіх знаків
Якщо Козерогам хочеться побудувати кар'єру, налагодити власний бізнес, отримати визнання і завоювати любов в 2019 році, їм варто відучитися від звички перекладати відповідальність на оточуючих. Астролог стверджує: настав час Козерогам взяти долю у свої руки і відповісти за наслідки власних рішень! Тільки до таких особистостей зірки будуть ставитися з прихильністю, і неодмінно допоможуть їм на шляху до заявленим цілям. До речі, варто подумати, чи всі мрії Козерога гідні того, щоб втілитися в реальність. Іноді ви ставите дріб'язкові цілі та бажаєте досягнень, які можуть негативно позначитися на оточуючих людях.
Найбільш проблемна сфера в 2019 році – фінанси. Козерогам належить стати дбайливими господарями, щоб звести кінці з кінцями. Астролог застерігає вас від спокуси взяти в борг – розраховуйте лише на власні накопичення, знизивши витрати на розваги та статусні покупки. Думаєте, що краще отримати кредит, ніж витратити гроші, припасені для ремонту квартири? Це не так! При належному старанні вам вдасться заповнити розтрату вже до січня.

Прогноз для ВОДОЛІЯ


Гороскоп від Павла Глоби на 2019 рік по місяцях для всіх знаків
Особливо вдалим цей рік для Водоліїв-чоловіків. Згідно з розрахунками Глоби, заступництво сильній половині людства буде надавати Уран, який сприятиме реалізації кар'єрних прагнень і професійних амбіцій. Втім, жінкам-Водоліям астролог повідомляє не менш гарні новини – справжні бізнес-вумен зможуть домогтися колосальних результатів, якщо будуть пам'ятати, що кар'єра повинна будуватися паралельно з турботою про домашньому вогнищі. Головне для даного знака в 2019 році – правильно вибрати пріоритети, щоб вступити на шлях творення і досягти гармонії з світом і самим собою.
Початок року характеризуватиметься невеликим застоєм, що може призвести Водолія в замішання – він не звик відступати від заздалегідь намічених планів і не любить сидіти без діла. Не намагайтеся прискорити природний хід подій – цей період дали вам для того, щоб відпочити і накопичити сили на майбутнє. Саме на зиму-весну потрібно планувати відпустку. Небезпеку можуть нести відрядження та інші поїздки на далекі відстані – кращим видом транспорту для Водолія в 2019 році буде залізничне сполучення.

Прогноз для РИБ


Гороскоп від Павла Глоби на 2019 рік по місяцях для всіх знаків
Зірки пророкують Рибам зміни, пов'язані з професійною діяльністю. У 2019 році вони зможуть змінити місце роботи, посаду або навіть країну, в якій будуть реалізовані їх кар'єрні цілі. Якщо ви зможете вхопитися за запропонований долею шанс, то приготуйтеся до періоду боротьби за своє щастя – просто так вам в руки нічого не припливе. Потрібно буде пройти не одну співбесіду, перш ніж Рибам запропонують дійсно привабливу вакансію з далекосяжними перспективами. Інший варіант, який також може вам видатися привабливим – перестати працювати на дядька і почати власний бізнес-проект. Але і в цьому випадку потрібно буде докласти чимало сил і часу, щоб ваша справа початок окупати себе.
Риб, які не прагнуть до змін, чекає спокійний і врівноважений період життя, коли вони зможуть просто плисти за течією, не боячись потрапити в шторм. Безумовно, життя без конфліктів, різких змін і ексцесів доведеться по душі даного знака. Якщо кар'єрне положення вас влаштовує, основну увагу варто приділити особистому житті. Зірки рекомендують Рибам-одиначкам розсудливим і зайнятися створенням гніздечка для майбутньої сім'ї.
Гороскоп від Павла Глоби на 2019 рік по місяцях для всіх знаків
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають