• 18:02 – До нового 2019 року залишилося 50 днів 
  • 19:36 – Прикольні та смішні тости на Новий рік 2019 у віршах 
  • 19:32 – Як і де відзначити корпоратив на Новий рік 2019: ТОП ідей для проведення свята 
  • 19:31 – Прикраса вікон до Нового року 2019 своїми руками: трафарети та шаблони з паперу сніжинки і гірлянди 

Гороскоп Таро на 2019 рік: прогноз на картах для всіх знаків

Містичні карти Таро – дуже точний оракул, що дозволяє передбачити майбутні події. В колоді зашифровані таємні знаки, побачити і трактувати які, дано не кожному. Це прадавнє вміння, яке вимагає не тільки дар яснобачення, але й глибоких знань в самих різних областях – від філософії до психології. Розкладів Таро існує безліч, але зараз, напередодні наступаючого року, нас цікавлять лише ті, які зможуть пролити світло на найближчі 12 місяців. Річний розклад дозволяє скласти докладний гороскоп Таро на 2019 рік. Старші Аркани відкривають завіси таємниць, іноді явно, а іноді і досить двозначно. Це і не дивно, адже чиясь поразка для іншої людини обернеться перемогою. Згідно ворожінь провідних езотериків країни, в гороскопі Таро практично не випадала карта Смерті. Це означає, що 19-й рік не буде переломним, і видасться швидше спокійним. Серйозних і доленосних змін чекати поки не доводиться, але і гладким цей час не назвеш. Карта «Колесо долі» найкращим чином змальовує 2019 рік . Нас чекають злети і падіння, невдачі, але і швидке повернення прихильності Фортуни слідом за ними. Колесо пройдеться по кожній людині, і, судячи по розташуванню Молодших Арканов навколо карти, його круговерть буде стосуватися грошової сфери і кар'єри. Саме в цих областях можливі зміни, та й швидше за все – неодноразові. Щоб чітко розуміти, що чекає кожного з нас у недалекому майбутньому, давайте розглянемо свідчення магічних карт в розкладах на гроші, любов, кар'єру і здоров'я.

Фінанси в 2019 році

Молодші Аркани, що випали у ворожінні, повідомляють, що в цьому році у багатьох людей з'явиться можливість добре заробити. Поліпшити свій фінансовий стан буде простіше, ніж в інший час. Головне, не упустити можливість, засумнівавшись у своїх силах.
Гороскоп Таро на 2019 рік: прогноз на картах для всіх знаків
Відволікаючим від заробітку фактором стане сім'я, яка під час вашої погоні за грошима буде позбавлена уваги. На жаль, доля ставить вас перед вибором: отримати фінансовий бонус і потім відновлювати похитнулися стосунки з домочадцями, або ж залишатися зразковим сім'янином і не поповнити (суттєво) свій банківський рахунок. Карти Пентаклей також вказують на ризик швидко прокрутити дісталися фінанси. Будьте уважні: наступний шанс добре заробити за короткий час з'явиться нескоро; краще відкладіть гроші або вкладіть їх у вигідну справу.

Любовні стосунки

Гороскоп Таро на 2019 рік: прогноз на картах для всіх знаків
Про сердечних справах нам повідає розташування карт масті Чаш. Карти лягають не самим кращим чином. У наступному році доведеться лавірувати між особистим і практичним. Успіхи в роботі будуть затьмарювати любов, що призведе до ускладнень в уже сформованих парах. Втім, ситуація складеться не настільки критично, при бажанні ви зможете швидко повернути розташування близьких людей. Дуже важливо не мириться за допомогою дорогих подарунків, а через душевні розмови і романтичні вчинки – тобто, не нагадувати коханої половині недавніх ваших ночівлі на роботі. Одиноким серцям випадає швидке набуття особистого щастя. Доленосна зустріч може вас здивувати.
Гороскоп Таро на 2019 рік: прогноз на картах для всіх знаків
Висока ймовірність, що жінки полюблять давно знайомого їм чоловіка, на якого раніше і не думали покладати любовні надії. Колега, сусід, незнайомець, якого ви часто зустрічаєте в улюбленому кафе – на когось з них в цьому році ви поглянете іншими очима. Аналогічна ситуація випадає і чоловікам: їх серце відкриється старій подрузі. Головне, не пропустити той скромний знак уваги від об'єкту майбутньої пристрасті, яка і вкаже на її (його) прихильність до вас.

Гороскоп кар'єри

Гороскоп на 2019 рік вказує, що цей період буде вдалим для кар'єрного зростання. Доведеться попітніти, але видиме схвалення з боку керівництва додасть вам сил для підтримки взятого на початку року темпу. Саме зараз досягти висот простіше, ніж коли-небудь, тому застосовувати максимальні зусилля, а можливість відпочити з'явиться трохи пізніше.
Гороскоп Таро на 2019 рік: прогноз на картах для всіх знаків
Не опускайте руки, якщо ваші старання не помітять відразу, просто продовжуйте рухатися до наміченої мети. Швидше за все, байдужість керівництва до вашого завзяттю буде викликано нечесними діями з боку колег – хтось спробує присвоїти вашу працю. Не йдіть на стежку війни самі. Обман буде розкритий і без вашого втручання, і ваше добре ім'я не запятнается скандалом. Один з Молодших Арканов також повідомляє про можливість раптових змін. Нова робота випадає в першу чергу тим, хто зовсім не думає про зміну місця. Вигідна вакансія підвернеться несподівано. Ця подія з розряду «піти з одним на співбесіду в якості підтримки, і отримати посаду». Якщо з вами трапиться щось подібне, погоджуйтеся, і з легким серцем переходите в новий колектив: це позитивно позначиться на ваших фінансах, і в подальшому – на душевному стані.

Здоров'я

Гороскоп Таро на 2019 рік: прогноз на картах для всіх знаків
Карти Мечів в розкладі вказують на негативний стан вашого здоров'я. Можливість заробити і просунутися по кар'єрних сходах тягне за собою необхідність трудитися в поті чола. Таке завзяття, в першу чергу, торкнеться здоров'я нервової системи. Стрес загострить хронічні захворювання, і призведе до неприємних вегетативних проявів перенапруги – головних болів, безсоння, перепадів настрою, невеликим гормональних збоїв. Щоб не підірвати здоров'я остаточно, завершуйте робочу діяльність на повноцінний оздоровчий відпочинок. Протягом року приймайте вітаміни і приділяйте час спорту – хоча б ранковій зарядці.

Відео-гороскоп

Гороскоп Таро на 2019 рік: прогноз на картах для всіх знаків
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають