• 18:43 – Подарунки на Новий рік 2019 своїми руками, покрокові інструкції виконання (з фото) 
  • 11:32 – Новорічні рамки 2019 для Фотошопу на прозорому тлі: завантажити безкоштовно 
  • 11:24 – Що подарувати мамі на Новий рік 2019: подарунок від доньки чи сина, недорогий і зроблений своїми руками 
  • 11:24 – Креативні подарунки на Новий рік 2019 | Зроблені своїми руками 

Любовний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку онлайн (чоловіки і жінки)

Жовта Земляна Свиня , яка стане тотемом 2019 року,- це знак, орієнтований на створення сім'ї та формування міцних, здорових відносин. В цьому році багато одинаки захочуть звити затишне гніздечко, а сформовані парочки нарешті відчують, що їх сімейний човен тихо пливе по хвилях життя. Гарантом такого благоденства в любовних справах є характер Свині – тварини доброзичливу і зовсім не скандального, що володіє миролюбним характером і легким ставленням до будь-яких негараздів.
Тотем 2019 року цінує сім'ю і намагається зробити так, щоб у ній не залишалося місця для чвар, тому сфера любові буде перебувати під невсипущим контролем. Для більшості знаків зодіаку любовний гороскоп виглядає цілком позитивно. Астрологи і фахівці з китайським календарем обіцяють, що для багатьох людей рік може стати по-справжньому щасливим, якщо докласти трохи зусиль і приборкати негативні риси свого характеру, приділяючи більше уваги інтересам партнера, ніж своїм власним.
Любовний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку онлайн (чоловіки і жінки)
Дізнайтеся, як будуть розвиватися ваші любовні відносини в 2019 році!
Хорошою думкою є вступ у шлюб – Свиня надасть заступництво парам, які вирішили перевести свої стосунки на новий рівень. Це виразиться як в матеріальному благополуччі, так і в міцну дружбу між партнерами, яка означає для відносин не менше ніж любов. Головне – пам'ятати, що весілля у 2019 році повинна проходити в колі рідних і друзів. А ось знайомих-одноденок краще не запрошувати — Свиня відрізняється патріархальними смаками і вважає, що такі моменти потрібно ділити тільки з близькими людьми.
При створенні нової пари дуже важливо буде прислухатися до побажань другої половинки – взаємні компроміси допоможуть одиначкам завоювати любов і розпрощатися з самотністю. Звичайно, є кілька знаків, до яких Свиня налаштована не надто дружелюбно. Все це ми обговоримо докладніше, виділивши основні моменти любовного гороскопу на 2019 рік!

Прогноз для ОВНА


Любовний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку онлайн (чоловіки і жінки)
Астрологи попереджають, що яскравість, наповненість і успішність любовної сфери життя Овнів залежить виключно від них самих. У 2019 році їм пророкують постійну трудову зайнятість, тому тільки особисте бажання Овнів допоможе їм викроїти час для стосунків. Зірки не обіцяють, що рік буде сповнений нових романтичних зустрічей, але для тих, у кого вже є пара, прогноз непоганий – у таких Овнів є шанс зміцнити відносини і усунути непорозуміння з коханим або коханою. Одинакам, які ще сподіваються на зустріч зі своєю другою половинкою, доля підкине кілька вдалих шансів. Головне — не упустити момент і не відштовхнути людину, яка в майбутньому може принести у ваше життя справжню любов.
Найсприятливіший період для зародження почуттів – перші місяці весни, коли прокидається від зимового сну природа змусить вас відволіктися від робочих справ. Вибирайтеся на вечірки, гуляйте в парках, ходіть на виставки – і щаслива зірка зробить так, що ви, немов магніт, будете притягати до себе протилежну стать! До речі, така підвищена увага таїть небезпеку для Овнів, у яких вже є пара – ревнощі внесе дисбаланс у відносини, так що краще не висовуватися і не привертати зайвої уваги до своєї персони.

Прогноз для ТЕЛЬЦЯ


Любовний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку онлайн (чоловіки і жінки)
Головне завдання Тельців в 2019 році – знайти надійний тил і відчути, що ви завжди можете знайти укриття в тихій гавані. Любов може наздогнати Тільця абсолютно несподівано – дивіться по сторонах і уважно прислухайтеся до сигналів серця. Свиня ставиться до представників цього знака дуже прихильно, адже ці неквапливі зодіакальні жителі відрізняються терпінням, вірністю і принципової чесністю. Тельці, у яких вже є друга половинка, будуть винагороджені — астрологи кажуть, що в новому життєвому періоді вирішуватися старі конфлікти, а всі образи зійдуть нанівець. Зірки обіцяють сімейним Тельцям виключно гармонійну життя, в якій знайдеться місце для реалізації будь-яких спільних планів — від весілля до ремонту, від переїзду в новий будинок до народження дітей .
Головне – пережити суворий грудень, який може внести розлад у ваші стосунки. Ну а Тельцям-одиначкам варто дочекатися літнього тепла. Не намагайтеся кидатися з головою в кожен новий роман, адже 2019 рік приготував для вас тільки одну доленосну зустріч. Пам'ятайте: вона переросте в довгострокові відносини лише за умови, що ви не станете шукати недоліки в своїй другій половинці, піддаючи її критиці. Недоліки коханої людини потрібно приймати з розумінням, адже і самі Тельці не без гріха.

Прогноз для БЛИЗНЮКІВ


Любовний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку онлайн (чоловіки і жінки)
Для Близнюків любов в 2019 році буде превалювати над будь-якими іншими сферами життя. Природна чарівність і неймовірна інтуїція допоможуть цьому знаку досягти перемоги на любовному поприщі. Яскраві емоції і пристрасні почуття просто захлиснуть Близнюків, причому буквально з січня. Зірки радять не квапити події – є шанс, що кілька романів за рік виснажать енергію Близнюків, не залишивши їм сил для роботи і сходження по кар'єрних сходах. Близнюкам, які перебувають у шлюбі, потрібно проводити з коханою людиною і дітьми максимальну кількість часу. На початку року ви можете відзначити, що друга половинка стала дуже вимогливою і роздратованою, але на те є причина: скоріше все, що ви проводите з друзями занадто багато часу, забуваючи про побутові справи і спільні плани.
На курортні романи вільним Близнюкам краще не розраховувати – у період відпусток їх любовна сфера буде характеризуватися мінімальною активністю. Задайтеся метою відпочити і поправити здоров'я, адже навіть на самоті відпустка може бути незабутнім. Тим же, хто нещодавно завів новий роман і перебуває в цукерково-букетном періоді, в червні і серпні доведеться впоратися з різким переходом до притирання характерів. Якщо не зробите фатальну помилку — створите союз, який проіснує дуже довго.

Прогноз для РАКУ


Любовний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку онлайн (чоловіки і жінки)
Сферу любові в рік Земляного Свині можна сміливо назвати успішною для Раку. Позитивні тенденції стануть помітні неозброєним оком буквально в січні – Раки вийдуть нарешті стануть більш відкритими для нових вражень, розгубивши неабияку частку природного недовірливості. Найкращий час – червень, липень і осінні місяці, коли світ навколо вас прийде в стан спокою, відносини наповняться гармонією, а емоційний настрій Раків дозволить їм відчути себе королями і королевами життєвого бала. Раки-одинаки в 2019 році перестануть бути відлюдниками. Шанс на новий роман настільки високий, що залишається лише віддатися на милість зірок і чекати. Втім, астрологи не відбирають у Раків право самостійно приймати рішення – розвиток нових відносин залежить виключно від рачиного волевиявлення.
Це може бути як короткий і пристрасний роман, так і неспішно розвиваються романтичні стосунки — зовсім як у ранній юності. Сімейним Ракам варто відправитися в подорож, адже це — прекрасна можливість освіжити емоції і відчути себе на початку романтичного шляху. Тільки постарайтеся залишити дітей на бабусь і дідусів, щоб належати тільки собі і своїй половинці. Невеликі сварки можливі у травні, тому на це час поїздки не плануйте.

Прогноз для ЛЕВА


Любовний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку онлайн (чоловіки і жінки)
Жовта Свиня настійно рекомендує Левам добре подумати і переглянути пріоритети, що стосуються любовних відносин. Ваша царська натура, звичайно, вимагає постійного замилування, але така політика часто штовхає Лева на вельми сумнівні зв'язку. Продовжуйте в тому ж дусі – і не просто залишитеся біля розбитого корита, але придбаєте ворогів і навіть можете потрапити в тенета, розставлені шахраєм. Неприємний сюрприз може чекати Львів, мають стосунки на відстані – зірки говорять, що в 2019 році різко підвищується ризик розриву, якщо партнери не зуміють скоротити обсяги взаємних претензій і підозр у невірності.
Уникнути розлучення можна, якщо кожен буде готовий проводити роботу над собою, а не намагатися перебудувати під себе коханої людини. У одинаків є шанс на новий роман, якщо вони відмовляться від самозамилування і зможуть випробувати щире захоплення іншою людиною. Ну а сімейні Леви повинні стати активніше в побутових питаннях. Звичайно, вашої царственої натурі вподоби рішення щоденних і нудних проблем, але прислухайтеся до стану своєї другої половинки — скоріше за все, вона втомилася везти на собі цей тяжкий віз.

Прогноз для ДІВИ


Любовний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку онлайн (чоловіки і жінки)
Найсприятливіший період у любовній сфері припаде на зиму 2019 року – Діви нарешті знайдуть вільний час для особистого життя, зробивши перепочинок у кар'єрній гонці. Астрологи радять вам відвідувати всілякі заходи і слухати голос інтуїції – саме вона підкаже, що на горизонті виникла людина, здатний принести у ваше життя по-справжньому глибоке почуття. Сімейним Дівам доведеться рік, нагадує повторення медового місяця – Жовта свиня подбає, щоб в їх душі сколихнулися романтичні почуття. Навіть періодичні сварки швидше будуть нагадувати легкі конфлікти закоханих, перетікають у бурхливий примирення. Головне – намагайтеся побути разом на вихідних і вечорами, щоб ця ніжність не була похована під шаром втоми.
Одинакам можна порекомендувати відправитися в подорож — небесні світила стверджують, що саме в іншій країні (або хоча б в іншому місті) ваші шанси зустріти свою другу половинку різко зростуть. Єдиний несприятливий період для романтичних стосунків – лютий і березень. Нещодавно створеним парам потрібно буде навчитися прощати випадкові промахи своєї половинки. Коли ви подивіться на ситуацію тверезим поглядом, то напевно переконайтеся, що привід для скандалу не коштував виїденого яйця.

Прогноз для ВАГ


Любовний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку онлайн (чоловіки і жінки)
У 2019 році астрологи гарантують Терезам життя, повне сюрпризів, проте не факт, що кожен з них вас приємно вразить. Даного знака потрібно запастися терпінням, щоб спокійно пережити всі бурі на любовному фронті. У підсумку ви зрозумієте, що не всі події 2019 року є поганими – просто іноді ваші очікування надмірно завищені, а пелена на очах заважає побачити суть речей. Сімейним Терезам доведеться розриватися між двох берегів — з одного боку, у них з'являться реальні шанси на кар'єрне просування, а з іншого — цілодобова зайнятість і вічно заклопотаний вигляд стане каменем спотикання у стосунках з коханою людиною. Ваги можуть зробити тільки одне – не поглиблювати конфлікти і не лізти на рожен. Постараєтеся натиснути на партнера взаємними претензіями — і ваші стосунки можуть потерпіти крах вже в 2019 році.
Краще запропонуйте влаштувати домашній кіноперегляд або здивуйте свою половинку вечерею при свічках. Максимальне загострення проблем для сімейних Терезів настане у квітні та листопаді. У ці місяці постарайтеся не давати приводів для сварки, якщо не хочете, щоб доля перевірила вашу пару на міцність. Що стосується вільних Ваг, то їх відносини залежать виключно від них самих – зірки влаштують кілька вдалих знайомств, надавши Терезам право вибору.

Прогноз для СКОРПІОНА


Любовний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку онлайн (чоловіки і жінки)
Неоднозначний період, який принесе в любовну сферу Скорпіонів сум'яття і різкі зміни життєвого курсу. У 2019 році вас, швидше за все, чекають бурхливі з'ясування стосунків, бажання все кинути і піти на розрив. Вистоять лише найміцніші пари, які готові боротися за свою любов, докладаючи спільних зусиль. Сімейні Скорпіони вирішать, що настав час голосно заявляти про особисті потреби – вам буде здаватися, що партнер докладає всі зусилля, щоб задушити у вас індивідуальність, свободу особистості і право на регулярні посиденьки з друзями. Звичайно, іноді й справді варто відпочивати окремо Але тільки не в 2019 році!
Пам'ятайте: астрологи пророкують щасливий рік лише для тих пар, які зможуть відшукати захоплююче заняття для двох. Скорпіони, які тільки-но створили пару, повинні приготуватися до серйозної перевірки почуттів – влітку настане період настільки критичних розбіжностей, що багато вирішать просто розірвати відносини. Одинакам варто просто зробити перерву – практично всі стосунки, зав'язані в 2019 році, будуть болісними і недовговічними, так що відпочивайте, працюйте, набирайтеся сил і не псуйте собі нерви.

Прогноз для СТРІЛЬЦЯ


Любовний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку онлайн (чоловіки і жінки)
Стрільцям доведеться рік, наповнений по-справжньому яскравими почуттями. 2019 рік хороший для нових відносин, початку спільного життя, весільних дзвонів і народження дітей, так що сміливо вирішуйте на серйозні кроки, щоб скористатися прихильністю Жовтої Свині. Не пощастить лише тим Стрільцям, які не зуміють подолати свою природну легковажність – флірт на стороні, інтрижки і зради не доведуть до добра, зруйнувавши навіть найміцніші пари. Самотні Стрільці зможуть знайти другу половинку, якщо не будуть боятися відповідальності – доля сама виведе на вас потрібну людину. До речі, роман може закрутитися після того, як ви надасте цій людині допомогу. Не відмовляйтеся допомогти з переїздом симпатичною сусідку чи сусіда, підкажіть дорогу цікавого незнайомця або незнайомці — словом, періодично робіть необтяжливі подвиги, які можуть призвести до доленосного знайомству.
Стрільці, які вже створили сім'ю, в 2019 році повинні обов'язково запланувати спільний відпустку – саме цей крок допоможе зблизитися і уникнути непотрібних спокус, відпочиваючи окремо від другої половинки. Зірки рекомендують Стрільцям не тримати невдоволення і не лицемірити у відносинах конфлікти, які загостряться восени, зможуть дозволити тільки ті пари, які прямо і дипломатично говорять про всі тривоги і недопониманиях.

Прогноз для КОЗЕРОГА


Любовний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку онлайн (чоловіки і жінки)
Жовта Свиня обіцяє нагородити Козерогів періодом спокою і гармонії. Жодних різких змін в особистому житті для представників цього знака не передбачається. З одного боку, це хороша новина для всіх, у кого вже є пара, з іншого — не найкраща інформація для одинаків, яким точно не світить завести новий роман. Втім, зірки не відмовляють вас від знайомств з новими людьми, а лише попереджають: в 2019 році високий ризик вступити у відносини з тим, хто залишить після себе тільки неприємні спогади. Взимку у сімейних представників козерожьего племені настане не найлегший період – хтось із далеких родичів внесе сум'яття в вашу сімейне життя, підкинувши привід для з'ясування стосунків.
Не кричіть і не кидайтеся безпідставними звинуваченнями – спокійна розмова допоможе загасити конфлікт на корені, а призвідник буде виведений на чисту воду. Цікаве пророцтво від зірок стосується дати 13062019 – в цей час Козероги відчують вплив аномального положення небесних тіл, що у підсумку виллється в якесь спонтанне рішення. Невже хтось з волелюбних Козерогів побажає почати сімейне життя або запропонує партнеру оселитися на одній житлоплощі? До речі, таких кроків від вас давно чекають!

Прогноз для ВОДОЛІЯ


Любовний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку онлайн (чоловіки і жінки)
2019 рік астрологи вважають доленосним: в цей час Водолії зможуть активізувати свої кращі якості та без праці завоювати увагу цікавить їх особистості. Будь-які непорозуміння, які псували вам життя в минулому, відійдуть на задній план, а в справах любовних настане повна гармонія. Водолій, наділений природним умінням дипломатично вирішувати будь-які спори, загасит в зародку конфлікти і зміцнить свій союз. Вільних Водоліїв буквально з перших днів весни чекає період, доверху наповнений романтичними зустрічами. Не виключено, що за скороминущим — на перший погляд, — романом, закрутившимся на одній з численних вечірок, ховається глибоке і трепетне почуття.
Єдине, про що попереджають небесні світила – необхідність поборотися за власне щастя. Предмет вашого обожнювання буде настільки привабливий, що запалює іскру любові не тільки у вашому серці. Водоліям, які перебувають у шлюбі, варто навчитися розділяти роботу і дім – ви занадто часто приносите в сімейне гніздечко напруженість і поганий настрій за робочих проблем. Друга половинка обов'язково вислухає і дасть слушну пораду, якщо Водолій не буде зривати злість, а спокійно розповість про свої турботи.

Прогноз для РИБ


Любовний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку онлайн (чоловіки і жінки)
Земляна Свиня приготувала вдалий період для Риб. Зірки настільки прихильні до реалізації ваших любовних інтересів, що зроблять вас справжнім подарунком долі в очах протилежної статі. Рибам доведеться зустріти кількох людей, які будуть варті їхньої уваги. Головне – не помилитися у виборі, щоб не розтратити сили на швидкоплинний роман. Любовних пристрастей віддадуться навіть ті, хто давно перебуває у відносинах. Астрологи кажуть, що в цьому році між подружжям виникне колишня пристрасть, так що можете розраховувати на довгі прогулянки під місяцем, пристрасні визнання і дивовижні сюрпризи, навіть якщо перебуваєте у шлюбі добрий десяток років. Непорозуміння в сім'ї – це не про Риб. У них нарешті вийде позбутися від неабиякої частки природного егоїзму і бажання почути партнера.
Звичайно, мова йде про тих представників цього знаку, які готові працювати над собою. Одинакам потрібно навчитися довіряти представникам протилежної статі. Кілька невдалих романів – ще не привід, щоб всіх гребти під одну гребінку. Тільки в цьому випадку ви зумієте створити пару, в якій будуть правити любов, щирість і відкритість. Втім, не бійтеся помилитися – навіть швидкоплинні романи залишать приємні враження і закінчаться легким розривом – ви зумієте розлучитися з партнером, зберігаючи дружні відносини.
Любовний гороскоп на 2019 рік за знаками зодіаку онлайн (чоловіки і жінки)
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають