• 23:56 – Модні кольори 2019 – топ найпопулярніших відтінків за версією Пантон 
  • 23:49 – Пуховики 2019 – модні тенденції, тренди, кольори, довжина 
  • 23:45 – Модні сережки 2019 – тенденції в ювелірній моді і біжутерії 
  • 23:43 – Шуби – модні тенденції 2019 – 50 фото натуральних і моделей з еко-хутра 

Гороскоп на лютий 2019 року по знаках Зодіаку: жінка і чоловік

Лютий – самий загадковий місяць року. Це єдиний місяць, кількість дат в якому мало того, що є найменшим, так ще і змінюється раз на 4 роки. Причому, кожен високосний рік незмінно видається складним і багато в чому переломним, нестабільним. У зв'язку з цим, лютого часто надають містичне значення і наповнюють його таємними смислами. Езотерики вважають другий місяць року знаковим, отбрасывающим тінь на всі наступні події в році. Досвідчені астрологи радять з особливою увагою ставитися до знаків, які посилає вам доля у цей таємничий місяць, адже навіть незна значне подія може виявитися доленосним. Гороскоп на лютий 2019 року для всіх знаків Зодіаку обіцяє особливий успіх у всьому, що пов'язано зі справами, бізнесом і працею. Це – найкращий час в році, що наступив, щоб підтягнути виникли із-за недавніх свят хвости і спробувати повернути втрачені можливості. Якщо це не вийде до березня, то й протягом усього року вам не вдасться виправити становище. Однак зірки розташуються саме в тому порядку, який дозволить, все ж, досягти успіхів, якщо прикласти відповідні зусилля. Це стосується будь-якої ділової галузі. Можна, нарешті, закінчити давно розпочатий проект, або серйозно поговорити з начальством про підвищення та надбавки, можна почати свою справу або взаємовигідне партнерство. Лютий обіцяє свою прихильність і в тому випадку, якщо ви вирішили змінити роботу і перейти не тільки на нове місце, але і спробувати себе в іншій посаді або амплуа. Непогано буде складатися в цьому місяці і особисте життя, але у кожного знака Зодіаку, що у сфері кар'єри, що в любовній сфері, є свої нюанси і особливості. Яких подій і змін очікувати саме вам розповість детальний гороскоп .

Астрологічний прогноз для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на лютий 2019 року по знаках Зодіаку: жінка і чоловік

Гороскоп на лютий 2019 року для Овна

Гороскоп на лютий 2019 року по знаках Зодіаку: жінка і чоловік
Кар'єра кар'єрою, але для Овна на першому місці повинна стояти сім'я. Якщо ви загрузли у з'ясуванні стосунків і постійно перебуваєте в немилості у чоловіка або дружини, це завадить вам досягати якихось успіхів на роботі. А нестабільна фінансова ситуація в свою чергу лише додасть приводів для чергових сімейних сварок. Постарайтеся підтримувати мир в домі, і тоді у вас з'являться сили і настрій для ділових звершень. Тим більше, що наприкінці лютого любовний градус підвищиться: подружнє життя заграє новими фарбами, а одиноких Овнів чекає романтична пригода.

Гороскоп на лютий 2019 року для Тельця

Гороскоп на лютий 2019 року по знаках Зодіаку: жінка і чоловік
Представникам даного знака, ймовірно, доведеться зіткнутися з невеликими проблемами зі здоров'ям. Головну загрозу несе нервове напруження, яке і стане причиною головного болю, загальної слабості і швидкої стомлюваності. Тим не менш, вам весь лютий доведеться проявляти свої лідерські якості, бути твердими і наполегливими. Демонстрації характеру (часом навіть жорсткості) зажадають і особисті відносини, і ділова сфера. Лютий буде випробовувати вас на міцність, будьте до цього готові.

Гороскоп на лютий 2019 року для Близнюків

Гороскоп на лютий 2019 року по знаках Зодіаку: жінка і чоловік
Для Близнюків лютий стане позитивним і радісним місяцем, повним приємних клопотів. Жінки цього знаку будуть зайняті своєю зовнішністю – це дозволять і час, і фінанси, а самі косметичні процедури будуть необхідністю, адже ваше особисте життя стрімко набирає обертів. Чоловіків також чекає місяць, повний любові і гармонії з другою половинкою. Зайнятість на особистому фронті не залишить сил на роботу, але кар'єра і гроші у вас поки поза зоною ризику. Спокійно займайтеся сім'єю або зміцненням нових взаємин.

Гороскоп на лютий 2019 року для Раку

Гороскоп на лютий 2019 року по знаках Зодіаку: жінка і чоловік
Якщо комусь і пощастить у лютому 2019-го, так це Ракам. Для вас це благополучний час, чим би ви не займалися, і які б плани не будували. На службі вас, нарешті помітять і відзначать як цінного співробітника, а особисте життя буде радувати сюрпризами, які влаштує ваш партнер. Так і у вас душа буде лежати до романтичним вчинків, так що, робіть несподівані подарунки – виявлену увагу повернеться до вас сторицею. Якщо ви не почали чого з січня- скажімо, так і не записалися в басейн, або не пройшли обстеження у лікаря, лютий – останній місяць, коли ваш почин буде ефективним. Змарнуйте час зараз – швидше за все так і не зробите задуманого.

Гороскоп на лютий 2019 року для Лева

Гороскоп на лютий 2019 року по знаках Зодіаку: жінка і чоловік
Для Львів другий місяць року обернеться невеликий фінансовою катастрофою. Невеликий – тому, що на допомогу вам прийдуть друзі або родичі, і в тяжкому становищі ви пробудете недовго. Зірки обіцяють компенсувати ці труднощі різким злетом любовних успіхів. Ваше чарівність проявиться повною мірою вже до середини лютого: якщо ви самотні, то неодмінно очаруете симпатичного вам людини; якщо перебуваєте в парі, то зможете зміцнити і розпалити вже існуючі почуття.

Гороскоп на лютий 2019 року для Діви

Гороскоп на лютий 2019 року по знаках Зодіаку: жінка і чоловік
Ваш лютий виявиться періодом контрастів. Враховуючи особливості характеру Дів, низка змін, навіть благополучних і перспективних, обернеться для вас більше стресом і хвилюваннями, ніж радістю. Астрологи пророкують різкі зміни в роботі. Не бійтеся звільнення – зміна місця служби станеться по вашій волі, хоч і спонтанно. Аналогічна ситуація складеться і в сфері відносин. Навіть у тих Дів, чия особиста життя влаштоване, може змінитися коханий – просто тому, що на їх шляху виявиться більш прийнятний об'єкт зітхань. І, повірте, це до кращого.

Гороскоп на лютий 2019 року для Терезів

Гороскоп на лютий 2019 року по знаках Зодіаку: жінка і чоловік
Гороскоп для Терезів вказує, що варто очікувати нестабільності, яка особливо сильно позначиться на грошах. Ви станете тими вагами, які уособлюють ваш знак. Їх чаша з рівною ймовірністю може коливатися як у бік втрати фінансів, так і до їх суттєвого збільшення. Щоб не потрапити в халепу, відкладіть заздалегідь ту суму, яка дозволить залишатися на плаву деякий час. Любовні стосунки також не будуть гармонійними: ви зіткнетеся з невдоволенням другої половини. Ваші розбіжності слід вирішувати ґрунтовним розмовою по душах, і тоді до кінця лютого все стабілізується.

Гороскоп на лютий 2019 року для Скорпіона

Гороскоп на лютий 2019 року по знаках Зодіаку: жінка і чоловік
Представники цього знаку можуть кинути всі сили на кар'єру та роботу, лютий благоволить будь-якої ініціативи. Можна повернутися до навчання, присвятити вільний час саморозвитку, почати вивчати нову мову або програму – розпочате в лютому стовідсотково стане в нагоді вам в найближчому часі. У міжособистісних відносинах ніяких серйозних змін не відбудеться, хоча, цей місяць буде мати більше негативний відтінок, ніж хотілося б.

Гороскоп на лютий 2019 року для Стрільця

Гороскоп на лютий 2019 року по знаках Зодіаку: жінка і чоловік
Цей знак в лютому зможе похвалитися грошовим додатком: ваші заслуги на роботі, або зусилля в бізнесі, принесуть плоди, і більш значні, ніж ви розраховували. Постарайтеся не втрачати голову, і більшу частину фінансів вкладіть у свою справу (або хоча б покладіть на ощадний рахунок). На противагу вас може підвести здоров'я. Експерти не називають конкретних загроз, швидше, ваш організм буде в цілому ослаблений, а тому не зможе чинити опір будь-яким недуг – від застуди від легкого переохолодження, до проблем з ШКТ з-за незначного переїдання.

Гороскоп на лютий 2019 року для Козерога

Гороскоп на лютий 2019 року по знаках Зодіаку: жінка і чоловік
Вас чекає переломний період. Хоча зараз вам здається, що ваше життя погіршується і вам не щастить, після низки лютневих подій, ваше життя набуде позитивного забарвлення. Є шанс, що вам надійдуть пропозиції, які обіцяють налагодити ту, чи іншу сферу – погоджуйтеся. Це може бути вакансія на начальницьку посаду, або знаки симпатії від цікавого вам людини (якщо ви самотні, звичайно).

Гороскоп на лютий 2019 року для Водолія

Гороскоп на лютий 2019 року по знаках Зодіаку: жінка і чоловік
Лютий 2019-го для Водоліїв може стати одночасно і кінцем і початком. Багато представників знаку опиняться на порозі нового життя. Позаду залишаться і старі відносини, і звичне місце роботи. У решти Водоліїв зміни будуть не такі глобальні, але все одно. Нове житло, новий телевізор, нова любов, новий друг – зміни неминучі. На цьому тлі краще зайнятися своїм здоров'ям і станом організму, зокрема нервової системи. Вирушайте у подорож – і, як знати, можливо, деякі зміни наздоженуть вас в несподіваних місцях.

Гороскоп на лютий 2019 року для Риб

Гороскоп на лютий 2019 року по знаках Зодіаку: жінка і чоловік
Ваші планети рекомендують зануритися у клопіт і турботи, пов'язані з сімейним життям і будинком. Ремонт, придбання житла, весілля – якщо щось з цього було давно заплановано, бажано здійснити це не пізніше кінця лютого. Якщо таких планів немає, просто приділіть увагу рідним, чоловікові або дружині, коханому, відсунувши кар'єрне зростання і заробляння грошей на другий план. Щоб зменшення робочих годин, так шанованих вами, пройшло безболісно, беріть свою другу половинку і їдьте на відпочинок. До речі, старі хвороби можуть нагадати про себе саме в кінці зими, тому, подорожуйте в бік оздоровчих курортів і санаторіїв.

Відео-гороскоп

Гороскоп на лютий 2019 року по знаках Зодіаку: жінка і чоловік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають